reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Nusia123 nie opuszczaj forum. niebawem wrocisz do staranek.najwyzej zrob sobie przerwe od nas jesli jej potrzebujesz. Dobrze, ze tak szybko bedziesz miala biopsje i bedzie wiadomo co to naprawdę jest.bede sie modlila za Ciebie kochana.
 
reklama
@Funia90 ja sobie nie żałuję słodyczy :p
Dzisiaj już dwa knoppersy poszły w ruch i garść orzeszków w czekoladzie :D

@Nusia123 wszystkie trzymamy kciuki, żeby było dobrze i zobaczysz, że będzie :)

@Frezja_1 rozumiem, że teraz do Ciebie mam się udać palcem po mapie na pyszne ciacho :D

Dziewczyny ale jestem zła :szok:
Ten gazownik co miał przyjechać podłączyć piec i wyczyścić junkersa nie pojawił się. Nawet nie raczył powiadomić, że go nie będzie a o tym, żeby odebrał telefon to nie ma mowy :szok:
Zaczynam wątpić w ludzi.. :oops:
 
[QUOTE="Calineczka24, post: 15466662,

@Frezja_1 rozumiem, że teraz do Ciebie mam się udać palcem po mapie na pyszne ciacho
Zaczynam wątpić w ludzi.. :oops:[/QUOTE]
Zapraszam, ale w czwartek. Na razie beza w piekarniku, a reszta jutro. No i najlepiej smakuje dobrze schlodzone, wiec zapraszam. W koncu ciężarnej sie nie odmawia
 
Witajcie
Zaczęłam rozglądać się za suknia ślubna i zglupialam :/ Moze Wy mi cos doradzicie ;)
Chce mieć fason sukni w kształcie litery A.
Tyle że nie wiem czy wybrać suknie z szyfonu czy z tiulu?
 
@Funia90 ...wiem ,ze mnie nie zostawi , bo to moja połówka i nie wyobrażam sobie tego :)
@Nusia123 musi być dobrze :* jeszcze będzie dzidzi zobaczysz ... nie zostawiaj nas , masz nasze wsparcie i zawsze możesz się wygadać :*
@Calineczka24 Twoja dzidzi to niezły łakomczuszek :) :*
@nafoczka to prawda...

Ja pogadałam z M ... biedny nie spał całą noc... budził się i całował mówił że kocha i żebym nigdy tak nie myślała
Troche się ogarnęłam xD @ powoli dobiega końca ... już się nie mogę doczekać przyjemności :p
 
Witajcie
Zaczęłam rozglądać się za suknia ślubna i zglupialam :/ Moze Wy mi cos doradzicie ;)
Chce mieć fason sukni w kształcie litery A.
Tyle że nie wiem czy wybrać suknie z szyfonu czy z tiulu?

A to kiedy ślub u Ciebie? ;) Nic nie wiedziałam :p
Ja miałam tiulową suknie :p

@roxie123 ja się wzruszyłam jak przeczytałam to co napisałaś o swoim mężu :)
Każde kobiecie życzę takiego wspaniałego męża :)
 
reklama
Do góry