reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@ivvonka No najgorsze jest to czekanie i niepewność. Najtrudniej jest jak się nie zna wroga, bo jak już się go pozna, to można opracować plan działania. Także trzymam kciuki, by kolejne badania przynosiły tylko pozytywne wieści. I nic się nie łam - razem sobie dacię radę!
 
reklama
dziękuję bardzo za wszystkie kciuki i modlitwę. Ala dzielnie zniosła rezonans. Rano tylko płakała, bo była głodna a to trzeba bez jedzenia 6h. Po samym rezonansie rozbudziła się szybko w trakcie ubierania, ale jakoś ją ukołysałam i przysnęła. Jeszcze pielęgniarki dały jej smoczek maźnięty glukozą i zasnęła na dobre. Jak się obudziła to już było gotowe jedzenie. Niestety, przez sondę, więc sobie popłakałyśmy razem.Co do wyników - nie wyszło nic, czego byśmy nie wiedzieli. Jutro będzie pełna konsultacja z neurochirurgiem.
Co do mnie to trzymam się. Ból po cesarce jest, ale chyba ten w środku jest gorszy. Na szczęście mam cudownego męża i jak mi brakuje sił, to on mnie przytula i wspiera, a jak ja widzę, że on za szybko oczami mruga to z kolei ja idę z odsieczą i przekonuję, że to tylko początki są trudne i jeszcze będzie dobrze. Więc jakoś ta nasza trójka się trzyma.

@patuśka, będzie dobrze z Twoją Kruszynką. Czuję to.:)

@kb.karola90 piękna beta. Przepiękna. :)
Iwonka jestes bardzo silna kobieta, zdrowia dla corusi.
DOBRY WIECZÓR dziewczyny. @ jak nie było, tak nie ma.
I oby juz nie bylo :)
 
Jejku powiem wam że mega się cieszę waszymi ciążami i czekam na kolejne maluszki :) @muza_ton @membaris @Totois30 @anja93


U mnie to tak szybko zleciało.. Trochę mi brak brzuszka.. No ale kiedyś będzie kolejny [emoji14] Maksik za 5 dni ma 2 miesiące :)
_20180821_081711.JPG
 

Załączniki

  • _20180821_081711.JPG
    _20180821_081711.JPG
    67,7 KB · Wyświetleń: 360
reklama
Do góry