reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Olasec jak tam?? troszke mnie zdziwilas z tym pecherzykiem bo pecherzyk kest widoczny od ok bety 1000 no ale nie jestem lekarzem lekarz tez jakis dziwny bo wychwycic cp jest bardzo ciezko czesto kuz dochodzi do pekniecia ciazy i wtedy dopiero stwierdzaja ze to cp ale nie w 4 tyg ale raczej 6 -8 tydz.

Ja juz w Polsce pogoda nie jest taka zla seieci sloneczko ale cos nie umiem sie ogarnac mam tyle rzeczy do zalatwienia jutro fryzjer maz w sob wyjezdza do Anglii a za tydz mam wesele:)stare przyslowie sie sprawdza wszedzie dobrze ale w domu najlepiej uff:)
@roxie123 ktory to jiz mies sie starasz? :/ moze te leki ci cos blokuja :/ teraz glupi bedxie okres na ciaze mam zle wspomnienia z miesiacami zimowymi ja czekam do wiosny;)
 
reklama
Dziewczynki jestem w końcu w domu. Musiałam przenieść moje małe szczęście od mamy bo usnął jej do naszego łóżka bo wole jak śpi u nas bo wtedy lepiej śpi.

Sytuacja wygląda następująco. Badał mnie na 2óch aparatach żeby być pewnym i pęcherzyk jest dobrze widoczny i umiejscowiony w macicy ale jest też coś drugie na prawym jajniku i podejrzewa, że to tylko ciałko żółte ale nie jest pewny bo po moim porodzie i CC moja macica ma wiele do życzenia. Zrobiłam dziś bete i powtórzę w piątek i mam przyjechać do niego do kliniki w piątek wieczorem bo ma dyżur wtedy i poprosi swojego kolegę żeby ocenił co to jest w tym jajniku. Niestety mówi, że póki co pęcherzyk i tak jest bardzo mały ale jest dobrych myśli. Mówi, że możliwe, że jestem mega pechowcem i może okazać się, że jest drugi pęcherzyk w jajniku ale to jest sytuacja 1na 70.000 więc raczej mało prawdopodobne.tak czy siak mam uważać na siebie i być czujnym. Jeśli będę miała silne dolegliwości bólowe to dzownic do niego i jechać na IP. A tak w ogóle to jest dobrej myśli i dał mi skierowanie na badania w ciąży i recepte na clexane z refundacją :) Cenie tego lekarza, że jak jest czegoś niepewny to kieruje mnie dalej i drąży temat. Dzięki niemu mam Michałka i ufam mu bardzo. Czekam na bete póki co.
 
@Olasec ciesze sie ze juz lepsze wiesci. To na jajniku moze byc tez torbiela czynnosciowa po peknieciu pecherzyka. Tez taka mialam, ale moja gin od razu ja nazwala i stwierdzila, ze nie ma sie czym przejmowac. Oby u ciebie to tez nie bylo nic groznego, a dzidzius pieknie sie usadowil i rozwijal. Powodzenia

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Olasec wiem ze to trudne, jednak trzeba wierzyc. Jak dostalas cleksan to rob od razu zastrzyk. To moze pomoc. Ja tez mam ciaze na heparynie i encortonie. Gdyby nie to... az nie chce myslec. Powodzenia

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Calineczka24 haha no rosnie ale w normalnym tempie wydaje mi sie jak na moje bmi sprzed ciazy.
Ja nie moglabym stac w miejscu czy nie tyc bo dzidzi nie miala by skad ode mnie brac za bardzo[emoji4]
Poza tym skoro mam 1-2 litrow krwi wiecej to juz zobacz ile to wazy ,plus Asia ma ok 0,5 kg ,lozysko itd.
A natura glupia nie jest i juz robi zapasy tluszczow na karmienie ,bo witaminki rozpuszczaja sie w tluszczach.[emoji4]
Lekarz powiedzial ,ze tyje bardzo ladnie i te 4 kg to jest nic

Haha zabawny teskt[emoji5]dzieci to slodziaki[emoji5]

@zosiak wiatmy[emoji4]powiem Ci ,ze teraz pogoda jest super ale jak Was nie bylo to byla wrecz tragiczna

@Olasec super[emoji5]bedzie dobrze[emoji5]

@Destino a Ty kiedy masz glukoze[emoji3][emoji14]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry