reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Marika92 pewnie większość dziewczyn się ze mną zgodzi , lekarzowi owszem trzeba ufać , ale nie tak na 100% , czasami trzeba troszke na włąsną rękę się przypilnować . Już nie na tym wątku nawet ale na poronieniach nawykowych leczenie , wszystkie są tego przykładem .
Wysokie stężenie homocysteiny zwiększa ryzyko wystąpienia poronienia lub przedwczesnego porodu, a także może być przyczyną powstania wad rozwojowych płodu
Link do: Wysoka homocysteina to zagrożenie dla ciąży. ~ Zespół Downa
W naszym przypadku homocysteina najlepiej max 7 :)
Kochana oczywiście nie narzucam , piszę Ci tylko to co wiem , bo chcę pomóc :**
 
@roxie123 haha tylko tak jak wspomnialam na drugim watku jestem bankrutem wiec na pipke nie satrczy,lepiej niech bedzie normalna hihi[emoji16]

@roki_1991 to czekamy na wtorek[emoji4]czyli dobrze pamietalam ,ze dzis mialas wizytowac[emoji4]

@Marika92 popatrz na mnie ,ja tez potwierdzam slowa Roxie ,ze nie zawsze mozemy ufac lekarza,na prawde wez sobie to do serca[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Marika92 popieram @roxie123 o zrobienie homocysteiny oraz w tym co pisze za co odpowiada. Ja do metyli mislam takie podejście, że one nie zaszkodzą, a zwykly kwas tak, a mogą pomóc :) ja bralam femibion i do tego na pocztaku 1000 kwasu metylowego a jak homocysteina spadła to 800.

@mfifi04 no to &&& :)
Tak, my juz zdrowi. Dwa dni i po sprawie choć jeszcze teściów na dole trzyma, a Wiktorkwi idą chyba 3 zęby na raz wiec nie jest zbyt grzeczny :/
 
reklama
@nafoczka bo te witaminy z apteki to wspomagacze są , ale nie dają końcowego efektu :) ja kiedyś będę brać metyle i dha mama czy pregna coś takiego dodatkowo :) 3maj kciuki za moje jejeczka haha
@Funia90 wiem kochana :* po prostu wiesz , że życzę Ci jak najlepiej :*

No ja dziś pierwszy dzień z clo i bez skutków ubocznych :D
 
Do góry