reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Roxie123 gratuluję i trzymam kciuki!!! A was wszystkie pozdrawiam z Majorki :D
1506088213-aaaaaa.jpeg
1506088225-aaaaaa.jpeg


Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Super, dziękujemy
Ps ale masz nieogolona rękę :D

@Olasec i @roxie123 proszę tu oczarować forum :*
 
reklama
@zosiak będziesz mamą. Jest wiele kobiet, które są w takiej sytuacji i mają dzieci. Mam koleżankę, która nie ma jajnika i ma dwie bliźniaczki

@roxie123 ja też jestem mega posrana. Dziś mnie tak jajnik bolał, że sobie wkrecałam ciążę pozamaciczna ale przeszło. Boję się sikać, że krew zobaczę. Poprzednie ciążę w którym tygodniu straciłaś?
 
@Olasec w 5 ... mnie też pół dnia boli jeden jajnik , pół dnia drugi.i to tak czuje solidnie uciskanie i pachwina tak boli ciągnie wtedy aż do samego kolana czuje i na półdupek haha ... a brzuch cały czas pobolewa... dzisiaj przespałam pół dnia bo nie dawałam rady funkcjonować , cycki mi nabrzmiały , no i na razie czysty śluz oby tak było cały czas... każda ciąża zaczynała się u mnie mdłościami i dzisiaj to udczułam wiem szybko ale tak mam...wczoraj zawroty głowy dzisiaj mnie darło , nie wymiotuje tylko w gardle mi stoi ,dlatego cokolwiek nie zjem , no i drażnią zapachy niektóre . Także ja na razie staram się nie schizować , w sensie mój mózg , nie zakodował tego że ten groszek tam jest ... czekam jak na zbawienie na ten poniedziałek , wiem nie daje mi gwarancji bo moze spadac na każdym etapie , ale zarys jakiś bede mieć...Do lekarza chce iść jak juz coś będzie widać na usg , póki co czekam bo termin @ dopiero przede mną prawdopodobnie i tego boje sie najbardziej . Włączyłam dupka 3x1 i letrox większą dawke , została nadzieja .
 
@roxie123 Gratuluję Ci z całego serca :) Nic się nie stresuj, wszystko będzie dobrze, nie ma innej opcji :) @Olasec Tobie również gratuluję. Super wieści :)
Czyli forum w końcu odczarowane :) w takim razie ja zamawiam październik na zafasolkowanie :D
 
Dziewczyny ja właśnie wróciłam z SORu... dręczyły mnie bóle i kłucia w dole brzucha, bałam się o szyjke...
W każdym razie usg przez pochwe miałam robione bardzo delikatnie i na tyle na ile był w stanie ją zmierzyć to ma 3 cm ale jest twarda i zamknięta. @Funiu90 Ty masz dużo dłuższą ale mam nadzieje ze moja jest ok.. co więcej na pytanie o łożysko to lekarz nie był pewny czy ono jest centralnie czy brzeznie przodujace ale w karcie wpisał brzeznie. Lepiej brzmi i rokuje ale w dalszym ciągu grozi mi poród przedwczesny.

W każdym razie nie dzieje się nic złego, Młody pomierzony, wszystko w normie. Bóle mogą być skurczowo - nerwowe wiec nospa plus podwójna dawka magnezu. W razie krwawien powrót na oddział.

U mojej Lekarki wizyta we wtorek wiec zobaczymy co z tym lozyskiem, jak w końcu siedzi.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@...Margotka9022... dobrze, że wszystko jest w porządku. I dobrze, że pojechałaś bo przynajmniej jesteś spokojniejsza.

@roxie123 ja mam dzisiaj dopiero 4+0 czyli jutro zacznę 5 tydzień i mam tak samo jak Ty. W każdej ciąży od początku miałam mdłości, stało mi w gardle wszystko, cycki bolą, brzuch boli ale od kąd biorę duphaston to mniej boli i plamienia zanikają. Będzie dobrze. Przetrwamy to we trzy bo jeszcze jest z nami @kari21
 
@roxie gratulacjeeeeee! Zreszta, wiedzialam :) czekalam tylko na potwierdzenie. Nawet nie bralam innej mozliwosci pod uwage. Teraz spokojnie wszystko bedzie dobrze.
@Olasec u mnie 5+1. Ja nie zaznam spokoju jeszcze dlugo. 2 lata temu tez zaszlam we wrzesniu a w 7 tyg zaczely sie plamienia i poszlo w cholere :( tak ze ja z nerwow sie wykoncze, kazdy dzien sie dluzy. Te omropne bole brzucha na szczescie przeszly wiec nospa poszla w odstawienie narazie. Lykam podwojna dawke magnezu, duphaston i kwas foliowy. No i mam nadzieje ale staram sie nie myslec. Jak najmniej myslenia...

Powodzenia kochane!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Olasec lekarz niby nie kazał ale za rada dziewczyn biorę dupka 3x1 ... ja sobie tłumacze ,że te kłucia i cała reszta to pozytywne objawy :) @ miałam 26 sierpnia ... plamień na razie żadnych ale wiesz @ wypada ok 2 tyg po ow więc koło wtorku by była oby nic się nie pokazało to mnie przeraża ... Przetrwamy :*
@kari21 Ty masz jakąś wizytę niedługo tak ? przydałoby się u Ciebie bete też zrobić
Cały czas kibicuję ! :*
 
Do góry