reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja to zawsze jak czytam Twoją historię @Marika92 to łzy mi do oczy napływają. Bardzo Ci współczuję i z całego serca życzę Ci aby teraz było wszystko dobrze. Buziaki gorące
 
Ja to zawsze jak czytam Twoją historię @Marika92 to łzy mi do oczy napływają. Bardzo Ci współczuję i z całego serca życzę Ci aby teraz było wszystko dobrze. Buziaki gorące
No ja mam nadzieję że jakoś uda mi się teraz dotrwać. Robię wszystko co w mojej mocy. Na 23.11 miałam termin i mam zamiar pojechać na grób.. Z moim nowym maluszkiem pod sercem, podziękować mojej kruszynce i poprosić o opiekę

3jgx43r8fepxgwfi.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Ja też miałam termin na 16 listopada, a teraz razem z Wami jestem na początku ciąży :) To teraz będziemy wszystkie lipcowe mamy? :) Trzymam kciuki za Wasze wizyty @Marika92 i @roki_1991 moja pierwsza wizyta dopiero za tydzień we wtorek :(
Ja wypadam jakoś na początku lipca więc myślę że roki jakoś w czerwcu bo jest 3 tyg około przede mną :) ale letnie miesiące są świetne :) od razu na spacerek

3jgx43r8fepxgwfi.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
@Funia90 z mdłościami jest dużo lepiej. Mdli mnie tylko wieczorem i jak się nie pilnuje i jem nieregularnie. Generalnie czuje się lepiej.

Dziewczyny ja się bardzo cieszę, że będę rodzić w miesiącu wiosennym. Misia mam z września ale zaraz było zimno i niby wychodziłam z nim na spacery codziennie a jak deszcz był to pod balkonem staliśmy ale w lecie super jest urodzić.
 
Ja córcie mam z kwietnia. Na początku trochę chłodno ale potem.. nonstop na dworze. Fajny czas na poród. Gdyby nie poronienie to też w kwietniu byłby drugi Dzidz :-(
 
reklama
Jako tako mi nie dolegało nic, brałam clexane i w sumie było w miarę ok, nie wiedziałam jeszcze wtedy o mutacji MTHFR, ale na to co wyszło było to mało istotne. Moja córka miała wadę genetyczną i wiele innych wad wrodzonych.. Ale z plamieniem nie miałam problemu. Zobaczymy co powie na wizycie

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3

Bardzo współczuję, to musiało być straszne przeżycie. Teraz jesteś silniejsza, teraz będzie dobrze - Twoj mały Aniołek czuwa nad Wami - nie pozwoli, żeby było źle. Trzymaj się ciepło :*
 
Do góry