reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny a jak wasza cera na początku ciąży? Bo ja na początku miałam spokój, a teraz widzę że zaczynają mi się pojawiać jakieś pryszcze. W sumie u mnie zawsze był z tym problem jak się okres zbliżał, ale dziwne że teraz zaczęły się pojawiać
 
A myślisz ze jak zbadam poziom zanim kupie metylowany to coś pokaże ? Chciałam już w tym cyklu zacząć się starac. Owu ma wystąpić na dniach i niewiem co robić

Kup metylowany. Ja brałam femibion 0 który ma dwie formy i poziom kwasu miałam 56 [emoji33] norma do 18, jak zaczęłam brać metylowany to spadł do 21. Polecam ten 800mcg ze swansona. A bierzesz jeszcze jakieś witaminy?
Kup ten co Lucy pisze. Tez go bralam. Kwas badaj jak chcesz, ja przy lekach bym nie robiła tylko homocysteine bo ona jest zależna od kwasu zwłaszcza metylowe go. Dobierz jeszcze może metylowane B12

@nafoczka Ty też masz niewydolność cieśniowo-szyjkową?? Mam badzo duze wsparcie w M. :) jest naprawdę Kochany, cały czas powtarza mi, że wszystko będzie dobrze, że niczym mam się nie martwić bo Bąbelek jest najważniejszy :) mam też duże wsparcie ze strony rodziny i przyjaciół :)
Niestety tak. "Taka moja uroda" a do tego miałam przed ostatnia ciążą ze szwem 5 zabiegów i jeden poród wiec swoje przeszla. Ważne ze masz wsparcie bo będziesz leżeć i pachnieć :)

@nafoczka spokojnie. Jak ma byc, to bedzie i przejdziesz cala ciaze. My teraz tez sie nie spinalismy. Myslelismy, ze szybko sie nie uda [emoji32] A tu kinderniespodzianka. I tez o dziwo ciaza bez lekow. Tylko heparyna. Takiej ciazy nigdy nie mialam

@roki_1991 to prawdopodobnie jelita. Usuwaja sie w rozne miejsca jak macica sie piwieksza, a robi to kazdego dnia
Destino ja się bardzo boje o szyjkę a kokardki juz kocham :)

Dziewczyny a jak wasza cera na początku ciąży? Bo ja na początku miałam spokój, a teraz widzę że zaczynają mi się pojawiać jakieś pryszcze. W sumie u mnie zawsze był z tym problem jak się okres zbliżał, ale dziwne że teraz zaczęły się pojawiać
pryszczy nie miałam ale plamy na twarzy zostały mi do teraz :/ w 7 tc to na pewno jelita :)
 
@roki_1991 w poprzedniej ciazy jak bralam enkorton to mialam tego pelno. Ta ciaza jest inna. Wiem, ze wiele dziewczyn ma z tym problem. Tylko w ciazy to najczesciej zmiany hormonalne i niewiele da sie z tym zrobic. To nie jest zly objaw. Mogl to byc zbieg okolicznosci
 
@Destino no pewnie tak, dlatego pytam jakie wy macie doświadczenie. A widzisz, nie pomyślałam że pierwszy raz biorę encorton i że to też może być jego wpływ. Ale zgaga się pojawia, senność też, także jestem spokojniejsza troszkę :)
 
@Destino no pewnie tak, dlatego pytam jakie wy macie doświadczenie. A widzisz, nie pomyślałam że pierwszy raz biorę encorton i że to też może być jego wpływ. Ale zgaga się pojawia, senność też, także jestem spokojniejsza troszkę :)
Roki po sterydach niestety wyskakuje trądzik ...a ja w tej ciąży mam gorsza cerę jak w tamtej co poroniłam ... Moje objawy jak by ucichły ...ehh jeszcze tak będę wam trochę marudzić... pomódlcie się za mnie by było ok . Najgorzej jeszcze niedzielę przetrwać ..
 
@roki_1991 nie siwiej, coś Ty. Ciężko to zafarbować. Będzie dobrze. Encorton tam swoją pracę wykonuje żeby maluszek mógł się spokojnie rozwinąć. :)

@kasiula222 jeszcze tylko niedziela. A później wizyta. Mam przeczucie, że będzie mila. :)

@kb.karola90 też się trzymaj. Maleństwo da radę. Jak moje dało radę już miesiąc przetrwać w całkiem znośnym stanie, co prawda krzyczącym wniebogłosy w porze jedzeniowej to Twoje też da radę.:)

Dziewczynki trzymam kciuki. Ma być dobrze i będzie dobrze. :yes::tak::yes:
 
reklama
@kasiula222 ty masz jeszcze niedzielę, ja niedzielę, poniedziałek i praktycznie wtorek, bo wizyta na 17.15 plus na pewno będzie opóźnienie.... Też mam schiz czy będzie okej, to normalne po naszych przejściach niestety... I też pewnie będę wam tu marudzić że się boję. To zrozumiałe...
@ivvonka tego encortonu biorę malutko, a mimo tego mam nadzieję że jakoś da radę.
Wczoraj mąż mi zrobił zastrzyk z progesteronu, mam nadzieję że one pomogą też i będzie okej. Choć jak tylko cycki przestają boleć to wiecie co sobie myślę :p
 
Do góry