reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Frezja_1 ja tez w sumie bralam dupka od 16dc ale jakos udalo mi sie wylaczyc myslenie.
Acard bralam juz gdzies miesiac przed wiec w sumie od testu wlaczylam clexane.
Kochana a czy mozesz mi przypomniec jaka jest twoja historia?bo kojarze ,ze chyba Ty w poznym tyg poronilas,poznalas przyczyne?

@Nusia123 bedziemy czekaly z niecierpliwoscia i wspieraly mocno[emoji5]

@roki_1991 korzystaj ze staranek my juz 2 miesiace nic i sni mi sie po nocach ,ze sie staram[emoji4]
Jak moj sie do mnie dorwie po pologu to znow bede w ciazy[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
@Funia90 u mnie w 16 tc rozpoczal sie porod. Z dzidzia bylo ok, do konca bilo serduszko:((, z szyjka tez w porzadku. Obecny moj lekarz stawia ze jakas bakteria byla przyczyną. Jest to mozliwe, bo skarzylam sie ginowi na uplawy, a on zamiast pobrac wymaz, dal mi w ciemno lek na grzybice. To juz byl drugi trymestr, wiec mozna bylo leczyc antybiotykami, eh brak slow do tych lekarzy. Moja historia jest o tyle tragiczna, ze z latwoscia mozna bylo tego uniknac i juz bym tulila mojego synka.:((
 
reklama
@frezj_1 to rzeczywiscie smutne i przerazajace[emoji58]
Teraz na pewno bedzie dobrze.
Powiedz mi jeszcze czy po poronieniu zrobilas wymazy?wiesz ja bym zrobila,nawet teraz jesli nie zrobilas wczesniej.

@roxie123 czyli bylo tak:mi brakowalo Ciebie a Tobie mnie[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 dokładnie tak [emoji7]
A jutro mogę być nieobecna bo jadę do szwagierki z mała się pobawić :) więc pewnie odezwę się wieczorem :) teściowa ma mi dać ziemniaczki i ogórki to będę mieć robotę po południu :D

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@frezj_1 to rzeczywiscie smutne i przerazajace[emoji58]
Teraz na pewno bedzie dobrze.
Powiedz mi jeszcze czy po poronieniu zrobilas wymazy?wiesz ja bym zrobila,nawet teraz jesli nie zrobilas wczesniej.

@roxie123 czyli bylo tak:mi brakowalo Ciebie a Tobie mnie[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Niby robilam wymazy z szyjki na chlamydie wyszedl negatywny i taki ogólny z szyjki tez wyszedl w porzadku, ale nie robilam na te ueroplazmy i mykoplazmy. Prosilam o to, ale dr nie wiedzial o co chodzi:( ordynator zresztą :(. W p.....ie mi wyszla jakas bakteria i na nia mnie przeleczyl i powiedzial, ze moge sie starać. Teraz zamowilam sobie podklad do wymazu na te plazmy i musze sie wybrac by dla świętego spokoju to zrobic, choc on uznal, ze nie trzeba. Ja to już sama nie wiem...
 
Frezja i Funia dzięki za odpowiedz. Tylko Funia ja miałam skierowanie tylko na te badania między 11 a 14 tc wiec musiałaby mi dac nowe o ile będzie chciała i wlasnie zastanawiam sie czy iść tam jeśli mi da skierowanie czy iść do lepszego specjalisty prywatnie
emoji57.png

Pokaże zdjęcie pozniej :) ale nie ma jakiś większych zmian :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Katarina ja robiłam 2x raz prywatnie a raz na nfz. Brzusio super!
Ptanie z 100 punktów. Która obejrzała filmik, że mną "w roli drugi planowj"

Dziekuje wam i za modlitwe tez na usg mi powiedziala to nie jest zmiana lagodna i ze jej przykro :( jestem przerazona :(
W pon biopsja wyniki pewnie 2 tyg dam wam znac co i jak pozdrawiam was :*
Będziemy razem z tobą! ♡
 
@roxie123 bedziemy czekac na Ciebie[emoji4]
@Frezja_1 zrob,nie zaszkodzi a lepiej miec pewnosc.
Ja tez robilam chlamydie,mykoplazme i ueroplazme.
Musisz miec specjalne probowki z lab odbierasz i po pobraniu szybko zawozisz .
I moze zwykly posiew tez nie zaszkodzi [emoji4]

@nafoczka ja obejrzalam ale pierwsze dwie minuty[emoji16]jutro dokoncze [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Frezja ja miałam te wymazy u mnie wyszła ureoplasma potem miałam leczenie i ponowne wymazy lekarz u którego robiłam przebadal też mojego męża pod tym kontem. No i potem już nie było tej ureoplasmy.

Ja dostałam przy poronieniu wysokiej gorączki i lekarz mówił właśnie ze to jakaś infekcja musiala być bo miałam gorączkę i potem skurcze przyszly.
Nafoczka ja nie mogę obejrzeć tego filmiku pisze ze nie mam uprawnień.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@roxie123 to jeszcze tylko 2 miesiące i będziecie na swoim :) będziesz miała luz psychiczny i wtedy na pewno bez problemu uda ci się zajść w ciążę :*
@Frezja_1 chociaż wiesz ze przyczyną poronienia nie była Twoja wina żadna. Teraz już będzie dobrze :*
 
Do góry