reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
dziękuję bardzo za wszystkie kciuki i modlitwę. Ala dzielnie zniosła rezonans. Rano tylko płakała, bo była głodna a to trzeba bez jedzenia 6h. Po samym rezonansie rozbudziła się szybko w trakcie ubierania, ale jakoś ją ukołysałam i przysnęła. Jeszcze pielęgniarki dały jej smoczek maźnięty glukozą i zasnęła na dobre. Jak się obudziła to już było gotowe jedzenie. Niestety, przez sondę, więc sobie popłakałyśmy razem.Co do wyników - nie wyszło nic, czego byśmy nie wiedzieli. Jutro będzie pełna konsultacja z neurochirurgiem.
Co do mnie to trzymam się. Ból po cesarce jest, ale chyba ten w środku jest gorszy. Na szczęście mam cudownego męża i jak mi brakuje sił, to on mnie przytula i wspiera, a jak ja widzę, że on za szybko oczami mruga to z kolei ja idę z odsieczą i przekonuję, że to tylko początki są trudne i jeszcze będzie dobrze. Więc jakoś ta nasza trójka się trzyma.

@patuśka, będzie dobrze z Twoją Kruszynką. Czuję to.:)

@kb.karola90 piękna beta. Przepiękna. :)
Jesteście bardzo silna rodzina i najważniejsze, że się wspieracie i możecie na siebie liczyć.
Razem stawicie czoło wszystkiemu.
Dziewczyny beta prawie 14 tys, czyli przyrost 122% :D
Brawo ;)
Niech rośnie;)
Jejku powiem wam że mega się cieszę waszymi ciążami i czekam na kolejne maluszki :) @muza_ton @membaris @Totois30 @anja93


U mnie to tak szybko zleciało.. Trochę mi brak brzuszka.. No ale kiedyś będzie kolejny [emoji14] Maksik za 5 dni ma 2 miesiące :) Zobacz załącznik 890425
Śliczny;)

Jak książę znosi te temperatury?
 
@Margosia u nas już nie ma aż takich upałów, przynajmniej jak na razie ale ogólnie chyba lubi ciepło bo w miarę w momencie kulminacyjnym gdy temp przekraczały 35 st spał :D hehe więc nie było aż tak źle :)
 
dziękuję bardzo za wszystkie kciuki i modlitwę. Ala dzielnie zniosła rezonans. Rano tylko płakała, bo była głodna a to trzeba bez jedzenia 6h. Po samym rezonansie rozbudziła się szybko w trakcie ubierania, ale jakoś ją ukołysałam i przysnęła. Jeszcze pielęgniarki dały jej smoczek maźnięty glukozą i zasnęła na dobre. Jak się obudziła to już było gotowe jedzenie. Niestety, przez sondę, więc sobie popłakałyśmy razem.Co do wyników - nie wyszło nic, czego byśmy nie wiedzieli. Jutro będzie pełna konsultacja z neurochirurgiem.
Co do mnie to trzymam się. Ból po cesarce jest, ale chyba ten w środku jest gorszy. Na szczęście mam cudownego męża i jak mi brakuje sił, to on mnie przytula i wspiera, a jak ja widzę, że on za szybko oczami mruga to z kolei ja idę z odsieczą i przekonuję, że to tylko początki są trudne i jeszcze będzie dobrze. Więc jakoś ta nasza trójka się trzyma.

@patuśka, będzie dobrze z Twoją Kruszynką. Czuję to.:)

@kb.karola90 piękna beta. Przepiękna. :)
Jestescie mega dzielni ;***
dobrze, ze macie siebie. Będę sie za Was modlić.
Trzymajcie sie !
 
@membaris gdybyś to jednak Ty zwolniła brzusio dla @roki_1991 ? Może to czop wylata. Pisz no czy się rozkręca bom ciekawa strasznie :-) oby to było już bo Ty chciałaś wcześniej. To do rozpoczęcia córci spokojnie wrócisz do domu.

@kb.karola90 bardzo się cieszę że przyrost tak duży. Oby to była naprawde nudna ciąża.

@martakratka ale to zleciało, @Totois30 to który Ty masz już tydzień??
 
@ivvonka trzymam kciuki...

Ja wczoraj ponownie zaliczylam szpital, bo bole mi sie nasilily i miałam delikatne plamienie. Pani doktor mi tylko.progesteron zalecila, zrobiła usg i jak na razie wyglada to.dobrze, bo pojawil sie pecherzyk zoltkowy, ktorego nie bylo.wcześniej. Ale kazdy dzien to dla mnie ogromny stres. Bardzo bym chciala donosic ta ciążę.

Pracujesz?? Duuużo odpoczynku sobie zafunduj, leż ile się da:* A fasolinek niech działa resztę, czyli mocno się tam trzyma i rozwija :* Tego Ci życzę:*
Dziewczyny beta prawie 14 tys, czyli przyrost 122% :D
Wołów, piękna beta! Śliczne gratulacje
dziękuję bardzo za wszystkie kciuki i modlitwę. Ala dzielnie zniosła rezonans. Rano tylko płakała, bo była głodna a to trzeba bez jedzenia 6h. Po samym rezonansie rozbudziła się szybko w trakcie ubierania, ale jakoś ją ukołysałam i przysnęła. Jeszcze pielęgniarki dały jej smoczek maźnięty glukozą i zasnęła na dobre. Jak się obudziła to już było gotowe jedzenie. Niestety, przez sondę, więc sobie popłakałyśmy razem.Co do wyników - nie wyszło nic, czego byśmy nie wiedzieli. Jutro będzie pełna konsultacja z neurochirurgiem.
Co do mnie to trzymam się. Ból po cesarce jest, ale chyba ten w środku jest gorszy. Na szczęście mam cudownego męża i jak mi brakuje sił, to on mnie przytula i wspiera, a jak ja widzę, że on za szybko oczami mruga to z kolei ja idę z odsieczą i przekonuję, że to tylko początki są trudne i jeszcze będzie dobrze. Więc jakoś ta nasza trójka się trzyma.

@patuśka, będzie dobrze z Twoją Kruszynką. Czuję to.:)

@kb.karola90 piękna beta. Przepiękna. :)
Kochana dużo sił Wam życzę, ogromu! A Ali dużo zdrówka i żeby była równie silna jak rodzice :*

Wolny brzuszek chętnie przyjmę ;) Hmmm u mnie 23dc i czekam powolutku czy @ zawita :* Dziś czułam się mocno na wredote, ale czas pokaże :) Martwi mnie tylko to, że zgubiłam 2kg, a teraz znów do przodu. Ten Metformax chyba słabo na mnie działa :/
 
Dziewczyny chciałabym Wam wszystkim podziękować najpierw za trzymanie kciuków i dobre słowa a teraz za gratulacje :)
Pisze tak na szybko z samego rana bo wczoraj z emocji po prostu padłam.
Dużo z Was pisze.o nudnej ciąży...zaczęła się z przytupem to teraz będzie spooookoj :)

Miłego dnia Wam życzę :)
 
reklama
Do góry