reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Trzymam za Was wszystkie kciuki!!! Byle jak najwięcej fasolinek, kropeczek, groszków itd.
Ja dziś rano odczułam pierwsze mdłości, to możliwe tak szybko????

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
@Marika92 bardzo możliwe. Ja w każdej ciąży miałam mdłości zanim test zrobiłam. Mnie one wykańczają, nawet psychicznie ale to aż szkoda słów.
Mnie niech wykańczają jeśli to ma być mój wyznacznik zdrowej ciąży.. Byle 20.11 było serduszko, to będzie 7 tydzień

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
@mfifi04 bo ja już odpuściłam...jakoś zupełnie inaczej teraz do tego podchodzę , robię tak jak lekarz zaleca , ale nie napalam się , nie mam oczekiwań ... chcę mieć ładny cykl , nie taki długi, a jak zajdę to niech będzie dobrze wtedy się będę cieszyć .
Dla mnie teraz zachodzenie nie jest czymś wow ... teraz będzie moja 4ta ciąża jak coś i nic nie jest tak samo , wiem , że 2 kreski na teście , czy jeden dobry przyrost bety nie świadczy o tym , że będzie ok ... także taka radość na wyrost trochę, już ze spokojem podchodzę całkiem ... co ma być to będzie , ja sobie mogę chcieć ... ważne , że mam nowy cykl i mogę działać :)
@Marika92 jasne , że mdłości mogą być ...ja zawsze po teście już miałam norma xD
@Calineczka24 no to już coraz bliżej :**
 
@Calineczka24 piekny brzuszek[emoji7]
Mam czasem skurcze ale do 10 na dobe to norma,to skurcze braztina czy jakos tak[emoji4]
No to w lesie jestes hehe serio,ja w weekend ogarniam mebelki

@Frezja_1 ja badalam na czczco i nie mozna dzien wczesniej sie zmeczyc[emoji4]moze doloz homocysteine.
Tak pilnuje tych lekarzy,nie dam sie [emoji4]

@MashaFre dziekuje Ci za kompelmet[emoji8]

@mififi04 czekamy z Toba[emoji5]

@roxie123 haha ja tez czekam na bzykanie[emoji23]wczoraj sie zaczelam zastanawiac czy moja agnieszka(tak ja nazwijmy ) bedzie po porodzie taka sama haha

@Olasec dalej Was mecza mdlosci?[emoji53]

@roki_1991 co tam?dobrze pamietam ,ze wizytujesz dzis?

@Calineczka24 specjalnie dla Ciebie moj domek ,bo nie jestes na zamknietym[emoji4]
@Katarina91 pochwal sie swoim[emoji5]
Ps na plus 6 kg
1509627956-a9986941c8225818-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 ja tam od koleżanek słyszałam , że to mit z tym , że jest inaczej ...mówią że po porodzie to już wg sie chce xD ...może jak ktoś miał nie wiadomo co tam porobione to tak , ale raczej wraca do normy :)) z reszta teraz można iść na zabieg i jesteś jak dziewica hahaha
 
Do góry