reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Marika92 dobrze, że wiesz na czym stoisz i jak z tym walczyć. Acard bierz, clexane na drogę to bardzo ważne i po powrocie kolejny zastrzyk. Róbcie przystanki i ruszaj stopami w kółko w obie strony na zmianę. Metylowany kwas jest w prenatal uno i ja taki biorę. Czyli prawdopodobnie przez to Nastusia miała wady. Spokojnie Kochana. Jest bardzo wcześnie i będzie dobrze :*
 
reklama
@Marika92 dobrze, że wiesz na czym stoisz i jak z tym walczyć. Acard bierz, clexane na drogę to bardzo ważne i po powrocie kolejny zastrzyk. Róbcie przystanki i ruszaj stopami w kółko w obie strony na zmianę. Metylowany kwas jest w prenatal uno i ja taki biorę. Czyli prawdopodobnie przez to Nastusia miała wady. Spokojnie Kochana. Jest bardzo wcześnie i będzie dobrze :*
Myślisz że to mogła być przyczyną??? Też właśnie po otrzymaniu wyników tak pomyślałam.. Nie dostawała witamin, kwasu foliowego itd i może to faktycznie była przyczyną :( kurde.. Żałuję że tak późno zrobiłam badania :/ głupia..

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
@Marika92 nie pamiętam dokładnie jakie wady miała Twoja córeczka ale od razu właśnie mi do głowy przyszło, że nie dostawała kwasu foliowego i wady się porobiły. A co do dawki folianu to nie wiem. Wg mnie prenatal uno wystarczy ale może trzeba skonsultować to z lekarzem prowadzącym.
 
@Marika92 ja tez tak pomyslam,ale tego sie nie dowiesz
I jeszcze jedno nie obwiniaj sie ,powiedz mi kto przed pierwsza ciaza robi badanie na trombofilie?stawiam na to ,ze nikt.
Takze nic nie mogalas zrobic.
Udalo sie zalatwic witaminy?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie mają w Norwegii metyli... Co za zje...y kraj... Masakra jakaś już chodzę jak bomba zegarowa...

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
@Funia90 bardzo Ci wspolczuje tych stresow jedno jest pewne ze daleko zaszlas wiec musisz byc silna.
@Marika92 stres Ci w niczym nie pomoze ja nie robilam tego badania bo heparyne i tak mam brac a homocysteine mam wysoka to metyle tez musze brac i zbijac dodatkowo burakami. Napewno musisz zspomniec o przeszlosci i zyc terazniejszoscia ludzie rozne rzeczy mowia a to Wasza decyzja byla choc spowiedz moglaby Ci w tym tez pomoc oczyszcza dusze ;)
@roxie123 bardzo Ci dziekuje za wsparcie i zrozumienie musialam odpoczac jeden dzien i przemyslec kilka spraw i sie juz nie bede wypowiadac albo wiecej gryzc w jezyk zla atmosfera jest nie wskazana i stresu musze unikac a @ juz przyszla?
 
Do góry