reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja sie zastanawiam czy zaczas probowac Od razu ale na luzie bez spiny i liczenia dni czy Odczekac na po wakacjach bo mamy w planach podroze i na spokojnie poswiecic czas na odpieluchowanie mlodej i odagawienie od cycuszka.
 
reklama
Dziewczyny miala wczoraj wizyte;16 dni po lyzeczkowaniu. Beta zeszla do 1,7 i juz mialam owulacje. Teraz czekam na okres i po pierwszym mozemy sie starac. Wszystko sie dobrze zagoilo . Oderchnelam . Teraz chce sie postarac aby odstawic mloda Od piersi.
Wspaniala wiadomość! Ja dopiero 6 dni jestem po zabiegu, a dowiem sie, jak mi sie zagoilo wszystko 11 czerwca.
Powodzenia z odstawianiem od piersi
 
Na dobrą sprawę ciężko cokolwiek przewidzieć.. Sama dochodzę do wniosku, że po pierwszym miesiącu zaczniemy tulaski, naturalnie bez spiny (o ile tak można ;p), bo i tak znając moje "szczęście" to trochę potrwa
 
Na dobrą sprawę ciężko cokolwiek przewidzieć.. Sama dochodzę do wniosku, że po pierwszym miesiącu zaczniemy tulaski, naturalnie bez spiny (o ile tak można ;p), bo i tak znając moje "szczęście" to trochę potrwa
Jestem tutaj nowa, wiec nie znam Twojej historii... jak dlugo do tej pory zajmowalo Wam zajście? Bralas jakies wspomagacze?

Jesli 92 w nicku to Twój rocznik to jesteśmy w tym samym wieku:)
 
Dziewczyny miala wczoraj wizyte;16 dni po lyzeczkowaniu. Beta zeszla do 1,7 i juz mialam owulacje. Teraz czekam na okres i po pierwszym mozemy sie starac. Wszystko sie dobrze zagoilo . Oderchnelam . Teraz chce sie postarac aby odstawic mloda Od piersi.
Super newsy! Czuję, że u mnie będzie tak samo. Czuję to! 30 maja jadę na wizytę, też będzie 16 dni po zabiegu. Betę zrobię w ten sam dzień rano. Ciekawe ile będzie...
 
Hej dziewczyny, zostaje dalej w szpitalu.. Szyjka ma tylko około centymetra skurczów nie ma ale jak chce wyjść to tylko na własne ryzyko więc zostaniemy w szpitalu i lezymy dalej chociażby do bezpiecznego tygodnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Cleopatra_83 lepiej pisz co u Ciebie! Ja od soboty odetchne wiec bardzo na szybko pisze kiedy wizyta, jak sieczujesz? Masz objawy ? Jak nie- tez dobrze! @Marika92 kochana wez Maksia na przelezenie w takim razie, zycze lezonka przez misiac z Maksiem w brzusiu ale jak sie zniecierpliwi do wyjscia bedzie dobrze!!!:):*
 
Do góry