reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@zosiak obiecuje byc silna ale wiesz przychodza dni kiedy odbieram wynik i ciezko mi byc silna[emoji4]

@Totois30 mam nadzieje,ze Ci to podciagnie pod R no ale pewnosci nie ma:/
Ja mam zaswidczenie od genetyka.

@Olasec moj gin tez mowil zebym brala clexane ,chyba ,ze na prawde bede zmuszona wziac neoparin jakby nigdzie nie udalo mi sie kupic,ostatnio chyba w 12 aptece dostalam clexane:/

Trombofilia na pewno ma R i zespol antyfosfolipidowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 dlatego ja nie nawidze badan obojetnie jakich bo ciagle mnie przesladuje to ze odbieram wynik i kula w leb nigdy nie jest idealnie heh no moze ta wit d podskoczyla ale z powodu wyjazdu. Takze nie jestes sama;)
 
@Marika92 na takich promach nie czuć że się płynie, także spokojnie, pawia nie będzie :)

Eh... Coś wiem o tych wynikach. Powiem wam, zawsze miałam problemy z zylakami. Wychodzą mi na nogach bardzo łatwo. Ostatnio strasznie mocno bolała mnie noga pod kolanem, chyba z dwa dni. I były momenty że nie mogłam stanąć na nogę :( teraz od wczoraj boli mnie nad kolanem. Uczucie takie jakby ktoś mnie tam ściskał. Mam to miejsce bardzo ciepłe. No i oczywiście naczytałam się o zatorach, więc jestem przestraszona jak nie wiem co.... Do tej pory używałam maści na żylaki, ale teraz nie wiem czy mogę :(
 
A ja chcę jak najszybciej poniedziałek.. Iść do mojej gin i niech da receptę na co trzeba, zaleci co trzeba i oby było wszystko dobrze :( bo bardzio się boję i martwię.. Wiem że to wcześnie ale jak już wiem że mam kropusia nie chce mu zaszkodzić i do stracić..

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Witam was wieczorowa pora. Sprawdzam tylko czy jesteście "grzeczne" :*
Niestety u nas po tygodniu chorób dziś wymioty+biegunka... tajfun jakiś?
Tęskno mi do was ♡
 
@nafoczka my jesteśmy bardzo grzeczne :D
@Marika92 spokojnie. Stres nie służy kropce. Pójdziesz w poniedziałek do Gina, dostaniesz leki i będzie dobrze. Jest jeszcze bardzo bardzo wcześnie,także spokojnie kochana :) masz teraz lek, wzięłas go przed podróżą, będzie wszystko dobrze. Na promie możesz chodzić dużo, ruszać się. Gorzej z samochodzie. Róbcie postoje częstsze, ruszaj dużo nogami, może cofnij sobie fotel na maksa do tyłu i niej wyprostowane nogi chociaż. Będzie dobrze :)
 
No a ja melduję , że @ właśnie łaskawie przyszła [emoji14] także nowy cykl rozpoczęty :)

Cieszę się z nowego cyklu , tylko jestem tak rozbita jak kotlet na niedzielny obiad [emoji23] normalnie nogi mi odmawiają posłuszeństwa i kręgosłup chyba się jutro nie ruszę...
@Marika92 szczęśliwej podróży bo pogoda straszna :/ jutro biegnij na betę przede wszystkim [emoji4] z v leiden polecam zamówić witaminy metylowane z beta neta bo one naprawdę szybko działają niż te nasze suplementy z aptek
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny :) o 7.30 zjechaliśmy z promu :) ojjj bujało strasznie, na morzu deszcze i spoooore wiatry więc fale było widać i spiętrzone morze... Ale jakoś to przeżyłam :) teraz jesteśmy w Danii, później Niemcy i jak dobrze pójdzie to około 20 będę w domku :) wtedy zastrzyk [emoji382], może jeszcze znajdę aptekę i kupię metyle :) zobaczymy jak się uda :-) Buzka dla was :) mama kropka

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Do góry