reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Zobaczymy ja jakoś czuje że nic z tego: / chociaż te głupie objawy mogłyby wskazywać. Nawet cycki się obudziły a po zabiegach nawet przed okresem nie były pełne. Eh mówię Wam jestem jakaś nie teges

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Roxie a ja nadal cos widze.Poczekaj jeszcze chwileczke :tak: Wiem,ze to stresujace mocno,ale cierpliwosc poplaca.Nawet jezeli sie teraz nie udalo,to nastepny cykl Twoj.

Dziewczynki,jedziemy,bilety zakupione.Wyjezdzamy we wtorek,wracamy za rowny tydzien.Juz sie ciesze.To bedzie kolejna europejska stolica,ktora bedziemy mogli wpisac na liste odwiedzonych :tak:
Mnie brzuch pobolewa,cyce jakies duze,oooo kurcze,co to bedzie??

Milej niedzieli dziewczynki
 
Zobaczymy ja jakoś czuje że nic z tego: / chociaż te głupie objawy mogłyby wskazywać. Nawet cycki się obudziły a po zabiegach nawet przed okresem nie były pełne. Eh mówię Wam jestem jakaś nie teges

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
No to nie myśl już o tym dzisiaj i troche się zrelaksuj.
Ja musze isc do Rossmanna i moze kupie sobie testy owulacyjne
 
Roxie ja nie widzę tam nic za bardzo ale zdjęcie nie zawsze oddaje pełen obraz.

Pożyjemy zobaczymy jak jest fasolka to na pewno się o niej dowiesz prędzej czy później; )

Ja zrobiłam porządki w komodzie młodego i muszę mu kupić kilka par spodni na wakacje bo powyrastal z nich już .
 
@roxie123 ja też nic nie widzę na tym foto, wydaje mi się, że za szybko testujesz i powinnaś kupić inne testy - płytkowe, moim zdaniem na nich lepiej wychodzą kreski. Polecam check&go z Rossmanna, tam są 2 szt. za około 16 zł. A weź zrób test owulacyjny jak możesz i wstaw fote.
 
U mnie @ sie rozkrecila.przyszla 2 dni wcześniej.zatem zaczynam nowy cykl, zobaczymy co przyniesie. Zakupie sobie testy owulacyjne, bo nigdy nie robilam.
@hona no no no...moze cos będzie...
Dziewczyny jakie sa wskazania do zbadania homocysteiny. Ja pierwszy raz usłyszalam o tym na tym forum a duzo z Was to badala wiec moze i ja powinnam.
 
Ostatnia edycja:
@hona hmmm moze cos bedzie [emoji5][emoji5][emoji5]

@Baslan widze moje rady[emoji6]tez mi przypadl do gustu ten check&go i moim zdaniem testy owu fajnie pokazuja czy jest fasolinda[emoji4]u mnie zawsze sie sprawdzalo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Roxie - dopuki nie ma @ to nic straconego :) mi testy przed terminem @ nie wychodzily :) dopiero w dniu lub nawet dzien po wychodzily cienie :) tempka wysoka sie utrzymuje wiec &&&&&&

Funia ja mam detektor i dokladnie w 11 i 5 dniu pierwszy raz zlapalam serducho :)

A tak wogole to witam wszystkich :)

Sent from my Luna using Forum BabyBoom mobile app
 
@kifsi to szybciutko znalzlas serducho[emoji4]a teraz ktory macie tydzien i jak sie czujecie[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@hona hmmm moze cos bedzie [emoji5][emoji5][emoji5]

@Baslan widze moje rady[emoji6]tez mi przypadl do gustu ten check&go i moim zdaniem testy owu fajnie pokazuja czy jest fasolinda[emoji4]u mnie zawsze sie sprawdzalo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No mi właśnie też i testy owu i te check&go pokazał i to dość szybko b testowałam w sobotę koło południa, a @ miała być we wtorek
 
Do góry