reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@...Margotka9022... super wiadomości:)

Eh jestem załamana. Niestety nie jest dobrze.
Pęcherzyk ciążowy jest ale bardzo mały i w zasadzie to nie jest pewny czy to pęcherzyk. Dodatkowo nie podoba mu się mój prawy jajnik, który mnie boli i wahał się ale wspomniał o ciąży pozamacicznej. Jutro jadę do niego do innego gabinetu gdzie ma lepszy sprzęt i zobaczymy co to się dzieje. Dlaczego nie mogę mieć chociaż jednej ciąży bezproblemowej. Generalnie dobrze, że nie czekałam tylko przyszłam wvtak wczesnej ciąży bo jak się okaże, że to ciąża pozamaciczna to farmakologicznie można działać. Popłakałam se już i czekam na jutro.
 
reklama
@...Margotka9022... super wiadomości:)

Eh jestem załamana. Niestety nie jest dobrze.
Pęcherzyk ciążowy jest ale bardzo mały i w zasadzie to nie jest pewny czy to pęcherzyk. Dodatkowo nie podoba mu się mój prawy jajnik, który mnie boli i wahał się ale wspomniał o ciąży pozamacicznej. Jutro jadę do niego do innego gabinetu gdzie ma lepszy sprzęt i zobaczymy co to się dzieje. Dlaczego nie mogę mieć chociaż jednej ciąży bezproblemowej. Generalnie dobrze, że nie czekałam tylko przyszłam wvtak wczesnej ciąży bo jak się okaże, że to ciąża pozamaciczna to farmakologicznie można działać. Popłakałam se już i czekam na jutro.
Przytulam mocno... [emoji8][emoji8][emoji8]
Poczekaj do jutra...

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Olasec dobrze, ze poszlas tak wcześnie do lekarza. Wydaje mi sie, ze przyrost bety mialas dobry( mam nadzieję, ze Cie nie pomyliłam) wiec moze okazac sie, ze wszystko bedzie dobrze. Cp raczej ma slabe przyrosty bety. Ja bym zbadała jeszcze jutro betę. Trzymam kciuki, żeby wszystko bylo dobrze. Postaraj się uspokoic i jeszcze nie przekreslaj swojej szansy.
 
Olasec kochana a to nie jest jeszcze bardzo wczesna ciaza? Ja cos czuje ze ten maly pecherzyk dopiero sie dobrze pokaze. Trzymam kciuki i daj znac jutro koniecznie po wizycie

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laski ;) .
Ogarnelam się trochę z tym całym zamieszaniem mieszkaniowym już ogłoszenie nieaktualne bo kupiec jest więc jak odbieram jeszcze jakieś telefony to mówię że nie aktualne już.
A co do kupca to może poczekać nawet i do przyszłego roku więc jestem spokojna .

Teraz czekamy aż nasze się zwolni to co mamy kupić no bo tam mieszka starsza pani i szukają jej czegoś jakiejs kawalerki.

Jak sprawa ruszy to będziemy mogli spisać umowy przedwstępne.

Kuzynka ma mi wydrukować wzory takich umów.

U nas ogólnie tak :

Wiktor zdrowy my też tylko ja się jakoś zapuscilam więc dziś sobie domowe spa zrobiłam ogarnelam się ogolilam jeszcze włosy wysusze nic tylko siedziałam w tych ofertach różnych i już myślałam że hopla dostanę od tego .

Teraz cieszę się że wszystko idzie dobrze.
Z drugiej strony to będzie obce miasto nikogo tam nie znam w sumie ale mam 5 minut samochodem do taty , teściów, mamy babci .
To jest ogólnie małe miasteczko ale są tak biedronka pepco rossman polo market no kościół szkoła podstawowa ,przedszkole różne sklepy z ubraniami i butami spożywcze itd itp także chyba jakoś się odnajde w nowym otoczeniu wszyscy czyli rodzina moja i męża zapewniają że będą nas częściej odwiedzać że się cieszą no ja nigdy dotąd nie prowadziłam całkiem sama domu od 30 lat mieszkam tutaj z mamą więc najwyższa pora się usamodzielnic.
Wszystko będę robiła po mojemu w końcu.
Będę chciała to umyje naczynia a jak nie to sobie postoja; ) .

No bo nie pisałam chyba ale moja mama uważa że porządek przede wszystkim np dziś mąż jeszcze jadł obiad ja wstawilam talerze do zlewu zalalam woda z plynem i myślę jak zje to pomyje .

Poszłam do łazienki wracam mama już myje mówię do niej zostaw jak P zje to umyje a ona coś tam pod nosem marudzi i jak np choćby jeden talerz jest brudny w zalewie to zaraz marudzi a ja lubię uskladac i potem nalac wody i umyć a mama gąbka pod bieżącą wodą myje co 5 minut.

No i jest też takie powiedzenie kupa to ... No; ) .

Także myślę że będzie fajnie na nowym lokum .

Kto będzie chciał to wpadnie mama lubi ciszę i spokój a my a na pewno ja lubię mieć gości i np nas żadko ktoś z rodziny męża odwiedza i mam nadzieję że to się zmieni .


Przepraszam że ja tak o sobie idę poczytać co naskrobalyscie .
 
Olasec to ja wroze raczej bardzo dobrze. W tak wczesnej ciazy bardzo czesto prcherzyka nie widac, jak z synem bylam u ginekologa tez w tych okolicach to uslyszalam to samo ze prawdopodobnie ciaza pozamaciczna bo nic nie widac a wszystko bylo dobrze, poprostu za wczesnie. Trzymam kciuki tak czy owak na zapas, ale zobaczysz ze bedzie dobrze.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Olasec trzymam kciuki zeby na lepszym usg pokazal sie piekny pecherzyk ,ale skoro lekarz cos tam widzi to miejmy nadzieje,ze jest w porzadku[emoji5]a jesli nie tfu,tfu to dobrze,ze poszlas tak wczesnie do lekarza.
Na ktora jutro masz?

@Frezja_1 ja mam czesto problemy z gardlem i na mnie akurat super dzialalo[emoji4]ew dobre jest tez plukanie szalwia.
Ale barany z tego cyrku:/
Bardzo mozliwe ,ze mialas biochemiczna,ja tez mialam na 99% rok temu w pierwszym cyklu staran po poronieniu.

@Ewarut nie wydaje mi sie ,ze zaszkodzilas,jesli nie ma medycznych argumentow to mozna normlanie zyc,oczywiscie wszytsko z umiarem np dziwganie[emoji4]

@...Margotka9022... to przeciez cudownie i tak bys nie biegala przeciez[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry