reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@jagoda87 ja robilam pierwszy 4 dni po terminie@ wiec moje krecha pojawila sie od razu i byla mocniejsza od kontrolnej:D ale razem z tym robilam bete koniecznie, balam sie wlasnie tego co teraz przezywasz wiec czekalam:* ja lubie te obudowane testy chociaz to pewnie jedno i to samo jakos tak lepiej na nich widac wiec wez sobie taki wlasnie obudowany ale najlepiej zrob z porannego..mozesz powtorzyc w dzien ale przy takim poczateczku moze nawet nie byc widac a poranny ma wiecej beta hcg:) wiec cierpliwosc kochana:* a ja widze cien u mnie byla biel absolutna na takich testach jak nic nie bylo. Jakbym zobaczylam taki cien to bym sie cieszyla ale bez bety ciezko:/ale cien jest!
 
reklama
@Totois30 to był normalny test [emoji23][emoji23] tylko już nie byłam pewna czy dobrze widzę... koleżanka @kb.karola90podsunęła super pomysł jak sprawdzić czy to moja wyobraźnia czy prawda [emoji6] na tych paskowych testach tez nic nie widać u mnie... jutro rano zrobię innej firmy test o ile wytrzymam do rana. [emoji6] trzymajcie kciuki [emoji6]
 
witaj,
Trudno jest doradzić czy raz to przypadek czy może jakis problem. Myślę że większość z nas po razie uważała, że to przypadek, ja też, a potem 2, 3, 4... 6 Absolutnie Cie nie strasze tylko proponuje abyś zrobiła tyle badań ile jesteś w stanie i na ile masz chęci..
tu jest ta lista o której @Totois30 wspominała
Link do: Ciaze po poronieniach zakonczone sukcesem- badania, przebieg
Zacznij od postawowych w tym dobrze zdiagnozuj tarczyce, do glukozy dorzuc np insuline, homocysteine, progesteron,

Pytanie z innej beczki? jakie mamy teraz fasolki bo na @Totois30 i @martakratka się zatrzymałam :p @Cleopatra_83 gratulacje!

PS
U mnie szpital. M. juz trzecią dobe ma temp bliską 40 st. i okropnie sie o niego martwie :( teraz te wszystkie sepsy i "uje muje"

Ja mieszkam we wloszech i nawet nie miala bym pojecia jak tlumaczyc niektore nazwy badan. Te badania w jakim odstepie po lyzeczkowaniu mozna wykonac? Bo w nastepna niedziele lece donPolskj na 9 dni wiec moze wykonalabym je tam. Tylko potem nie wiem co z interpretacja wynikow we wloszech. Pewnie musialabym sie skonsultowac z jakims lekarzem w Polsce. Dzis zadzwonie zeby uno wiec wizyte do mojego gine na kontrolna po 3 tygodniach. Dzien wczesniej mam zrobic bete.
 
Ty tez tutaj? O Nie! Trzyma lam za Ciebie kciuki! Co poszlo zle?
Ciąża przestała się rozwijać na etapie 6 tygodnia. W poniedziałek miałam zabieg. Wszystko poszło bardzo sprawnie, lekarze byli w szoku, że tak szybko na leki na wywołanie zareagowałam.
Pewnie pamiętasz, że od początku u mnie było dużo wątpliwości.
Jedziemy na tym samym wózku [emoji6] Teraz czekamy na pierwsze miesiączki i do dzieła! Ja już tylko o tym myślę...
 
witaj,
Trudno jest doradzić czy raz to przypadek czy może jakis problem. Myślę że większość z nas po razie uważała, że to przypadek, ja też, a potem 2, 3, 4... 6 Absolutnie Cie nie strasze tylko proponuje abyś zrobiła tyle badań ile jesteś w stanie i na ile masz chęci..
tu jest ta lista o której @Totois30 wspominała
Link do: Ciaze po poronieniach zakonczone sukcesem- badania, przebieg
Zacznij od postawowych w tym dobrze zdiagnozuj tarczyce, do glukozy dorzuc np insuline, homocysteine, progesteron,

Pytanie z innej beczki? jakie mamy teraz fasolki bo na @Totois30 i @martakratka się zatrzymałam [emoji14] @Cleopatra_83 gratulacje!

PS
U mnie szpital. M. juz trzecią dobe ma temp bliską 40 st. i okropnie sie o niego martwie :( teraz te wszystkie sepsy i "uje muje"
Foczusiu kciuki za Twojego M. Niech chlopina zdrowieje!!!
W sobotę lub niedziele ma przyjść @ ale testy kupowałam które powinny pokazywać na 6 dni przed @
U mnie też taka była... Teraz ta słaba kreska śpi za ścianą :-)
 
reklama
Do góry