reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kasiula222 Ale z Ciebie dzielna babka! Podziwiam:* Napewno już bliżej końca, niż dalej.. współczuję Wam strasznie z @porcelana bo sama wiem jak panikowałam, że chce już mieć to za sobą wszystko.
Kurcze a mnie po 3 tyg. po wszystkim zaczęła strasznie macica boleć tam gdzie był zarodek i jakby po przeciwnej stronie jajnik :( do tego jakiś dół :( eghh...
 
reklama
@kasiula222 Ale z Ciebie dzielna babka! Podziwiam:* Napewno już bliżej końca, niż dalej.. współczuję Wam strasznie z @porcelana bo sama wiem jak panikowałam, że chce już mieć to za sobą wszystko.
Kurcze a mnie po 3 tyg. po wszystkim zaczęła strasznie macica boleć tam gdzie był zarodek i jakby po przeciwnej stronie jajnik :( do tego jakiś dół :( eghh...
Może to czas kiedy miesiączka powinna przyjść?
 
Pewnie idź . Ja bym poszła, zrobiłam placka koleżance na komunię dziecka posprzątałam i dalej u mnie cisza nic mnie nie chwyta:(((. Trochę się boje by żadne zakażenie mi się nie zrobiło ale chyba cos by się działo .
Jeszcze ci się chciało ciasto piec...naprawdę szacun...:-) :) Mi przy jednej córce czasami ręce opadają ;)
 
@porcelana Bardzo możliwe..i wolałabym żeby już przyszła jak ma zamiar..bo i mdłości,zgagi mam i dziwny śluz czego nigdy wcześniej nie miałam..no ale organizm przechodzi rewolucje i może dlatego tak. A okres zapewne dostanę na wizytę u ginekologa w czwartek.. zawsze miałam takie "szczęście" ;/
 
@kasiula222 jesteś bardzo dzielna kobietą, naprawdę, czytając takie historie jak twoja człowiek od razu zaczyna doceniać to co ma..
@Syl92 organizm po poronieniu potrafi się zachowywać dziwnie ,ja np po poronieniu w ogóle nie czułam jak przychodzi @, tak jak zawsze miałam.mega PMS ,tak po poronieniu czułam się tak nijak jeśli chodzi o cykl- cały był taki sami , wkurzało mnie to już trochę bo nigdy nie wiedziałam kiedy dostanę [emoji6]

A ja dopiero w piątek płakałam,że piersi nie bola- no to już bolą ,nawet w nocy mnie budzą ,mdłości są i brzuch jak balon - czuję się napompowana jak w 5 miesiącu hehe ,oby tak dalej ..
 
reklama
Strasznie mi ciężko z tą niepewnością czy teraz będzie dobrze, słabo śpię i ciągle o tym myślę....

Jeszcze trochę i wyląduje niebawem w wariatkowie :)
 
Do góry