reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Katarina91 na moim skierowaniu nic nie pisalo na ile mam badan,zapytalam tam w rejestracji i babka mi powiedziala ,ze mam na dwa.
I klinike wybralam ta do ktorej i tak chcialam isc prywatnie[emoji4]
Dzwonilam tez dzis o ta pappe i niskie ryzyko,takze nawet tam nie jade ,odbiore to na polowkowych[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 suuuper:biggrin2:
@roxie123 lata temu jak sie staralam o dzidziusia to kupilam mikroskop owulacyjny, który na podstawie sliny badz sluzu wykrywa chyba estrogeny i pokazuje kiedy ma byc owulacjia. Jak sie zbliza to jakies tam kryształki w slinie tworza obraz paprotki, w innych dniach sa bez ksztaltu. Nie wiem, czy sie pokrywa to z testami owulacyjnymi, bo nigdy nie robilam. Wczoraj w mikroskopie jeszcze nic nie bylo, dzis male paprotki sa. Zobacze jutro co pokaże mikroskop i test.
 
U mnie było zaznaczone na które badanie i nie mogłam sobie wybrać. Bede na wizycie u mojej gin 2 sierpnia wiec sie dowiem. Tez mi dzisiaj przyszły wyniki po teście podwójnym i ryzyko o wiele niższe niż to, które wyszło po usg :-)

A brzuchol taki :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
1501082225-aaaaaa.jpeg
 
Katarina piękny brzusio ;)

Ja dziś mam troszkę intensywny dzien rano spacer potem miałam gości potem polecialam do biedronki takie ostatnie szczegóły na wyjazd zapinam na ostatni guzik i normalnie czuje się jakos tak wypompowana może przeżywam ta babcie za bardzo nie wiem sama siostra cioteczna była mówiła że babcia nie wygląda najlepiej ma kłopoty z jedzeniem mówieniem i piciem no i jak zawsze nie ma kto z nią być moja mama w pracy sama jest na całą szkole bo ona jest wozna ja nie bardzo bo zaraz urodziny Wiktora i ten wyjazd nasz a siostra też chce wyjechać no i w sumie to babcia ma 6 dzieci i nikt nie może mama była u niej tydzien temu tylko wtedy było dobrze jeszcze a teraz urlop jej się skończył już.

No i powiem tak musu nie ma żeby jechała ta siostra bo ona jedzie do jej mamy czyli córki babci która ma urlop teraz no ale też nie może jej mama bo ma remont i jak się człowiek nie obróci to d z tyłu.

Ja chyba przestanę się tym wszystkim głowic bo mnie to przytlacza już może mama moja pojedzie w przyszłym tygodniu i będzie z tamtąd do pracy dojeżdżać zobaczymy .
 
@Frezja_1 to u Ciebie już owu powinna być :) trzymam kciuki :) ja ostatnio miałam dłuższe cykle 32-35 dni, a dziś 15 dc więc do owu jeszcze trochę. Ale przytulanki zaczęte ;) zobaczymy co będzie
@Katarina91 piękny domek fasolki :)
@nafoczka cóż za zapasy :) wygląda jak piwnica mojej babci :)
@Nusia123 trzymaj się i wierzę w to że będzie dobrze :* zostań z nami, bo wiesz ze możesz liczyć na nasze wsparcie :)
@Olasec przykro mi bardzo że musisz przez to przechodzić :( ale też mi się wydaje że starać się możecie odrazu ;)
@...Margotka9022... Co u ciebie? :)

U mnie ostatnie dni pracy przed urlopem, zakupy zrobione z większości, teraz tylko je spakować. Dzisiaj odebrałam w końcu autko od mechanika, więc nareszcie jestem niezależna od nikogo i nie muszę się prosić żeby mnie ktoś zawiozl gdzieś :D
 
@roki_1991 to teraz szalejemy na calego:biggrin2:
@Katarina91 sliczne mieszkanka, oba, ten dla dzidzi i Twoje tez. Uwielbiam takie poduszki dekoracyjne, przez takie detale robi sie przytulnie.
@mamcia2014 rzeczywiscie ciezka sprawa z babcią. Żyjemy w takim pospiechu teraz, ze ja to zaluje, ze nie urodzilam sie w innych czasach:o
U mnie staranka sa uzależnione od meza, on często w delegacji i nie wiadomo, czy trafiamy. Sie okaże:p
Ide konczyc malinowa chmurke. Zapraszam jutro na probowanie.:biggrin2::-D
 
Chce jeszcze któraś dołączyć do wątku zamkniętego?

@roki_1991 to teraz szalejemy na calego:biggrin2:
@Katarina91 sliczne mieszkanka, oba, ten dla dzidzi i Twoje tez. Uwielbiam takie poduszki dekoracyjne, przez takie detale robi sie przytulnie.
@mamcia2014 rzeczywiscie ciezka sprawa z babcią. Żyjemy w takim pospiechu teraz, ze ja to zaluje, ze nie urodzilam sie w innych czasach:o
U mnie staranka sa uzależnione od meza, on często w delegacji i nie wiadomo, czy trafiamy. Sie okaże:p
Ide konczyc malinowa chmurke. Zapraszam jutro na probowanie.:biggrin2::-D
Fotę i przepis poprosimy (ja mam) na wątek o przepisach :)
 
Chce jeszcze któraś dołączyć do wątku zamkniętego?


Fotę i przepis poprosimy (ja mam) na wątek o przepisach :)
Jak będzie co fotografowac:sorry2:w całości wyglada ładnie, ale boje sie kroic. I nie wiem czemu beza mi sie nie chciala odkleic od papieru i troche sie polamala jak ja zdzieralam:laugh2: ze mnie nie najlepsza kucharka:p
@Katarina91 ale sliczny awatar:biggrin2:
 
reklama
Do góry