reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roxie123 Widzę że nie ja jedna dziś rycze jakiś podły dzień mam na wspominki mnie wzielo takie nie ciekawe i się poplakalam jak bobr ale zrobiłam make up i mama nie zauważyła mam dziś jakiegoś doła muszę wziąść pigułkę szczęścia tak nazywam taki doraźny lek na podły humor albo niepokój.

@Funia90 kochana cieszę się twoim szczesciem bardzo tylko dziś kiepski dzień dajcie mi kopa to może się ogarnę.
 
reklama
@roxie123 no właśnie nic u mnie nie ma. Żadnej plamki nawet. W każdej ciąży miałam plamienia implantacjyjne a teraz nic więc czekam na okres.

@Frezja_1 jakoś boję się testować strasznie. Wolę odczekać parę dni i wiedzieć czarno na białym. Prawda jest taka, że nawet okresu nie miałam po poronieniu i mogło się przestawić wszystko. Ale owulację miałam więc gdyby policzyć 14 dni od ouw to okres powinien być we wtorek albo wczoraj. Czekam na rozwój sytuacji :)

@mamcia2014 weź tabletkę szczęścia a za chwilę będzie lepiej :) po co się katować i zadręczać.
 
@mamcia2014 @roxie123 to dzis serio dzien beksy ,ja tez plakalam bo sie z M poklocilam rano...
Ehhh wstal chyba lewa noga...masakra a potem biegunke ze stresu mam:/
Ale najwazniejsze ,ze wszystko z malutka dobrze[emoji5]

@roxie123 czekamy[emoji8]

@Frezja_1 wybaczymy i w razie potrzeby strescimy[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Olasec masz rację tak zrobię. Teraz ukrecilam młodemu zupę zazyczyl sobie pomidorowa dziś a ja zjem leczo mialam dużo kabaczkow od taty czy cukinii i wczoraj cały gar zrobiłam zostało na dziś jeszcze a na podwieczorek robię jakieś frytki warzywne kiedyś robiłam z marchewki młodemu i parę zjadł a potem już nie chciał .

A kolacja dziś na ciepło też warzywna warzywa na patelnie wrzuce przepis jest niby grillowane warzywa ale ja go modyfikuje po swojemu .

Wezmę pigułkę a potem pykne trening na brzuch i będzie po dołku; ) .
 
Tak jak mówiłam beta negatywna ... tsh 1.90 także git
Teraz muszę napisać do lekarza

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry