reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kurcze Roxie wspolczuje pogoda i leki zrobily swoje cykl Ci sie rozregulowal jak mi naszczescie lot mi to przyspoeszyl i zmiana klimatu a ja dzisiaj bylam wakacje zarezerwowac wybralam te Zacyntos ale bez opcji wyzywienia gdyz w hotelu to my tylko nocowac bedziemy w ogole to strasznie drogo wychodza takie wyjazdy ehh ale moze to ostatni wypad taki nasz mam nadzieje szarpnelibysmy sie na cos drozszego ale mam studia do zaplaty ktore nie malo kosztuja:/ najgorsze ze w tym okresoe dostane prawd okres chyba ze znowu sie cos popsuje no ale terminu juz nie moge zmienic i moj maz tez nie :/
Dziewczyny a tak w ogole wczoraj mialam dola w ogole ciagle chodze z zaslonoetym brzuchem bo mam duza blizne po laparoskopii niestety co spojrze to mi sie wyc chce nie wiem jak bedzie na wakacjach ale pewnie bede w koszulkach chodzic bo po prostu sie tego wstydze ;(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
@roxie123 a jak masz sie czuc?wiadomo ,ze teraz jest do du... ale przyjdzie nowy cykl i nabierzesz wiatru w skrzydla.
Zaczniecie sie teraz urzadzac i wszystko musi sie ulozyc[emoji5]jestes zbyt dobra osoba,na pewno bedziesz Mamusia[emoji5]tak jak wszystkie na forum ,tylko niestety czasami trzeba czekac[emoji29]
Ale za to nagroda bedzie piekna.
Wasze ,nasze dzieci po prostu zminily termin przyjscia na swiat[emoji5][emoji5]


@zosiak cudownie ,ze kupiliscie wakacje[emoji5]super ,ze Zakyntos ,ja tez tam lece ale rok pozniej[emoji5]
Bedziemy juz od wiosny patrzec na bilety bo ja od kilku lat nie latam z biurem podrozy tylko na wlasna reke ,jest taniej[emoji4]


Zosiu teraz blizna Ci to wszytsko przypomina ale zobaczysz jak pojawi sie dzidzius to zapomnisz o wszytsim zlym co Cie spotkalo[emoji5]

@...Margotka9022... chyba faktycznie powinnam przestac ,tym bardziej ,ze czuje ruchy [emoji4]
Powiedz ,ze juz nie masz mdlosci[emoji4]
@ivvonka dobrze prawisz[emoji4]

Dziewczyny ja dzis mam labe od gotowania[emoji4]kupilam zupke z biedry krem gotowa i potem jedziemy na kubelek z kebabem i frytkami bo od dawna za mna chodzi[emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@zosiak, tak naprawdę zgrać wszystko, żeby idealnie pasowało to jest trudno. Mało komu udaje się idealnie wszystko zaplanować. Ja to chyba bym się nawet niepokoiła jakby wszystko szło jak z płatka. Zaraz bym jakiegoś niegodziwego haczyka szukała. ;) Najważniejsze, że nacieszycie się sobą, odpoczniecie, zmienicie otoczenie. Ach, no i Zakyntos. Podobno jest tam pięknie. Ja na podróż poślubną chciałam, ale nie było terminu i na Krecie wylądowaliśmy.
 
Nie lubie strasznie takich rzeczy wybierac ja w ogole jestem dziwna osoba mam to troche po rodzicach zakupow nie luboe robic a raczej wydawac a jak juz cos musze to przez internet zeby mnoe nie korcilo oferta dosyc tania bez wyzywienia 1800 za osobe mam nadzieje tylko ze jedzenoe nas duzo nie wyniesie mysmy ostatnio o ten wyjazd sie poklocilismy bo maz chce a ja zas ze drogo itp. mnie dziewczyny kusilo bardziej spa albo zrodla termalne w slowacji.
 
@roxie123 ja zawsze z testami owulacyjnymi zachodziłam w ciążę. Ale do tego zawsze się obserwuję i mam bol owulacyjny więc kilka rzeczy się składa na to, że wiem kiedy jest mniej więcej. Teraz trzeba obrać inną metodę. Ruchanko co 2 dni:) po owulacji też.

Ale mi dziś tęskno za meżusiem. Normalnie aż płakać mi się chce. A gdzie tam do 19 jak wróci z pracy.
 
Jak Wy dziewczyny odczytujecie te testy/ bo Ja to jestem zielona w tym temacie :/
Nawet chyba mam w domu jeden kiedys jeden zrobilam ale sierota nie umiała odczytac wyszły mi wtedy dwie krech
 
@Ewarut testy owu trzeba robić codziennie przez kilka dni o tej samej godzinie mniej więcej. Ja zawsze robię wieczorem przed kąpaniem. Dodatni jest wtedy kiedy obie kreski są tak samo ciemne a nawet testowa może być ciemniejsza. Od wtedy do 24 h powinna być owulacja. Ja sprawdzam w kalendarzu dni płodnych kiedy powinny być te dni i w tych dniach robię testy. Po owulacji też robię żeby się upewnić, że ona była.
 
Juz nie moge sie doczekac tego wyjazdu w sumie szkoda mi kasy ale wrzesien zapowiada sie ciekawie i coraz blizej staran o dzidziusia:)) ja juz Wam zazdroszcze nawet tego testowania:p mam nadzieje ze ten nast rok bedzie szczesliwy i kazda bedzie z brziszkoem baa a nie ktore juz z pociecha;)
 
reklama
@zosiak, nie żałuj, czerp z życia. Trzeba się nim cieszyć. Zbierać jak najwięcej tych dobrych chwil, bo to one są motorem, one dają siłę. A przed Tobą jest ich całe mnóstwo. Przed każdą z nas. A testowanie jeszcze przyjdzie. Ja życzę Ci, żeby jak już przyjdzie to było krótkie, jednorazowe i owocne. :)
 
Do góry