reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991 a nie chcesz jutro zrobic bety, bedziesz miała porownanie do dzisiejszego badania. Ja bym zrobila. Jestem przy Tobie.

Mi w koncu przyszly testy. Jutro rano zrobie. Oby byl dwupaskowy.
 
reklama
Witajcie ja tylko na chwilke mam nadzieje ze nic waznego mnie nie ominelo przewertowalam na szybko pare stron bo tyle napisalyscie dzisiaj ze szok:/
@roki_1991 nie trac nadziei cala ciaza to kest mega stres i yrzeba byc bardzo cierpliwym. Ja tez mam byc na zelaznym ale kiedy ja tam starania zaczne ...

Maz mi kupil dzisiaj wyciskarke do sokow z philipsa ;)
 
@roki_1991 beta piękna. Ja wierzę, że lekarka miała gorszy dzień (bo też jest człowiekiem) i dzidzia ma się super:)

@K28 jestem na tym wątku od kilku lat. Poroniłam 3 razy i synka mam z ciąży bliźniaczej w której niestety jeden bobas zmarł. Swoje też przeszłam. Teraz jestem w 5 ciąży i ta ciąża jako jedyna póki co jest bez krwawień itp. jedynie mdłości i wymioty mnie wykańczają.

@roxie123 było parę dni fajnych już to mdłości wróciły i się wieczorami męczę. Jutro zaczynam 14 tydzień. Szok
 
@roki_1991 teraz skup sie na maluszku. Pogadaj z nim, przekonaj by z wami zostal. Immunolog moze pomoc znalezc przyczyne strat. I w razie co zlecic steryd jak trzeba. Choc to moze zrobic nawet gin. Teraz skup sie na was i na rozwoju maluszka. Trzymam [emoji110][emoji110][emoji110] kciuki za pozytywny rozwoj wydarzen

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@K28 witaj ,przykro mi[emoji17]Twoja historia jest smutna,znajdziesz tu niestety podobne.
Ja mam dwa pronienia na koncie,tez jestem na clexane ale biore oprocz tego metylowane wit bo mam mutacje genu,trombofilie wrodzona i nie przyswajam zwyklego kwasu foliowego.
Zrobcie kariotyp ,juz po dwoch stratach nalezy sie za darmo na nfz ,tak jak wizyta u genetyka.
Tez zapraszam na drugi watek ,tam dziewczyny maja ogromna wiedze,np w zakresie immunologii.

@roki_1991 kochana beta jest piekna,wierze ,ze lekarka zle zmierzyla bo za bardzo sie wiercilas.[emoji5]
Mysle ,ze serduszko bije skoro ona widziala.
Badzmy dobrej mysli[emoji8]
A u mnie tak jak Roxie pisala w porzadku,przepraszam ale ja wciaz pracuje i ogolnie mam duzo na glowie,a jak wchodze to musze doczytac.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@roki_1991 kciuki zaciśnięte :* myślę o was cały czas...

p19u3e3kxyx798rr.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
hej odebrałam wyniki badań, tsh podwyższone 3,54 , mam pilne skierowanie do endokrynologa w moim mieście jest tylko jeden i jak poleciałam to babka w rejestracji strasznie nie miła i do mnie ze po nowym roku dopiero, pytam się prywatnie to mówi ze doktor od poniedziałku ma 2 tyg urlopu ... jutro będę się starać gdzieś indziej dodzwonić...się wystraszyłam jak czytam w internecie o skutkach :(
 
reklama
hej odebrałam wyniki badań, tsh podwyższone 3,54 , mam pilne skierowanie do endokrynologa w moim mieście jest tylko jeden i jak poleciałam to babka w rejestracji strasznie nie miła i do mnie ze po nowym roku dopiero, pytam się prywatnie to mówi ze doktor od poniedziałku ma 2 tyg urlopu ... jutro będę się starać gdzieś indziej dodzwonić...się wystraszyłam jak czytam w internecie o skutkach :(
Nie czytaj za duzo. Eutyrox i szybko spadnie. Nie jest jeszcze takie tragiczne

☆ Walczyć o marzenia ☆
 
Do góry