reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hej :)

roxie- qrcze myslałam ze się udało :( nie łam się, każda z nas ma chwile załamania i zwątpienia :( a otoczenie potrafi dodatkowo jeszcze dołożyć :(

olasec - nawet nie zdążyłam pogratulować :( przykro mi :(

nusia123 - poczekaj na wyniki , sam obraz usg jeszcze o niczym nie świadczy :) na pewno to łagodna zmiana , trzymam &&&&

nafoczka - śliczne te twoje chłopaki :) współczuje powrotu do pracy , najgorsze bedą pierwsze dni :)

funia, margotka - sliczne brzuszki i jakie laski z was :)

ostatnio brak mi weny na czytanie i pisanie więc wybaczcie :(
jestesmy z dziećmi uziemieni w domu bo ocieplamy dom ,gdybym wypuściła moich łobuzów na podwórko to nie byłabym w stanie ich upilnować :( naszczeście już niebawem koniec :)


pozdrawiam cieplutko :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

@mamcia2014 Ty mówisz, że o 6 wstałaś a ja wstałam o 11 :D ale poszłam spać o 2 bo książkę czytałam i nawet udało mi się ją skończyć :D
Ja na Twoim miejscu bardziej bym wierzyła tej zwykłej wadze, elektroniczne mają to do siebie, że lubią zawyżać :p - chyba Cię pocieszyłam co ? :p
Ja między swoją wagą a wagą lekarza mam dwa kilo różnicy. ( Lekarz ma zwykłą ) ale i tak w domu sprawdzam czy za bardzo nie przesadziłam z dokarmianiem pypcia i dzidzi ;)
Jak na razie waga i idzie ciągle w dół :szok: Skoro u mnie jest 61. kg to u mojego lekarza będzie 59 czyli znowu kilo mniej :D
Ja dzisiaj ugotuję pieczarkową.
Dziś ma przyjechać właściciel mieszkania z jakimś gościem od gazu, który ma piec gazowy wyczyścić ( junkers ) bo odpala co któryś raz i podłączyć piec gazowy w kuchni który właściciel załatwił ( od maja go tu wiózł ) bo ten który jest teraz to jakaś masakra. Piekarnika nawet nie załączaliśmy bo wygląda jakby się kiedyś komuś palił (typ piekarnika jeszcze na gaz). Takie pieniądze się płaci za wynajem a ludzie sobie jaja robią z wynajmujących :baffled:

Dziewczyny oglądałyście w końcu Projekt Lady wczoraj?
Mnie ta Magda tak denerwuje, że nie wiem. Pańcia jedna. :-D
Mój K wczoraj przed praca mówi do mnie
- Na co Ty patrzysz?
Na co ja z dumą w głosie, że na projekt Lady a On do mnie
- Nie mogę na to patrzeć, wychodzę :D

Miłego dnia kobietki :*
 
Calineczka oj pocieszające jest to co napisałaś :D
No to chyba przestanę wchodzić na tą elektroniczna :D
Ja sobie leżalam słuchajcie i oko mi się przymknelo na szczęście moje dziecko ma wbudowana funkcje budzenia i jak za długo leżę to wlazi na mnie i krzyczy mama otwórz oczy ,pierwszy raz mi się to zdarzyło żeby przy nim zasnąć jak jesteśmy sami.
 
Witam kobietki dzisiaj juz mam lepszy humor:) ale wy chudzinki jestescie. Ja dzisiaj od 4.30 na nogach od 7 na praktykach teraz na szybciocha jem paczka zeby podniesc cukier i zaraz uciekam do pracy ale jeszcze jutro mam taki zakrecony dzien i czwartek wolne jupii:))
 
@roxie123 wiem,ze dasz rade ,jestes dzielna a M nigdy Cie nie zostawi,bedziecie tworzyc szczesliwa rodzinke[emoji5]

@kifsi co u Ciebie?
Robilas awidnosc toxo?

@Calineczka24 jak Ty to robisz ,ze na tym etapie ciazy chudniesz?no chyba ,ze wymiotujesz lub jesz mniej niz wczesniej[emoji4]
Ja u siebie widze tendencje wzrostu wagi.
Ps ja u lekarza mam ok 1-1,5 kg wiecej ,no bo po jedzeniu i w ciuchach

Ogldalam projekt lady,moj tez nie moze na to patrzec ale jeszcze go nie bylo a ja patrze z nudow.
Wiecie ,ze to najprawdopodobniej jest rezyserowane?

@zosiak jejku o 4.30 na drugi bok sie przekrecam kobito,tak daleko masz na praktyki ,ze tyle wczesniej wstajesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie mam az tak daleko ale wczoraj z pracy wrocilam 22 pozatym opiekuje sie siostrzencem teraz, musialam mu sniadanko zrobic, sama sie tez musialam przygotowac wloski umyc mundurek wyprasowac kawke wypic :p wiec troche zlecialo
 
@roxie123 wiem,ze dasz rade ,jestes dzielna a M nigdy Cie nie zostawi,bedziecie tworzyc szczesliwa rodzinke[emoji5]

@kifsi co u Ciebie?
Robilas awidnosc toxo?

@Calineczka24 jak Ty to robisz ,ze na tym etapie ciazy chudniesz?no chyba ,ze wymiotujesz lub jesz mniej niz wczesniej[emoji4]
Ja u siebie widze tendencje wzrostu wagi.
Ps ja u lekarza mam ok 1-1,5 kg wiecej ,no bo po jedzeniu i w ciuchach

Ogldalam projekt lady,moj tez nie moze na to patrzec ale jeszcze go nie bylo a ja patrze z nudow.
Wiecie ,ze to najprawdopodobniej jest rezyserowane?

@zosiak jejku o 4.30 na drugi bok sie przekrecam kobito,tak daleko masz na praktyki ,ze tyle wczesniej wstajesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dzięki Bogu nie wymiotuje :)
Nie wydaje mi się, żebym jakoś super mniej jadła. Czego nie zjem w normalnym posiłku to nadrabiam w słodyczach :D
I muszę powiedzieć, że ta moja waga mnie zadziwia :p
17.08 mam wizytę u ginekologa to zobaczymy jak to będzie z tą wagą, żebym się tylko nie zdziwiła jak tam będzie dużo więcej :D

Pospałam po południu trochę :)
Dzisiaj jestem cały dzień jakaś nietomna :D

Coś mało te nasze dziewczyny się tu dziś udzielają. :p
 
@zosiak dla mnie to od zawsze noc[emoji23]

@Calineczka24 ja tez chcialam sie zdrzemnac ale niestety musialam do roboty isc [emoji58]
Ja jem troszke wiecej na pewno[emoji4]no i slodkim sie objadam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziekuje wam kochane z calego serca :*:*:* mialo byc dzidzi jest guz ehh
Moja gin pracuje w szpitalu wyprosila mi biopsje gruboiglowa na poniedzialek po poludniu i dala dzis antybiotyk
Powodzenia wszystki staraczkom i brzuhatkom :*
 
Do góry