reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Totois tak, nie chcialam wczesniej nic tu pisac bo przez jedna osobe moglabym byc niemilo potraktowana znow ale widze ze narazie nie musze sie martwic. Wiem od 2 tyg, aktualnie dopiero tydzien spozniajacej sie @ wiec przy moich dlugich cyklach to dopiero 5t3d dzis. Wczoraj mialam usg i jest pecherzyk ciazowy z cialkiem zoltym. Za 2 tyg 6 marca mam isc sprawdzic czy pojawil sie zarodek z seeduszkiem. To najciezszy okrea dla mnie bo 2 poronienia z 4 byly dokladnie mniej wiecej po 6 tyg, wtedy rozwoj sie zatrzymywal. Tak ze narazie sie przedwczesnie staram nie ekscytowac... za 2 tyg wszystko bedzie wiadomo. Biore jedynie acard i duphaston, takie zalecenia polskiego ginekologa do ktorego tez chodze. Tu mi nic nie dali.
 
@kari21 trzymamy wszystkie kciuki żeby się teraz udało :)

p19u3e3ks45q6v9a.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
czy jest różnica w staraniu się o ponowną ciążę po tabletakach a po łyżeczkowaniu,chodzi mi o to,ile należy odczekać?
 
@ann31 tak jest roznica:/ jak samoistnie albo po tabletkach mozna nawet od razu albo po 1szej@ sie starac a po zabiegu proponuje sie odczekac 2 poprawne@ chociaz niektorzy mowia i pol roku po zabiegu ale kazdy sensowny lekarz i gin proponuje 2@ zeby sie wszystko zregenerowalo bo to duze obciążenie i szyjka naruszona. A mialas tabletki i zabieg? Chyba tak? Ja samoistne i zabieg i lekarz mowil ze juz bylam naturalnie otwarta do zabiegu i nie byla to az taka ingerencja ze w ogole nie ma sladu po zabiegu ale i tak ok 2 mce zajely mi wszystkie badania i szukanie gina ktory mnie jeszcze czyms obstawi do ciazy:)
 
jeszce nic,ale w piątek byłam u gina (niby 8 tydień)i nie widac zarodka...

@ann31 tak jest roznica:/ jak samoistnie albo po tabletkach mozna nawet od razu albo po 1szej@ sie starac a po zabiegu proponuje sie odczekac 2 poprawne@ chociaz niektorzy mowia i pol roku po zabiegu ale kazdy sensowny lekarz i gin proponuje 2@ zeby sie wszystko zregenerowalo bo to duze obciążenie i szyjka naruszona. A mialas tabletki i zabieg? Chyba tak? Ja samoistne i zabieg i lekarz mowil ze juz bylam naturalnie otwarta do zabiegu i nie byla to az taka ingerencja ze w ogole nie ma sladu po zabiegu ale i tak ok 2 mce zajely mi wszystkie badania i szukanie gina ktory mnie jeszcze czyms obstawi do ciazy:)
 
reklama
Dziewczyny wlasnie dostalam pierwszy @ po poronieniu. Brzuch mnie boli jak cholera, ale i tak sie cieszę, bo moze sie wszystko unormuje w końcu. 26 02 mam lekarza. Teraz witaminy i działamy jak gin powie że wszystko oki :)
 
Do góry