reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Roxie u mnie wlasnie od początku nie ma mdłości i teraz tez nie, wiec sie cieszę:) tylko większy apetyt ale jakiś specjalnych zachcianek tez nie mam [emoji12]
Kochana a u Ciebie który dc?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Roxie u mnie wlasnie od początku nie ma mdłości i teraz tez nie, wiec sie cieszę:) tylko większy apetyt ale jakiś specjalnych zachcianek tez nie mam [emoji12]
Kochana a u Ciebie który dc?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

No to w sumie dobrze ,że Cię nie męczy :) przy czym ja dziewczynom mówię , że się pomęczą ale za to dzidzi to nie przeszkadza :p u mnie 6 dc :)
 
Moje kochane dziś zachęce was do obejrzenia pewnego filmiku na watku zamkniętym.
Filmik nie jest krotki ale proponujeobejrzeć cały a przynajmniej do polowy :D :D :D
Gdy go obejrzyjcie będziecie wiedzieć czemu go dałam w zamknięty dział ♡
https://www.babyboom.pl/forum/temat/od-naszej-aa-czyli-ani-admin.89046/

Ps potem poczytam was więcej bo dziś mam dużo zadań na karteczce a i będzie reaktywacja wątku o gotowaniu :p ale to wam napisze później :)
 
@roxie123 wczoraj nad moja dzialka, a właściwie nad sąsiada dzialka przelecial bocian.mieszkam na tym osiedlu kupe lat i pierwszy raz widzialam bociana, ale pomyslalam sobie, ze to jednak nad sąsiadem przelecial. A snilo mi sie, to samo ten bocian i ze to Ty bylas ta sasiadka. Ha ha.:-D Ciesze sie, ze jestes w lepszej formie. Zobaczysz, ze teraz to już bedzie tylko lepiej.
Ja mam dziewczyny dzis 11 dc i pierwszy test owulacyjny za mną i jedna kreska, ale mikroskop owulacji pokazal dzis male paprotki tzn. Ze sie zbliza, zobaczymy jutro czy sie to pokryje. Ostatni cykl 26 dni wiec owulka powinna byc tuż tuż. Zobaczymy.
@Katarina91 ja bylam na polowkowym prywatnie u dobrego specjalisty, ale Twoj gin tez moze chyba zrobic, tylko kwestia czy ma naprawdę dobry sprzęt i kwalifikacje, by wykryc ewentualne nieprawidłowości. W rym usg lekarz koncentruje sie na serduszku.
Życzę wszystkim samych milych wrazen z usg.
 
@Nusia123 bedzie na pewno dobrze,ale stresy przed Toba[emoji17]trzymaj sie i zostan z nami[emoji8]

@Katarina91 tak brzusio rosnie?poka,poka[emoji4]
Jak mialas na nfz te pierwsze usg prenatlne to drugie tez w tym jest ,tylko zadzwon tam i sie umow[emoji4]ja mam 13-go wrzesnia[emoji4]

@Olasec mi tez sie wydaje ,ze mozecie sie starac[emoji4]

@hona czesc no i jak bylo?odpoczelas?

@roxie123 kochany Twoj Mezus,zobaczysz ,ze wszystko sie ulozy[emoji5]
Apropo mojej kawy ,to ona jest slabiutka[emoji4]

@nafoczka przy takich zapasach spokojnie mozesz wracac do pracy,rodzinka nie zginie[emoji16]

@mamcia2014 ja mialam suknie z organtyny,tw co dodalas tez wyglada jakby organtyna.
Bylam bardzo zadowolona,w tancu uklada sie pieknie,miekko.
Nawet kiedys wrzucalam tu fotke[emoji4]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Frezja i Funia dzięki za odpowiedz. Tylko Funia ja miałam skierowanie tylko na te badania między 11 a 14 tc wiec musiałaby mi dac nowe o ile będzie chciała i wlasnie zastanawiam sie czy iść tam jeśli mi da skierowanie czy iść do lepszego specjalisty prywatnie [emoji57]
Pokaże zdjęcie pozniej :) ale nie ma jakiś większych zmian :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@roxie123 wczoraj nad moja dzialka, a właściwie nad sąsiada dzialka przelecial bocian.mieszkam na tym osiedlu kupe lat i pierwszy raz widzialam bociana, ale pomyslalam sobie, ze to jednak nad sąsiadem przelecial. A snilo mi sie, to samo ten bocian i ze to Ty bylas ta sasiadka. Ha ha.:-D Ciesze sie, ze jestes w lepszej formie. Zobaczysz, ze teraz to już bedzie tylko lepiej.
Ja mam dziewczyny dzis 11 dc i pierwszy test owulacyjny za mną i jedna kreska, ale mikroskop owulacji pokazal dzis male paprotki tzn. Ze sie zbliza, zobaczymy jutro czy sie to pokryje. Ostatni cykl 26 dni wiec owulka powinna byc tuż tuż. Zobaczymy.
@Katarina91 ja bylam na polowkowym prywatnie u dobrego specjalisty, ale Twoj gin tez moze chyba zrobic, tylko kwestia czy ma naprawdę dobry sprzęt i kwalifikacje, by wykryc ewentualne nieprawidłowości. W rym usg lekarz koncentruje sie na serduszku.
Życzę wszystkim samych milych wrazen z usg.
To niezły sen :D może Ci się wysni i obie zobaczymy 2 krechy: D to Ty już zaczynaj sciskać M :) i I mnie jeszcze trochę do ow ... A co to ten mikroskop?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry