reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Katarina91 dzidzia wyciąga z Ciebie i to na bogato :szok:
Ja też mam hemoglobinę poniżej normy, ale nie tak jak Ty.
Kiedy masz wizytę u ginekologa?

@...Margotka9022... Jak tam po wizycie? Melduj Nam się :p

Dziewczyny ja po wizycie u ginekologa. Ewidentnie jest cukrzyca ciążowa. Przez najbliższy tydzień mam stosować się surowo do diety cukrzycowej i od wtorku na 3-4 dni na szpital pójdę bo lekarz chce, żeby mi porobili dokładne badania i zobaczymy co wyjdzie po tej diecie.
Później po dwóch tygodniach znowu zrobimy badania i się okaże.
Znowu będę piła glukozę jak pojadę na szpital bo lekarz mi powiedział, że mam kupić sobie glukozę.
Najważniejsze, żeby wszystko było ok z Julką, ja przeżyję jakoś bez słodyczy :)

@Funia90 a Ty nie boisz się tak forsować w ciąży?
Chodzi mi o ta Twoją pracę w której spędzasz tyle czasu... :crazy:
Ciepnij tym wszystkim i zacznij w końcu odpoczywać. :tak:
 
reklama
Jestem! Jest lepiej! Łożysko z centralnie przodujacego zrobiło się brzeżnie! Nie zakrywa ujścia ale do niego dochodzi. Ma tendencję do podnoszenia i jak tak dalej pójdzie to zagrożenie minie. Dodatkowo szyjka ok 3.6 cm i to ze jest miękka nie szkodzi. To normalne przy kolejnych ciazach. Ogólnie kamień z serca!

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Calineczka24 jutro mam wizytę wiec sie okaże:) pojadę i tak chyba do laboratorium w szpitalu powtórzyć wszystkie badania bo jakoś nie wierze w te wyniki z mojej miejscowości, szczególnie to badanie glukometrem [emoji57]

Margotka mowilam ze sie podniesie [emoji1303][emoji1303]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@...Margotka9022... coz za cudowne wiesci[emoji7][emoji7][emoji7]

@Calineczka24 takie wyjazdy mam raz na miesiac.
Generalnie mnie to nie meczy oprocz spania i jedzenia na miescie ,ktore np teraz mi zaszkodzilo.
W niedziele dostalam zateardzenia juz tam,wczoraj nie do konca sie zalatwilam a dzis bole brzucha i biegunka.
Niestety odwiedzilismy w niedziele wieczorem maca bo juz nie bylo gdzie zjesc tak pozno ,a z rezta mielismy 4 h drogi i juz nam sie nie chcialo zjezdzac z trasy i szukac restauracji:/
No i ten mac mnie zalatwil do konca[emoji53]
Wiadomo ,jestem troche zmeczona,bo malo spalam i nie jadlam jak trzeba bylo ,ale uwierz mi ,ze jakbym miala M samego wyslac to to by mnie kosztowalo
Wiecej stresu ktory moglby mi zaszkodzic.
Na sama mysl ,ze mialby to wszytsko robic sam i wracac po nocy to juz mi slabo.
Tazke poki daje rade to chetnie jade a ponarzekac troszke musze[emoji6]
Do pracy w tygodniu chodze na jakies 3 godzinki wiec zle nie jest.
Poza tym tutaj to wcale sie nie mecze ,przynajmniej czas mi ucieka.
Ale mysle,ze od listopada juz nie bede pracowac tylko "odpoczywac"[emoji4]kompletowac wyprawke i wic gniazdko[emoji5]

@Katarina91 jeszcze mi sie przypomnialo,ze dziewczyny z drugiego watku na hemoglobine polecaly herbatke z pokrzywy,mialam pytac gina ostatnio o to i zapomnilam,zapytaj jutro jak mozesz i moze sprobuj mojego sposobu,mi hg skoczyla po tej kuracji[emoji4]a zelaza nie biore


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@...Margotka9022... Super wiadomości, ale dbaj o siebie. Trzymam kciuki [emoji106][emoji106][emoji106]
@Calineczka24 dasz radę bez słodyczy. Dla maleństwa wszystko [emoji106][emoji106][emoji106]przytulam[emoji8]
@Funia90 a Ty się oszczędzaj bo szalejesz.
Tak dostosuje się do twych podpowiedzi odnośnie @ i lekarza . Więc tak jak pisałam jak do weekendu nie przyjdzie to gin jak najszybciej.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 nigdy nie stosowalam tantum verde, ale spróbuję skoro polecasz:-) :) ty to silna babka jesteś:)
@Ewarut @moze przyjsc nawet 6 tygodni po zabiegu, wiec czekaj.
@...Margotka9022... Super, ze jest poprawa, ale czeka Cie oszczędny tryb zycia do.porodu. zawsze to lepiej, niz ciagle lezenie. A teraz kazala jeszcze lezakowac?
@kari21 ja wierzę w Twoja kropeczke:-) :)
@Calineczka24 współczuję tego szpitala, ja unikam jak ognia i chyba siłą by mnie musieli wziac po moich przejsciach.
@jowita86 zapraszamy:biggrin2:

Dziewczyny mnie się wydaje, ze ja w zeszlym miesiacu tez mialam biochemiczna, cycki bolesne mialam bardzo, a mnie nigdy nie bolaly przed i @ spoznila sie dwa dni, a mam regularne i po poronieniu tez byly co 27, a tamten 29.
Wyzale wam sie na cyrk zalewski. Poszlam dzisiaj z córką do cyrku, a oni w chwili gdy sie mial zaczac wystep odwolali bo sprzedali za malo biletów. Żenada, dzieci plakaly, dorosli wściekli, no szok. Jak wytłumaczyć dzieciom, ktore od tygodnia czekaly na ten cyrk.:wściekła/y:
 
@Funia90 skąd Ja to znam Ja w pierwszej ciąży mogłam góry przenosić nic mi nie dolegało.... Energia wręcz mnie rozpierała . W drugiej też tak było tylko z niepowodzeniem. I czasem myślę czy to nie dlatego że się nie oszczędzałam.


Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Frezja _1 oszczędny tryb życia zostaje. Nie muszę leżeć plackiem, mogę spacerować. Zamierzam i tak większość dnia odpoczywać i maksymalnie się oszczędzać. Zero sprzątania, zakupów. Ale fakt ze nie muszę leżeć cały czas jest bardzo istotny przy starszym dziecku.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry