reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@zosiak o tym pisałam że łatwo nabawić się nerwicy ... wszystko co kierowałam do Ciebie to tak z troską :*
Nie dziękuję...nie nastawiam się , nie wiadomo jak będzie miało być to będzie :)
Wam na pewno uda się na urlopie wyjazdy służą :)
 
reklama
@roxie123 aaa ja robilam dzis te pierwsze badania ciazowe z krwi i moczu [emoji4]12 badan w sumie bylo.
Wyniki odbiore dopiero jak pojde na wizyte,nie chce mi sie szybciej[emoji4]
Nie wiem co Ci doradzic z witamina B bo sama jej nigdy nie badalam :/

@zosiak i dobrze,czuje ,ze wlaczasz pozytywne nastawienie[emoji5]trzymam kciuki juz teraz za Was[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@roxie123 ja za to poszlam spac o 1 a o 6.30 oczy jak 5 zloty,a to dlatego ,ze szlam na badnia i chyba ze stresu nie moglam spac ,choc do 11 moglam tam dojechac bo badania na czczo przyjmuja do 11.
A bylam tam juz po 7 [emoji16]

No Ci powiem ,ze moj M w Grecji tak samo mnie zaskoczyl,pytaniem kiedy mam owulke i czy to nie przypadkiem teraz.
Odpowiedzialam to co Ty [emoji23]
Ze nie wiem(no ale wiadomo ,ze podejrzewalam) i ze nie licze[emoji39]a on mi na to ale okres mialas wtedy i wtedy czyli jakos teraz hahah[emoji23]
Interesuje sie skubany[emoji3]
Owocnych i przyjemnych staranek[emoji8]
Wyobrazcie sobie ,ze moj wczoraj wrocil do domu i myslal ,ze sie pobzykamy[emoji848]
No bo skoro nie ma krwiaka to na pewno mozna hahaha ale oczywiscie sie nie zgodzilam,a lekarza zapomnialam zapytac i czujecie on mi mowi to zadzwon do niego[emoji23]no myslalam ,ze pekne ze smiechu....Halo...czy moge sie bzykac bo Maz spragniony...hahah fajny wstyd by byl.
Obiecalam mu ,ze oddam mu sie jak lozysko sie wyksztalci[emoji4]
Ale potem pewnie ze strachu tez nic z tego nie bedzie[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Funia u mnie cała ciąża, potem połog a w połogu sepsa i wyszedł rok ja nic. Teraz mogę ale mi się nie chce :D no chyba ze się owu zbliża to ciśnienie zawsze rośnie ;)
@roxie123 :* :* :* ty póki co ciesz się bzykaniem

@zosiak znajdź jakieś pozytywne zajęcie np biegaj zajmie Ci to czas i głowę a przy okazji poprawisz wygląd :) będzie dobrze
 
Dużo się tu od rana napisało ;) i jak zwykle nie pamiętam co odpisać...
@zosiak, siedzenie w domu nie sprzyja, wiem to doskonale. I cieszę się że masz chęci wziąć się już w garść ;)
Powiem wam że byłam dzisiaj u dziewczyn na tym sklepie co mam iść od poniedziałku. One tam też wszystkie wiedzą co mi się stało, ale są przy tym takie kochane, że się o mnie martwią po prostu. W tej firmie niestety nic się w tajemnicy nie utrzyma, przyzwyczaiłam się już do tego. Ale jest mi łatwiej chyba z tym że ludzie wiedzą. Tym sposobem unikam głupich tekstów z stylu "kiedy planujecie dziecko". Ale wracając do mojej głównej myśli. Byłam tam u nich dzisiaj i tak się bardzo ucieszyły że przychodzę do nich, że aż mi się chce tam iść :) to było takie pozytywne jak mnie przytuliły i powiedziały że się bardzo cieszą i że martwiły się jak się czuje :) także chociaż one przywróciły mi wiarę w ludzi
 
reklama
Do góry