reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mallutka nie biore tego pod uwage mialam psychologa w trakcie choroby mamy z hospicjum niestety nie milo to wspominam aczkolwiek Tobie moze pomoc. Skupilam sie glownie na pracy czyt ksiazek i sporcie za duzo przezyc mialam i wiem co psycholog powie. Poza tym dodam ze dziewczyny sa wiekszym wsparciem i pomoca niz nie jeden psycholog.
Roxie masz racje ale najgorsze jest to ze innym pomagam a sobie i mezowi noe potrafie jestem czasami taka zla na niego. Ile raxu juz mu powiedzialam zeby poszedl do kobiety ktora mu da dziecko.
 
reklama
@zosiak w każdym razie musisz zmienić nastawienie , pomyśl mogło być o wiele gorzej ! ale żyjesz ! przetrwaliście to razem...trzeba iść do przodu mimo wszystko , jesteś młodą piekną kobietą wszystko przed Wami :*
 
Też mam mieszane uczucia ale czuje że sama z sobą nie mogę wytrzymać...
Lekarzy jest od groma, można wybrać takiego który będzie spełniał Twoje oczekiwania.
Trzymam kciuki żebyś sobie wszystko uporządkowała tak jak chcesz...
 
Hej dziewczynki :)
@Funia90 super!!! Śliczne zdjęcia dzidzi :) bardzo bardzo bardzo się cieszę <3 i świetnie że nie ma krwiaka. A plamienia też ci juz ustały??
@Bananowiec gratulacje :) jakby było za wcześnie dla twojego organizmu, to nie byłabyś w ciąży, tak więc głowa do góry i czekamy na jutrzejszą betę ;)
@roxie123 nie mów że jesteś krok do tyłu, bo zrobiłaś już bardzo wiele, wiesz co jest nie tak, masz leki, więc teraz już nie ma opcji, musi być dobrze ;)
Ja byłam dzisiaj u swojej lekarki, jest wszystko okej, nadchodzi owu, bo pęcherzyk zajmuje już pół jajnika :p głupio to trochę brzmi, ale w sumie pierwszy raz widziałam coś takiego na usg więc wiecie :) ten cykl sobie odczekam, chociaż lekarka z uśmiechem powiedziała że ona mi bronić nie będzie, ale wolę poczekać. Ale przyszły cykl ruszamy pełna para ze staraniami i zobaczymy co będzie. Nie chce się za bardzo nastawiac pozytywnie, bo już się raz tak nastawiłam a wyszedł drugi zabieg....
 
@roki_1991 no niby tak ale juz bym chciała cieszyć się że wg zaszłam zobaczyc 2kreseczki a tu na razie lipa... no ale co ma być to będzie :) dzisiaj 10dc więc brać by się do roboty :D
Ważne że u Ciebie jajniki pracują i wszystko jest jak ma być :) poczekaj sobie żeby unormowac hormony będziesz spokojniejsza :) napewno się uda w nastepnym cyklu :)
 
@roxie123 wiem że już byś chciała być w ciąży. Rozumiem cię doskonale, bo czuję dokładnie to samo. No to działajcie ostro, żeby już następnej @ nie było :) tego Ci życzę :)
A zapomniałam wcześniej dodać, że dostałam w końcu zdolność do pracy i od poniedziałku wracam do pracy, po prawie 3 miesiącach przerwy... Nic już nie pamiętam, znowu będą mnie nogi od stania boleć. Eh.. Jeszcze mnie przerzucili na inny sklep, wszystkiego będę się musiała uczyć od nowa
 
Dziewczyny nasz maluszek zyje i ma rowne 10 tygodni[emoji7]
1498743270-aaaaaa.jpeg


A co najlepsze nie ma dziada krwiaka [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cuudownie juz 1/4 za toba !!! Dasz rade a w nast roku bedziesz tulila malenstwo :):)
 
@kifsi ja Cię pamiętam doskonale :) bądź dobrej myśli i zostań z nami. życzę Ci aby ta ciąża była już spokojna. Krwiaka nadal masz?

@Bananowiec gratuluję bety wszystko będzie dobrze:)

@mamcia2014 a co było Wikusiowi, że miał operację na biodro? Teraz jest wszystko dobrze? Z tymi nóżkami idź i faktycznie sprawdź. Lepiej zapobiegać niż leczyć:)

@Funia90 cudowne wieści :) gratulacje:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
@roxie123 zobaczysz ,ze niedlugo i Ty bedziesz sie stresowala czy wszystko w porzadku[emoji5]masz dobrane leki i to najwazniejsze[emoji4]

Zosiu musisz isc do przodu,wiem ,ze latwo nie jest ale dasz rade[emoji4]rozlaka dobrze Wam zrobi,moim zdaniem moze nie do konca potrafisz wyrazic M swoje uczucia i dlatego tak reagujesz,ale moze sie myle[emoji58]
Wiem,ze tesknisz za nim,zrob pierwszy krok i powiedz mu to lub napisz,mezyzni lubia byc dopieszczani[emoji4]
Bedzie dobrze,odzywaj sie do nas,brakuje nam Ciebie[emoji4]

@roki_1991 super,ze wszystko u Ciebie w porzadku[emoji5]
Moze jednak cos z tego pecherzyka sie wykluje jak emocje Was poniosa [emoji16]
Plamien nie ma od kilku dni,no moze czasem sie zdarzyly w kolorze bezowym,ale jestem w szoku ,ze ten dziad rowny tydzien temu byl i nagle zniknal,pewnie dzidzi byla glodna i go zjadla hahah[emoji23]

@kifsi a moze juz nie ma krwiwaka tak jak u mnie[emoji4]zobacz ile u mnie w tydzien sie zmienilo.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry