reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@anutka1988 aaj nie wiem czy to hormony, czy nazbierało się już tego wszystkiego,ale chodzę jak tykająca bomba.. jeszcze mam mnóstwo rzeczy do ogarnięcia, bo kończę semestr na uczelni i na niczym skupić się nie mogę :(
 
reklama
@muza_ton mogę mieć pytanie jak załatwiałaś taki turnus odchudzający? Jakie wymogi musialad spełnić? Myślę o swojej mamie bo ma duży problem z otyłością i nie wiem już co z nią zrobić:/ chciałam napisać na priv,ale nie wiem jak;p

Ja to zalatwialam u endokrynologa która wpisała skierowanie, zrobiła ekg. Do tego prześwietlenie płuc i morfologie - na to skierowanie dała rodzinna. No i ten pakiet do Twojego nfz, poczta lub osobiście
 
Dziewczyny miala wczoraj wizyte;16 dni po lyzeczkowaniu. Beta zeszla do 1,7 i juz mialam owulacje. Teraz czekam na okres i po pierwszym mozemy sie starac. Wszystko sie dobrze zagoilo . Oderchnelam . Teraz chce sie postarac aby odstawic mloda Od piersi.
Super wieści ze tak szybko wszystko się zagoiło :) To teraz tylko okres i do dzieła .Ja już tydzień po zabiegu ..
 
Dziewczyny miala wczoraj wizyte;16 dni po lyzeczkowaniu. Beta zeszla do 1,7 i juz mialam owulacje. Teraz czekam na okres i po pierwszym mozemy sie starac. Wszystko sie dobrze zagoilo . Oderchnelam . Teraz chce sie postarac aby odstawic mloda Od piersi.
Ja tez po pierwszej miesiączce dostałam zielone światło, jeśli chodzi o mój stan zdrowia to wszystko ładnie się zagoiło. Lekarz powiedział, ze zaleca się ok. 3 m-ce ale on już teraz nie widzi przeciwwskazań. Nastawiłam się na odczekanie 3 cykli i wtedy zacząć działać. Sprawdzić jak będą wyglądać kolejne cykle. I właśnie teraz czekam na 2 @ i od poniedziałku cicho. Jak u was wyglądają te pierwsze cykle po poronieniu i łyżeczkowania ??
 
reklama
@muza_ton dziękuję za informacje:*
@Tutti_frutti_by-Iga No to szybciutko:) Mój mimo,że wszystko ładnie się wygoiło kazał odczekać te 2 cykle chociaż.
Dziś wpadł mi gdzieś tekst na temat tego, że lekarze coraz częściej jak wszystko się ładnie pogoiło karzą starać się jak najszybciej, bo wtedy są najlepsze warunki na ponowne zajście w ciążę a odczekiwanie od 3 do 6 miesięcy zmniejsza szanse..Sama się zastanawiam czy jak będę miała wyniki w garści i pierwszą @ za sobą nie zacząć próbować.
 
Do góry