reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Paulinax To tylko sen. BĘDZIE DOBRZE
@patuśka miałam zabieg 23.02, pierwszą @ dostałam po 26 dniach od zabiegu. Beta spadła mi do 0 w ciągu 2,5 tygodnia. U mnie po zabiegu też zauważyłam laktacje.
@Totois30 dziś odebrałam kolejną betę, którą zrobiłam wczoraj czyli po 48h i wyszła 1653 :biggrin2: ufff ułożyło mi, bo zaczęłam świrować. Czuje się bardzo dobrze, żadnych mdłości, piersi nie bolą, od czasu do czasu coś mnie pociągnie w brzuchu. Właśnie jadę na wizytę, bo chyba lekarz wyczuł moją panikę w głosie i kazał mi dziś przyjechać, a miałam wizytę umówioną na 4 czerwca ;)
Dziękuję Ci za odpowiedź, uspokoiłaś mnie, może nie jestem wybrykiem natury. I gratuluję pięknej bety :) daj znać po wizycie

@patuśka zgadza się, rodznik 92:) O pierwsze maleństwo staraliśmy się tak po prostu bez zabezpieczenia jakieś 8 miesięcy, potem badania hormonalne bo coś było nie tak..no i oczywiście zaburzenia prolaktyny i progesteronu.. 3 miesiące stymulacji clostilbegyt +2 ampułki ovitrelle + duphaston no i teoretycznie lekarz powiedział, że nie udało się bo pęcherzyk pękł,ale nic nie widać.. oczywiście smutek, żal po czym dalej @ brak.. dwa dni po planowanej @ zrobiłam test negatywny a potem betaHCG i zaczęło zbliżać się ku 5..no i ku zaskoczeniu lekarza i mojego byłam w ciąży.. wszystko prawidłowo z dzieckiem,serduszko pięknie biło oprócz tego, że powysiłkowo zrobił mi się spory krwiak.. 2 krwotoki i moje przerażenie, że już po wszystkim. Maleństwo było silne a mi kazali leżeć 1,5 miesiąca..po czym kontrola w 10tc bo chciał lekarz co 2 tygodnie kontolować krwiak no i serduszko już nie biło, w 9tc zatrzymany rozwój.. dalej to każda się domyśla...i dopiero od kilku dni tak w pełni dotarło do mnie co i jak, czuję pustkę:/
Skontaktuj się może z lekarzem, że pojawiło Ci się mleko.. pewnie da Ci coś na "zatrzymanie" tego :* Może przeszkadzać w zajściu,ale nie musi :) Znam przykład, że znajoma tak miała i zaraz po kolejnej @ była w ciąży..to kwestia mocno indywidualna :*
@Cleopatra_83 Dlatego ja też myślę, że nie ma na co czekać jak wszystko się zagoiło...chyba, że badania wyjdą mi źle. Trzymam kciuki za same pozytywne wieści :)
@Paulinax to tylko sen:* z reguły w rzeczywistości jest odwrotnie ;)
Przykro mi... doczytałam wcześniej, że czekasz teraz na pierwszą @, kiedy powinna się zjawić? na jakie wyniki badań jeszcze czekasz?
 
reklama
@patuśka Generalnie w sobotę będę 5 tygodni po zabiegu a @ ani widu,ani słychu.. BetaHCG ze środy 11,5, więc pewnie z tydzień to jeszcze potrwa wszystko a zgagę mam niemiłosierną już mnie to irytuje:/ Jeśli chodzi o badania to mam zrobić po 6 tygodniach od zabiegu dotyczące tarczycy, trombofilii i różnych mutacji żeby wykluczyć jakieś choroby :*
 
Cześć dziewczyny ,wpadłam się pochwalić. Tydzień temu pisałam wam o plamieniu,wizycie w szpitalu..wtedy był równo 6 tygodni i na USG pęcherzyk i ciałko żółte. Dziś byłam na USG - 7 tygodni i jest serduszko [emoji7] Także kamień spadł mi z serca, plamienia odłupać też nie powrócily. Natomiast trauma jaka przeżyłam dziś u lekarza,to nie życzę żadnej kobiecie,a szczególnie po poronieniu ..zostałam skasowana na 160 zł a wizyta tragedia, okropne teksty , prawie że się popłakałam i skoczyło mi strasznie ciśnienie ! No ale nic.. trudno..szukam innego lekarza, najważniejsze że dzidzia rośnie .
 
@alla31 najwazniejsze:) bardzo sie ciesze:) pisz nam co i jak :) @Paulinax ja nie mam ostatnio czasu i uzylam szamponetki jestem mega zadowolona ale jak tylko troche wypoczne to sobie ufarbuje:) uzywam casting creme gloss loreal w ogole polecam, a tam nic amoniaku itp wiec smialo mozna. Rozjasniac slyszalam ze tez:) @patuśka nigdy nie badalam prolaktyny, nie pomoge:( @kasiula222 ja krwawilam najwiecej po poronieniu-3 dni a na trzeci dzien mialam zabieg i doslownie ze 2 dni tylko plamilam, a dokladnie 28 dni po zabiegu przyszla@ :)
 
@Syl92 mówisz że @ ani widu ani słychu... To uważaj, bo mi po zabiegu, ta franca postanawia przyjść właśnie totalnie bez żadnego ostrzeżenia :p jak zawsze miałam bóle brzucha, cycki były obolałe, tak teraz nie ma nic i nagle jest jak z wiadra... Także życzę ci tego żeby szybko przyszła ;)
 
reklama
Do góry