reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kifsi witaj[emoji4]nudnej ciazy[emoji4]
A krwiak jest dalej?
@Bananowiec beta super[emoji4]gratulacje[emoji4]
@roxie123 racja,potem sie zrzuci oby tylko z dzidzi bylo dobrze [emoji5]
Moj M nie jada makaronu i tu mam utrudnienie,no ale coz cos wymysle [emoji4]

@mififi04 roladki ze schabu mowisz nmmm,a co w srodku?[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ciąża ale wczesna :) Jutro idę znowu zrobić betę. Dziewczyny, które jesteście teraz w ciąży czy też czułyście taki strach na początku? Cały czas mam same czarne myśli ;(
 
funia - niestety jest :(
bananowiec - gratuluje , beta piękna :) a strach zawsze jest , ale trzeba odgonić czarne myśli :) wiem łatwo powiedzieć :) trzeba wierzyć ze bedzie dobrze , każdy kolejny dzień to krok do przodu :) ja tak sobie to tłumacze bo inaczej bym zwariowała :)
 
@Bananowiec po przejsciach zawsze jest strach niestety,nic nie poradzisz ,ale trzeba byc dobrej mysli i wierzyc[emoji4]

@kifsi ja tez mam krwiaka,niestety 3x1,5 cm a Twoj duzy jest?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nasz maluszek zyje i ma rowne 10 tygodni[emoji7]
1498743270-aaaaaa.jpeg


A co najlepsze nie ma dziada krwiaka [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Funia superrrrr! !!!!
Ogromnie się cieszę.
A teraz idę w podskokach chodakowska pomeczyc same nogi niosą .

U mnie dziś na obiad barszczyk czerwony laski.

No i moja mama z pracy wróciła to mogę poćwiczyć. Poukladalam dzis ciuchy bo miałam tam sajgon a młody mi pomagał czyli rozrzucal je wszędzie; )
 
reklama
@roxie123 najgorsze jest to ,ze teraz juz sie przyzwyczailam i nic mi sie nie chce[emoji4]
Oprocz tego ,ze chce mi sie jesc hehe[emoji4]
Niedlugo i Ty pokazesz nam zdjecie dzidziusia[emoji5]

@mamcia2014 pocwicz i za mnie bo ja przybieram w oczach[emoji8]

@Bananowiec na kazdym etapie niestety strach bedzie ....ehh,najpierw czy pecherzyk w macicy,potem czy serduszko jest itd a z kazdym etapem ciazy dochodza nowe zmartwienia niestety,po przejsciach to juz tak jest [emoji4]
Ale glowa do gory


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry