reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Frezja_1 ja cycki cały czas mam jak na ciążę :( wcześniej nigdy . Gdyby nie to że biorę leki i muszę badać betę to bym nie wiedziała co jest grane
@...Margotka9022... cieszę się że u Ciebie wszystko wraca do normy , będzie tylko lepiej

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@roxie123 mam taką nadzieję.. nie wiem czy lozysko może jeszcze samo opaść, ja się trzymam tego ze jeszcze się dźwignie do góry i dotrzymamy do terminu bez przygód.

Kochana Ty w tym cyklu brałas duphaston?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skoro teraz jest różnica to wydaje mi się ze się podniesie jeszcze
Po owulacji 2x1 Od pozytywnego 3x1 więc po odstawieniu musi minąć kilka dni do @

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)

@nafoczka ja się w ogóle nie martwie tym szpitalem. Krzywdy mi tam nie zrobią. Najważniejsze jest dla mnie zdrowie i dobro Juleczki. Wyleżę się za wszystkie czasy :D
Porobią badania i wypuszczą do domu ;)

@Funia90 ja mam taką nadzieję, że Ty tam się nie forsujesz. Pamiętaj, że Ty i Asieńka jesteście teraz najważniejsze. :)

@hona jak tam u Ciebie?

@...Margotka9022... Cieszę się, że u Was lepiej :) nadal uważaj na siebie i jak najwięcej wypoczywaj :)
Fakt, że przy dziecku perspektywa leżakowania nie jest pocieszająca, ale wydaje mi się, że Juleczka jest bardzo mądrą dziewczynką i ogarnia temat ;)

@Olasec poczekaj jeszcze. Beta miała dobry przyrost, więc może jeszcze za wcześnie i trzeba poczekać. Trzymam kciuki ! :*

@kari21 tak bardzo mi przykro :( przyyytuuulaaaam ! :*

Zaświeci tu w końcu słoneczko na stałe a nie tylko tak na chwilę? :crazy:

Dziewczyny ja już po śniadanku :
3 kromki chleba graham z szynką drobiową i ogórkiem kiszonym a na popitkę szklanka herbaty gorzkiej :D - miód, cud, orzeszki :D
 
@kari21 bardzo mi przykro[emoji17]

@Olasec trzymam kciuki,za chwilke wizyta[emoji5]

@roxie123 czekamy z Toba na nowy cykl[emoji8]

@...Margotka9022... ja to mysle,ze jeszcze sie podniesie bardziej[emoji5]

@Calineczka24 nie martw sie o nas[emoji5]ja to bardzo samodzielna inzaradna jestem ale i rozsadna[emoji8]
Ps nie najadlabym sie takim sniadaniem:/
U mnie codziennie dwa jajka,albo na miekko albo jajecznica,do tego dwie kromki razowego z szyneczka lub serkiem i pol papryki lub pomidor plus czesto wycisknay sok pomaranoczowy i po 3 godsinach glod[emoji4]
Ja ogolnie jem ok 5 posilkow dziennie[emoji4]
Z taka dieta cukrzycowa nie mialabym zadnego problemu ale mam nadzieje,ze mnie to ominie[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 to co Ty się dziwisz, że waga rośnie jak Wy z Asieńką taki apetyt macie :D
U mnie nadal 62 kg :p
Teraz zjadłam jogurt naturalny i będę wsuwać nektarynkę a później to już obiad :D

@nafoczka potwierdzam to podchodzi pod nałóg :D
My również pozdrawiamy :*

@roxie123 niech się zacznie nowy cykl i ani się obejrzysz a będą upragnione dwie krechy i zastój z @ na co najmniej 9 miesięcy ;)

@ivvonka a co tam u Ciebie? Dowiedziałaś się czegoś nowego od dzieci? ;)

Dziewczyny muszę Wam to przepisać z książki, tekst świetny, aczkolwiek wyrwany z dłuższej rozmowy :

Mikołaj : " I ty nie chcesz mieć dzidziusia bo byłabyś gruba jak ciocia ?
Hania : - Skąd Ci to przyszło do głowy? - zapytała rozbawiona.
M : Bo teraz dziewczyny dbają o linię, wiesz, żeby nie były grube. Słyszałem jak moje koleżanki rozmawiały o tym w przedszkolu. Ty jesteś chuda, więc pewnie też o nią dbasz, czyli nie chcesz być gruba, a gdybyś miała dzidziusia, to byłabyś taka jak ciocia.
H : Kochanie, naprawdę nie wiem, co powiedzieć... - Hania była rozbawiona do łez.
M : To możesz mi jeszcze powiedzieć, skąd bierze się taki dzidziuś w brzuszku? On tam powstaje jak się tak dużo je? Bo ciocia to zjadła dzisiaj chyba z siedem naleśników. - Mikołaj drążył temat, mimo że ledwo patrzył na oczy. "

Musiałam :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry