reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Malaga00 aj z tymi rodzinami to czasem tak jest. Jak wszędzie: zdarzają się osoby bez cienia taktu i empatii i takie, które nieba by przychyliły. Przykre to jest, ale niestety. U mnie też takie charaktery są. Po prostu trzeba ich unikać, jak coś palną puścić te ich mundre przemyślenia z wiatrem, trzymać się tych z sercem i iść dalej.

@Irenaa ja cały czas na maszynkach jadę. No odrasta, ale to chyba najbezpieczniejsze.
To jest strasznie przykre. Usłyszeć takie słowa w takim złym momencie w życiu i to po raz kolejny. Eh

Dziewczyny znacie jakieś dobre kremy na rozstępy na piersiach? Miesiąc w miesiąc zawsze mi puchną do granic możliwości i tak co chwile ta skóra się rozciąga [emoji19] I to nie wygląda za ładnie bo nie są już takie jędrne [emoji20] Jeżeli winowajcą jest niski progesteron u mnie to można jakoś to załagodzić? Będę musiała go przyjmować? Czytałam trochę o tym ale i tak jestem zielona w tym
 
Nieprędko będę w Polsce... mam zaufanie do swojego lekarza tyle ze wcześniej nie miałam takich problemów... myślicie ze powinnam się już nastawić ze nic z tego nie będzie? [emoji17]
 
Ostatnia edycja:
@jagoda87 nie nastawiaj się słonko na kolejną stratę. Wręcz przeciwnie - zbierz wszystkie myśli i siły i nastaw je na pozytywne podejście do sprawy. Masz na to jak najbardziej realne szanse. A według mnie ta kreseczka najnowsza jest mocniejsza.

@Domi89, nie znalazłam takiego skutecznego. Może są. Według mnie jednak to raczej kwestia tego żeby skóra była ujędrniona i nawilżona, wtedy można się przed nimi jakoś uchronić. No i też chyba to trochę genetyczne właściwości skóry decydują o tym czy jest ona sprężysta i nie pęka czy jednak te srebrne kreseczki wredne powstają.
Aaaa i praktyczna rzecz. W dniu USG przez brzuszek lepiej go z kremu dobrze umyć i nie smarować niczym, bo taka niewinna warstewka, nawet szybko wchłaniającego się kosmetyku utrudnia lekarzowi obserwację.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry