reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@mififi04 na prawde ten czas mega ucieka [emoji4]

@zosiak wierze w to ,ze M zarobi kasiorke i wyjedziecie na wymarzony urlop akurat na staranka[emoji5]

@nafoczka pierogi z truskawkami mmmm,a mozesz zdradzic sekret jak robisz ciasto?
Ja chyba najlepsze jakie robilam to goraca woda,maka,troche soli i troszke oleju.

@Bananowiec ja taka bete mialam w pierwszej ciazy,przed terminem @[emoji4]

@hona noz cudownie ,ze wyniki sie poprawily[emoji4]a nie trzeba zwiekszyc eutyroxu skoro tarczyca Ci skacze?
Poprzedni wynik mialas lepszy.

@roxie123 jak tam M?zaatakowalas go?albo ob Ciebie?[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Robie tak samo plus 1 jajko :) olej przy wyrabianiu, a jak masz ugotowane ziemniaki to dodaj sobie garstke będzie duuuzo miękksze :*
 
reklama
@nafoczka ooo to pierwsze slysze o tych ziemniakach[emoji4]musze sprobowac [emoji5]
Ja to nie mam wprawy i jak robie pierogi to schodzi mi kilka godzin:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@zosiak dobrze ,że M stara się pomóc , ale musisz stanąć na nogi dla własnego dobra kochana :* po prostu depresja to nie jest dobra droga :* wiem bo moja mama ją miała...i nabawiła się przy tym nerwicy...depresja przeszła nerwica została :< teraz się o wszystko boi , jak tylko cos kogoś boli albo ją albo coś jest nie tak od razu wymiotuje i ma migreny ;/ Odpocznij :* mężulek przyjedzie i będzie wszystko dobrze :)
@nafoczka całuski poproszę :* :D
@Funia90 M żyje haha i ma się dobrze :D dopiero zwlekam się z łóżka haha to sobie pomyśl ... ja pozostawiam bez komentarza bo jeszcze jestem rozanielona xD

Mój M mnie dzisiaj zadziwił...dzwoni do mnie z pytaniem " kochanie kiedy Ty masz owulacje teraz ? " haha ja gały wystawiłam o co mu chodzi , nie wiem czy sie śmiac czy co... odpowiadam '' a co cie to obchodzi , nie licze nie nastawiam sie '' xD on : ,, bo się w pracy pytają czy w poniedziałek na Śląsk nie pojede na 2 dni w delegacje ...'' ja: ,, aha , no dobra nie wiem kiedy mam , ale tak by się chyba składało ze zaczyna się w poniedziałek xD " a ten : ,, aha dobra to nie jade ... to wytłumacze szefowi że żonie bardziej potrzebny jestem ;D ''
...to było takie słooodkie , że mam dzisiaj taki dobry humor :D
Czekam na telefon mam nadzieje ze go nie zmuszą :O ale miał szefowi wytłumaczyć , bo to taki spoko gość na luzie ,że mamy taką sytuacje troche podbramkową bo biore te leki itd . Ale faktycznie po co miałabym się kłuć jeśli bym wiedziała ,że cykl niewykorzystany ;/
 
@roxie123 ja za to poszlam spac o 1 a o 6.30 oczy jak 5 zloty,a to dlatego ,ze szlam na badnia i chyba ze stresu nie moglam spac ,choc do 11 moglam tam dojechac bo badania na czczo przyjmuja do 11.
A bylam tam juz po 7 [emoji16]

No Ci powiem ,ze moj M w Grecji tak samo mnie zaskoczyl,pytaniem kiedy mam owulke i czy to nie przypadkiem teraz.
Odpowiedzialam to co Ty [emoji23]
Ze nie wiem(no ale wiadomo ,ze podejrzewalam) i ze nie licze[emoji39]a on mi na to ale okres mialas wtedy i wtedy czyli jakos teraz hahah[emoji23]
Interesuje sie skubany[emoji3]
Owocnych i przyjemnych staranek[emoji8]
Wyobrazcie sobie ,ze moj wczoraj wrocil do domu i myslal ,ze sie pobzykamy[emoji848]
No bo skoro nie ma krwiaka to na pewno mozna hahaha ale oczywiscie sie nie zgodzilam,a lekarza zapomnialam zapytac i czujecie on mi mowi to zadzwon do niego[emoji23]no myslalam ,ze pekne ze smiechu....Halo...czy moge sie bzykac bo Maz spragniony...hahah fajny wstyd by byl.
Obiecalam mu ,ze oddam mu sie jak lozysko sie wyksztalci[emoji4]
Ale potem pewnie ze strachu tez nic z tego nie bedzie[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@zosiak dobrze ,że M stara się pomóc , ale musisz stanąć na nogi dla własnego dobra kochana :* po prostu depresja to nie jest dobra droga :* wiem bo moja mama ją miała...i nabawiła się przy tym nerwicy...depresja przeszła nerwica została :< teraz się o wszystko boi , jak tylko cos kogoś boli albo ją albo coś jest nie tak od razu wymiotuje i ma migreny ;/ Odpocznij :* mężulek przyjedzie i będzie wszystko dobrze :)
@nafoczka całuski poproszę :* :D
@Funia90 M żyje haha i ma się dobrze :D dopiero zwlekam się z łóżka haha to sobie pomyśl ... ja pozostawiam bez komentarza bo jeszcze jestem rozanielona xD

Mój M mnie dzisiaj zadziwił...dzwoni do mnie z pytaniem " kochanie kiedy Ty masz owulacje teraz ? " haha ja gały wystawiłam o co mu chodzi , nie wiem czy sie śmiac czy co... odpowiadam '' a co cie to obchodzi , nie licze nie nastawiam sie '' xD on : ,, bo się w pracy pytają czy w poniedziałek na Śląsk nie pojede na 2 dni w delegacje ...'' ja: ,, aha , no dobra nie wiem kiedy mam , ale tak by się chyba składało ze zaczyna się w poniedziałek xD " a ten : ,, aha dobra to nie jade ... to wytłumacze szefowi że żonie bardziej potrzebny jestem ;D ''
...to było takie słooodkie , że mam dzisiaj taki dobry humor :D
Czekam na telefon mam nadzieje ze go nie zmuszą :O ale miał szefowi wytłumaczyć , bo to taki spoko gość na luzie ,że mamy taką sytuacje troche podbramkową bo biore te leki itd . Ale faktycznie po co miałabym się kłuć jeśli bym wiedziała ,że cykl niewykorzystany ;/
Ale sie usmialam hihi kochany ten mezulek hihi :):)
Funia hihi no tak jak moj w ostatniej ciazy ale moja gin powiedziala masz plamienia wie celibat do porodu skurcze macicy nie sa wskazane ja bym nie zaryzykowala kup mu moze ckm :):) chyba ze gin pozwoli to poszalejecie hihi :):)
 
@Funia90 haha biedy no nie dziwie sie mu no :) z resztą Tobie też na pewno brakuje takiej bliskości wiem z własnego doświadczenia :) no odwyk jest no , nie ma wyjścia :) podejrzewam ,że jak już będziecie w zaawansowanej ciąży to jeszcze bardziej bedziesz sie bać :) mój już wie ,że w ciąży nic z tego z reszta słyszał juz od lekarza , ze to będzie i tak zagrożona ciąza i nie mozna narażać na skurcze itd no ale cóż przeżyje :D

@Nusia123 no kochany :D a jak wydzwania dzisiaj hoho śmiać mi się chce ;p
@mamcia2014 tak dajesz małpe i nick sam Ci wyskoczy jak zaczniesz wpisywać :)

Mężulek zostaje :D a dobre było to , że mówi szef do niego tak ..no nie ma kto jechać , jeden w domu bo żona urodziła , drugi w domu bo żona jedzie rodzić a teraz 3ci musi być w domu bo trzeba dzieci robić :D i śmieje ;p fajny ten jego szef no i podpisał dzisiaj umowę więc będzie mozna brać mały kredyt bo brakło funduszy żeby kupic meble do nowego domu i w końcu iść na swoje :)

Mam skutek uboczny po wiesiołku < chyba > całe czoło i brodę mam w krostki takie drobniutkie :O masakra ... ja nigdy nie miałam problemów ze skórą a teraz coś hormony chyba szaleją ;/
 
Ostatnia edycja:
@Nusia123 no wlasnie obte skurcze sie boje a i tak czasem mam ,tak poprostu,biore magnez na to.

@roxie123 lekarz niby nic nie mowil ,ale moze zapomnial ,w kazdym razie nie bede ryzykowac.
A M mi mowi to zapytasz tego drugiego na nastepnej wizycie,ale jego to w zyciu nie zapytam ,to dopiero przypal ,on jest niewiele starszy ode mnie [emoji23]
Kochana super ,ze Mezus zostaje[emoji5]
Pryszcze mi tez sie takie drobne zrobily na czole:/
Ale u mnie pewnie z ciepla.
U Ciebie bardziej stawiam na encorton jako powod jak juz,wiesiolek raczej nie[emoji4]

@mamcia2014 dokladnie tak,ale za mnie niestety telefon nie dokoancza nickow [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 no to może tego faktycznie lepiej nie pytać haha :D wiesz mimo wszystko takie skurcze a skurcze przy bara bara to różnica xD musi się mężulek uzbroić w cierpliwość dla dobra bobasa :)
No zostaje uff ... :)
Być może encorton ale ostatnio brałam go w 25 dc teraz znowu będę zaczynać ;/ wg dużo tego może te leki ogólnie tak na hormony działają ... upał też swoje robi , ja teraz jestem piegusem xD
Tak się zastanawiam czy nie zbadać tej wit B ...
A Ty jakie badania robiłaś ? kiedy wyniki ? :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny dzisiaj postanoeilam ze musze zmienic te swoje nastawienie wzielam sobie Wasze slowa do serca niestety czasami mam wrazenie ze u mnie te doly przechodza w nerwice wszystko drazni nawet zle polozone rzeczy to jest okropne wtedy buzuje mi w srodku wszystko.
Roki noe martw sie praca ja poczatek tez mislam ciezki tym bardziej ze duzo osob wiedzialo czemu mnie nie ma tak dlugo mial byc to tydz a po laparo dostalam miesiac jeszcze wolnego w sumie mnie nie bylo od marca do maja w pracy ale praca jest odskocznia pogadasz zajmiesz sie praca jakosminie dzien nsjgorsze co mozna zrobic to zamknsc sie w domu odizolowac ja ciagle walcze z moimi dolami mam nadzieje ze to taki okres mojej zaloby i w nast roku sie skonczy. Z mezem pojedziemy we wrzesniu na tydz w gory no i chcialabym jechac na starania gdzies, moim znajomym sie tak udalo zajsc w prawidlowa ciaze.

Funiu nie ryzykuj z seksikiem maz niestety musi poczekac w ciazsch zagrozonych nie ma mowy o seksie nawet jesli cos sie uspokoi trzeba byc ostroznym.
Roxie to powodzenia w tych staraniach.
 
Do góry