reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Moja córka ma wadę serca i zespól Downa o którym dowiedziałam się po porodzie . Ogólnie jest w kiepskim stanie bo zjada sonda oddycha przez rurkę tracheostomijną i potrzebuje tlenu .
Nie wiem, co mam napisać... A jednocześnie nie chce nie odpisać nic.
Mam nadzieję, że córka daje Ci dużo szczęścia, mimo wszystko. Oby jej się poprawiło, dużo zdrowia dla niej.
 
reklama
Daje szczególnie jak jest zdrowa to tak bryka i się cieszy że aż miło popatrzeć ;)
Super [emoji6] Jesteś bardzo dzielna.
Każdy się boi takich sytuacji i wiadomo, że każdy chce żeby jego dziecko było zdrowe. Jednak jak patrzę na rodziców chorych dzieci, to jakoś nie odnoszę wrażenia, że są oni nieszczęśliwi tylko wręcz cieszą się każdą chwilą. Myślę, że jakby każda z nas była w takiej sytuacji, to by sobie poradziła, bo to naturalne, że swoje dzieci się po prostu kocha nad życie.
 
To może się rozkręci bo u mnie to nic całkiem zanikło ani bólu brzucha ani krwawienia . Okropne to oczekiwanie .siedzę w domu jak by nigdy nic a w głowie mam jedno .
Motylkowelove z Grudniowych Mam też miała ten sam problem. Jeżeli chcesz sobie dać czas na kolejną ciążę, to chyba powinnaś się poddać zabiegowi żeby sobie nie zaszkodzić. W najgorszym wypadku pół roku będziesz musiała odczekać.
 
Motylkowelove z Grudniowych Mam też miała ten sam problem. Jeżeli chcesz sobie dać czas na kolejną ciążę, to chyba powinnaś się poddać zabiegowi żeby sobie nie zaszkodzić. W najgorszym wypadku pół roku będziesz musiała odczekać.
Tylko lekarze mi nie proponują zabiegu na razie ..dopiero jak zacznę krwawić i szyjka się otworzy .Ale we wtorek rano pojadę i nie wyjdę puki to się nie skończy
 
Hej ja wracam z dzisiejszej wizyty .
Wszystko ok i tylko jest teraz różnica między OM a TP 1 dzien a było 5 dni na początku.
Mam pytanie bo uparłam się aby lekarz puscil mi serduszko a on powiedział ze nie powinno sie jeszcze w 12 tygodniu ciąży ale puscil na chwile z tętnic.
Czy zrobiłam krzywde dziecku? naraziłam go na cos przez te parę sekund ?:/
 
reklama
Super [emoji6] Jesteś bardzo dzielna.
Każdy się boi takich sytuacji i wiadomo, że każdy chce żeby jego dziecko było zdrowe. Jednak jak patrzę na rodziców chorych dzieci, to jakoś nie odnoszę wrażenia, że są oni nieszczęśliwi tylko wręcz cieszą się każdą chwilą. Myślę, że jakby każda z nas była w takiej sytuacji, to by sobie poradziła, bo to naturalne, że swoje dzieci się po prostu kocha nad życie.
Dokładnie do wszystkiego idzie przywyknąć i się oswoić i dla nas to normalność i ona też jest normalna :) A początki były ciężkie . ...
 
Do góry