reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Olasec a ta betę 450 kiedy miałaś? Bo pęcherzyk powinien byc widoczne przy becie ponad 1000, wiec moze jest za wcześnie zeby cos zobaczyc??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
dzieńdowieczorek :)
@Olasec ja też wierze, ze ciąża jest jeszcze mała i nie da się jej do końca ocenić. Na drugim watku mamy dziewczyne, której lekarz kazał usunąć pęcherzyk bo jest pusty a dopiero zarodek pojawil się ok 9tc i na mikolaja ma mieć prezent w postaci córeczki... także wiesz... dobrze, ze wizyta bardzo wcześnie a ty nie podejmuj pochopnie decyzji :) beta dobrze wróży
@Katarina91 ta hemoglobina jest niska i chyba musisz dostawać żelazo ale to lekarz zadecyduje :*
@...Margotka9022... u mnie też ciąża z przodującej się podniosła wiec super, że jest poprawa :*
@Calineczka24 dobrze, ze pójdziesz do szpitala na chwilke bo oni dokładnie sprawdzą co i jak i lepiej być pod obserwacją. tym się nie martw :)
@kari21 ja też plamiłam a roniłam cią
@baslan,@Frezja_1 i inne smarkająco- gardłujące ojoj majtki cieple zakładać!
a tak a propo majtek... M. mnie rano wczoraj atakuje i dzisiaj też... ja mu na to, że musze chyba do spania zacząć majtki zakładać :D a on: ale po co Ci potem dziury w każdych majtkach ( w sensie, że jemu to i tak nie przeszkodzi) :p :p :p
 
@nafoczka tylko u mnie sa jakieś inne normy, ta dolna granica normy jest od 7,2 a ja mam 6,7... juz w tamtym miesiącu dostałam żelazo w tabletkach i nic to nie dało [emoji57] jutro kupie herbatkę z pokrzywy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie plamienie sie rozkreca :( coraz wiecej i coraz bardziej krwawe, brzuch zaczal bolec i wiem ze to koniec... naprawde. Identycznie bylo 2 lata temu. Narazie zmykam z forum bo sobie nie radze :( dziekuje wam mimo wszystko za wsparcie, trzymajcie sie :*

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kari21 Kochana tak mi przykro. Wiem co czujesz. Trzymaj się Kochana:*

@Katarina91 bete 450 miałam w piątek więc jeśli byłoby wszystko dobrze to już beta powinna być 1000. Ale lekarz mówi, że pęcherzyk jest za mały. Nic nie zrobię. Czas pokaże co będzie. Oby tylko to coś w jajniku nie było groźne tyłko ciałko żółte tak jak ewentualnie wspomniał. Jadę dziś na to lepsze USG to zobaczymy co powie.
 
Olasec trzymam za Ciebie kciuki
Kari przykro mi bardzo :( .
Kurcze czemu tak wiele kobiet musi tracić swoje dzieci to niesprawiedliwe i okrutne dla nas matek też to przerobiłam i znam ten ból dlatego przytulam cieplutko.
 
@kari21 przykro mi :( Ale koniecznie musisz mieć leki w przypadku kolejnej ciąży dupek to za mało

@Olasec tak jak dziewczyny piszą jest czas to dopiero początek, aczkolwiek dobrze pilnować żeby reagować w razie cp , chociaż przy Twojej becie powinno być wszystko dobrze ;*
Pisz od razu po wizycie


Siedzę sobie trochę w cieniu ...
Czekam na @

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, jest mi tak strasznie przykro.. przytyłam Was mocno.

@Olasec nie przekreślaj niczego bo to jest baaaardzo wczesna ciąża. Na tym etapie czasem nic nie widać. Daj sobie jeszcze czas i daj znać po wizycie.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry