reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja też cały czas czekam... Na papierze i wkładce higienicznej jakieś mini ciemne plamki się pojawiają.
Brzuch boli trochę jak przed okresem, i dopiero jak dłużej leżę. Cały dzień staram się coś robić, nie leżę bezczynnie i wtedy nie odczuwam nic kompletnie.
 
reklama
Dziękuję wam bardzo :-) W poniedziałek wszystko załatwię,ale bardzo bardzo się boję. Objawów mam jeszcze parę , np spuchnięty brzuch , najlepsze jest że po poronieniu wzięłam się za siebie i schudłam 10 kg, miałam już płaski brzuch, a teraz mam taki wzdęty ,po za tym jestem chuda i teraz śmiesznie to wygląda ;-) Po za tym zrobiłam się trochę przygłupia np otwieram drzwi w złą stronę haha. Rzeczywiście najgorsze jest wsluchiwanie w te objawy np źle się czuje to źle ,ale jak już dobrze to też zły znak..paranoja. Oby już było wszystko ok...A z synkiem już dobrze, dziękuję [emoji4]
 
Ja też cały czas czekam... Na papierze i wkładce higienicznej jakieś mini ciemne plamki się pojawiają.
Brzuch boli trochę jak przed okresem, i dopiero jak dłużej leżę. Cały dzień staram się coś robić, nie leżę bezczynnie i wtedy nie odczuwam nic kompletnie.
Współczuję [emoji55] to czekanie jest najgorsze , ja z tego co pamiętam plamilam 4 dni i potem zaczęło się rozkręcać , na szczęście już ten ostatni etap trwał dosyć intensywnie ale bardzo krótko.
 
Dziewczyny a miałyście tak, że cały czas pobolewał Was jeden z jajników? Ja od kilku dni prawie cały czas wyczuwam prawy, to normalne?
Mnie też trochę pobolewaly jajniki, generalnie z tego co czytałam to się często zdarza i jeśli nie boli bardzo,to raczej jest normalny objaw.
 
Co ta za test z płynu owodniowego przyspieszony ? I jakie nieprawidłowości wyszły ?ja mam chorą córkę , dowiedziałam się dopiero pod koniec ciąży .
Czekałam dwa dni by tabletki działały ale nic trochę zaczęłam krwawić ale ustało . We wtorek pójdę jeszcze raz na wywoływanie ...może się uda .Nie chcą mi robic zabiegu na zamkniętej szyjce . ..chcą by się otworzyła .
Kasiu- na co choruje Twoja córka ? Jeśli nie chcesz odpowiadać to przepraszam za to pytanie.
 
Dziewczyny mam do Was pytanie bo już sama nie wiem... czy możliwe że zanim wyjdzie test pozytywny będę odczuwać jakieś dolegliwości... obecnie 21 dc i jestem mega zmęczona, czasami mnie zemdli jak coś gotuje ... już nie wiem co o tym myśleć.. wcześniej w żadnej ciąży tak nie miałam.
 
@jagoda87 niektórzy mowia ze mieli juz objawy wczesniej, najczęściej jednak dopiero po teście, ale skoro masz objawy to beta juz by wyszla;) zawsze mozna zrobic:) Marika chyba miala objawy tez szybko:)3mam kciuki:*
 
A powiedzcie mi, czy jak wystąpiło u mnie już plamienie (co prawda minimalne), to czy szyjka macicy już się otworzyła?
 
reklama
Do góry