reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Sprawa rozwiązana teraz jest z babcią jedna ciocia a w piątek moja mama pojedzie do niej po pracy .

Dzięki dziewczyny za Wasze odpowiedzi reset muszę sobie zrobić koniecznie jak pojadę na wakacje to zero telefonu zero zmartwień będę się relaksować; )

Także od pn może mnie nie być ale postaram się wieczorem was trochę podczytywac żeby być na bieżąco.
 
reklama
@Katarina91 piekny brzusio[emoji7]i awatar tez [emoji5]

@roxie123 jestem caly czasz[emoji3]moje posty Ci sie nie wyswietlaja?
Troszke ta praca mi czasu zabiera ale spokojnie jeszcze sporo go zostaje bo M mi wraca kolo 22 do domu[emoji4]
To Ty mi sie wydawalas nieobecna[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Frezja_1 aha , kurcze to nie dla mnie , za bardzo by mnie stresowało :D ja teraz nic nie robie żadnych testów pierdziele :D
@Katarina91 piękny brzusio :) <3
@mamcia2014 musisz zwolnić z obrotów :)
@roki_1991 ale fajnie też bym się spakowała i pojechała gdzieś daleko
@Funia90 co Ty taka nieobecna :D zapracowana czy co ?
@roxie123 Popieram. Mysle, ze na spokojnie bez sprawdzania owulacji będzesz sie lepiej czula, a i staranka beda bardziej spontaniczne. A czy te wszystkie leki nie moglabys brac od pozytywnego testu. Z tego co kojarzę, to @Funia90 brala od pozytywu. Wiem, ze kazdy przypadek jest inny i co lekarz to inna praktyka, ale moze nie przechodzilabys tego wszystkiego tak emocjonalnie bez tych lekow.? Moze bys byla spokojniejsza i nie musiala pilnowac kiedy co, bo to na pewno wykanczajace. Kazdego moze zdolowac, zwlaszcza jak.po takich staraniach wychodzi jedna kreska. No, ale trzymamy sie mojego snu iczekamy na dwie grube krechy.
Ja robie te testy owulacyjne pierwszy raz w zyciu, a tego mikroskopu przy tych staraniach uzywalam sporadycznie, chyba z dwa razy teraz chce sprawdzić, czy mi sie pokryja "wyniki" i czy w ogóle jest owulacja, bo ostatni cykl skrocil sie o 2 dni. Ja.póki co podchodze na luzie, ale jak przychodzi testowanie to jednak sa emocje. W tym cyklu jak i w poprzednim obiecalam sobie zrobic test dopiero w 25 dc, co przy moich krótkich cyklach ma sens. Jak ma cos wyjsc to w 25 dc wyjdzie, a jak nie to nie:sorry2:
 
@Nusia123 nie opuszczaj forum. niebawem wrocisz do staranek.najwyzej zrob sobie przerwe od nas jesli jej potrzebujesz. Dobrze, ze tak szybko bedziesz miala biopsje i bedzie wiadomo co to naprawdę jest.bede sie modlila za Ciebie kochana.
Dziekuje wam i za modlitwe tez na usg mi powiedziala to nie jest zmiana lagodna i ze jej przykro :( jestem przerazona :(
W pon biopsja wyniki pewnie 2 tyg dam wam znac co i jak pozdrawiam was :*
 
@Frezja_1 to jest ten najprzyjemniejszy moment :D staram się podchodzić pozytywnie, tym bardziej że to pierwszy cykl starań dopiero. Zobaczymy ile wytrwam w tym postanowieniu
@roxie123 wierzę, bo znając Twoją sytuację na pewno chcesz się gdzieś wyrwać. A na kiedy planujecie przeprowadzkę bo jakoś mi umknęło? :)
 
@Frezja_1 ja tez w sumie bralam dupka od 16dc ale jakos udalo mi sie wylaczyc myslenie.
Acard bralam juz gdzies miesiac przed wiec w sumie od testu wlaczylam clexane.
Kochana a czy mozesz mi przypomniec jaka jest twoja historia?bo kojarze ,ze chyba Ty w poznym tyg poronilas,poznalas przyczyne?

@Nusia123 bedziemy czekaly z niecierpliwoscia i wspieraly mocno[emoji5]

@roki_1991 korzystaj ze staranek my juz 2 miesiace nic i sni mi sie po nocach ,ze sie staram[emoji4]
Jak moj sie do mnie dorwie po pologu to znow bede w ciazy[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@MisiaMonisia ja miałam dół z tiulu i innej bym w tym fasonie nie chciała. Jeśli ma być litera A to idealny będzie tiul. Ta sukienka co pokazałaś jest bardzo ładna Gdyby miała być syrenka to najlepsza jest koronka. To Nikoś poniesie Wam obrączki pewnie?
Taki mamy plan...o ile Młody się nie zbuntuje ;) Będzie miał prawie 3,5 roku wiec mam nadzieje ze będzie grzecznie szedł z podusia :)
Podeslalabys mi zdjęcie swojej sukni ślubnej? :) Może byc tu albo na fb :).
 
Tez mysle ze z tycj tesow owulacyjnych powinnyscie zrezygnowac tym bardziej ze nawet jesli nie wyjda to i tak bedziecie sie starac uwazam ze trzeba wylaczyc myslenie bo w tety nsjczesciej sie udaje i czekac do terminu @ cierpliwie nie robic wczesniej testow.
Nusiu zycze zdrowka.
 
reklama
Śliczne zapasy zimowe, ja w tym roku zrobilam tylko ogorki w musztardzie. Kiedys jeszcze zrobie buraczki, ale to bedzie kiedys bo narazie to mi sie nie bardzo chce za nie brac, nie mam gwarancji jaki bedzie następny dzien, zas do pomocy i tak potrzebuje kogos wiec praca samej przy nich odpada.

Nusia bac dzielna, bedzie dobrze.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry