reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@ann31 przepraszam no tak, ja mialam tak jak Ty..tzn 1 lekarz twierdzil ze jest zarodek 2.3mm ale bez akcji serca, inny ze praktycznie nic nie widac, ciaza przestala sie rozwijac. Ale mialam nadzieje do konca, bo historie slyszalam przerozne:) takze 3mamy kciuki za dzidzie ninja:*
 
@ivvonka wybacz ze Cie tak pomęczę ale wlasnie nurtuje mnie ten duo. :D wiec jak mam go brac zeby tego jodu jak najmniej szlo do organizmu? Bo niby sie bierze 3 tabsy dziennie wiec sama sobie mam ograniczyc? A lekarz dopiero 12 marca a tu wypada cos brac po tym uno, zielona jestem w tym wybacz :D a tsh pewnie 0 :crazy::crazy::o
 
@anja93 sama nie wiem jak to rozgryźć żeby tego jodu już sobie nie dodawać. Zostało mi kilka tych uno. Biorę po jednej + ten kwas DHA. Zrobiłam sobie taką tabelkę z tym co biorę i ile. Na każdej wizycie mu ją podsuwam do skorygowania. Teraz jeszcze dopytam o te sprawy tarczycowe i jod zawarty w tabletkach. Chociaż wiesz, ja myślę, że to ma wpływ, ale nie aż taki wielki jak nam się wydaje.
 
@ann31 tak jak dziewczyny pisały to kontrolowanie cyklu na usg. Jeżeli nie masz 100% pewności co do owulacji to mogła pojawić się później i wtedy ciąża jest młodsza a co za tym idzie jest nadzieja ze wszystko będzie ok :-*

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@martakratka ja niestety miewam skape okresy i ostatnio bole mocne..ale jest krwawienie tylko tak ze 2 dni. Moze endometrium male bo tym wszystkim to i malo sie zluszczylo:) mam nadzieje tylko ze pare dni i przejdzie zebys nie miala tfutfutfu zadnych przebojow. Polecam sobie potem robic testy owu zeby zobaczyc czy cykl wrocil do normy albo pojsc na monitoring:) a na allegro 50 testow 18 zl. Jeszcze 5 ciazowych daja, i mi co miesiac pokazywalo pik, jak gin mowi ze zaraz zaraz owu bo pecherzyki 19 albo 20 mm wiec dzialaja:)
 
reklama
@martakratka ja niestety miewam skape okresy i ostatnio bole mocne..ale jest krwawienie tylko tak ze 2 dni. Moze endometrium male bo tym wszystkim to i malo sie zluszczylo:) mam nadzieje tylko ze pare dni i przejdzie zebys nie miala tfutfutfu zadnych przebojow. Polecam sobie potem robic testy owu zeby zobaczyc czy cykl wrocil do normy albo pojsc na monitoring:) a na allegro 50 testow 18 zl. Jeszcze 5 ciazowych daja, i mi co miesiac pokazywalo pik, jak gin mowi ze zaraz zaraz owu bo pecherzyki 19 albo 20 mm wiec dzialaja:)
Dzięki;) Mialam je zamowic. Robisz je codziennie? O jakiejs konkretnej porze dnia?
 
Do góry