reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie
Zaczęłam rozglądać się za suknia ślubna i zglupialam :/ Moze Wy mi cos doradzicie ;)
Chce mieć fason sukni w kształcie litery A.
Tyle że nie wiem czy wybrać suknie z szyfonu czy z tiulu?
Ja na tkaninach za bardzo sie nie znam i nie wiem jak wyglada szyfon. Ja mialam suknie w ksztalcie litery A, ale to bylo wiele lat temu. Teraz wybralabym kroj syreny ze srebrnym paskiem, albo jakims w kolorze i do tego szpilki w kolorze np. Turkus :biggrin2:
 
reklama
Hej dziewczynki

Wrocililsmy juz do domku,bylo super,az nie chcialo sie wracac.Wredota przyszla,ale nawet ona nie byla mi w stanie zepsuc humoru ;)
Lece Was doczytac,pewnie nie dam rady dzis wszystkiego.Pozdrawiam
 
Nusia tylko nas nie zostawiaj kochana będe trzymać za Ciebie kciuki. I koniecznie daj znać co badania pokazują.

Hona witaj :)

A ja miałam dziś stracha laski U mojej babci podejrzewali udar ale w szpitalu okazało się że to tylko częściowe porażenie nerwu twarzy i dostała leki na to i skierowanie na rehabilitację. A tak się bałam o nią ona ma chore serce problemy z krążeniem.dobrze że tylko tak się skończyło.
 
Nusia tylko nas nie zostawiaj kochana będe trzymać za Ciebie kciuki. I koniecznie daj znać co badania pokazują.

Hona witaj :)

A ja miałam dziś stracha laski U mojej babci podejrzewali udar ale w szpitalu okazało się że to tylko częściowe porażenie nerwu twarzy i dostała leki na to i skierowanie na rehabilitację. A tak się bałam o nią ona ma chore serce problemy z krążeniem.dobrze że tylko tak się skończyło.
Takie sytuacje uświadamiaja jakie to wszystko jest kruche:sad:. SZczęście w nieszczesciu, ze to tak sie skonczylo. Sciskam.
@hona witamy, tęsknilysmy za Tobą. Oby to juz byla ostatnia @ na dlugie miesiace.
 
Ślub dopiero w przyszłym roku....14 lipca....ale chciałabym juz mniej więcej zdecydować się na jakiś chociaż materiał.
Podoba mi się taka suknia:
08.jpg


Ta jest akurat z tiulu....czy tiul jest wygodny? Ładnie się układa (również w tańcu ) ?
Suknia Szyfonowa wiem jak "zachowuje sie" w tańcu. Tylko wygląda na taką dość ciężka. ..ciekawe jak jest w rzeczywistości.
 

Załączniki

  • 08.jpg
    08.jpg
    61,9 KB · Wyświetleń: 386
Ślub dopiero w przyszłym roku....14 lipca....ale chciałabym juz mniej więcej zdecydować się na jakiś chociaż materiał.
Podoba mi się taka suknia: Zobacz załącznik 816233

Ta jest akurat z tiulu....czy tiul jest wygodny? Ładnie się układa (również w tańcu ) ?
Suknia Szyfonowa wiem jak "zachowuje sie" w tańcu. Tylko wygląda na taką dość ciężka. ..ciekawe jak jest w rzeczywistości.
Mi moja kuzynka która ma salon sukni ślubnych odradzala tiul ale tylko ze względu na to, że łatwo się drze i jakbyś kankana tańczyła to wiesz.. różnie może być :)

A to coś dla was, zeby mialo wam co się śnić :D
2017-07-25 18.59.54.jpg
Przed powrotem do pracy zachowuje się conajmniej jakby miał być koniec świata :D
 

Załączniki

  • 2017-07-25 18.59.54.jpg
    2017-07-25 18.59.54.jpg
    103,5 KB · Wyświetleń: 88
Mi moja kuzynka która ma salon sukni ślubnych odradzala tiul ale tylko ze względu na to, że łatwo się drze i jakbyś kankana tańczyła to wiesz.. różnie może być :)

A to coś dla was, zeby mialo wam co się śnić :D
Zobacz załącznik 816235
Przed powrotem do pracy zachowuje się conajmniej jakby miał być koniec świata :D
Mniami. @nafoczka podrzuc trochę. Ja nie lubie robic przetworow:p.rzeczywiscie zapas zrobilas porzadny, takze jestes przygotowana nawet jakby miala przyjsc zima stulecia.:-D
Halo nikt nie testuje?
@roxie123 jak dzis samopoczucie? Wredota sobie poszla? Snilas mi sie:biggrin2:.czuje ze w tym cyklu będzie u Ciebie fasolka.:)
 
reklama
@nafoczka piekna spizarka jak swoja zrobie do porzadku to wWam podesle ja opisuje sobieprzylepiam nalepki a czasami takie ozdobne kapturki daje na wieczko i ekstra prezent dla znajomych w tym roku mniej wszystkiego robilam po prostu sily na to nie mialam:/
 
Do góry