reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mallutka witaj w gronie. Bardzo mi przykro zpowodu straty. Wiem że każda strata bardzo boli. Ja jestem po 2 poronieniach walczę dalej nie poddaje się choć nie powiem jest mi ciężko. Dziewczyny na forum dają duże wsparcie. Zawsze mają dobre rady.
Twój mąż na rację znajdz inna pracę.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jest mi przykro bo ich lubiłam, w pracy panowała przyjazna atmosfera ( choć teraz jak o tym myślę, wiem że przyjemnie było jak było po ich myśli). Wydawało mi się, że mnie tam lubią i doceniają, i życzą mi jak najlepiej. Nie czułam się w obowiązku komunikować im że dziś będę spała z mężem i być może zajdę w ciążę. Mam wyrzuty że dowiedzieli się przez zwolnienie lekarskie, ale z drugiej strony to był 7 tydzień, więc po co się tym było chwalić. Nie mam już wpływu na ich słowa i decyzję. Dostałam zielone światło od lekarki i skupiam się teraz na sobie, daje sobie miesiąc czasu na podreperowanie psychiki i biorę się do roboty ponownie pełna nadziei:-)
Też bym wolała rzucić im w twarz wypowiedzenie sama... ale myślę w tej chwili ekonomicznie.... jeśli się tam pojawię bez kontynuacji zwolnienia to mam wypowiedzenie miesięczne na dzień dobry... a skoro chcę się starać o dziecko to trochę mi żal świadczeń... Na prawdę nie jestem naciągaczką, chciałam pracować i być w porządku ale nie dali mi takiej możliwości....
 
@Marika92 rozmawialysmy o tym... to swiatelko takze dla Ciebie i twojej córeczki. ..♡

Niezależnie co nas w życiu spotyka, niezależnie od naszych poglądów politycznych czy wiary, to z czym przyszło do nas życie nauczyło nas pokory. Napisałam Wam kilka słów od siebie, kawałek swojego ♡ na temat tego czego doświadczyłam w życiu. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystkie tak to odbierzecie, część przejdzie całkiem obojętnie. Wiara jest czymś bardzo osobistym i indywidualnym, a żeby móc się nią podzielić trzeba odwagi bo zawsze można narazić się na krytykę. Jednak, jeśli choć w jednej z was rozwieje to wątpliwości- dla mnie warto.
I nie pisze tego na naszym ogólnym wątku, żeby nikomu nie wchodzić w życie z butami. Niech przeczytają te z was, które będą uważały za słuszne.

Link do: Życie uczy pokory, cierpienie prawdziwej radości
 
Witajcie nowe Aniolkowe mamusie światełko dla Waszych Aniołkow (*).
Zostancie z nami tutaj .
Ściskam Was mocno jeszcze zaswieci dla Was słońce.


Jak tam moje bestie ćwiczące ?Ja ostatnio na bakier z ruchem więcej na powietrzu się ruszam ale dzisiaj wygospodaruje trochę czasu na mate bo mi kg rosną nie dużo ale trzeba nad tym zapanować w porę.

U nas wszystko ok idziemy 7 lipca do ortopedy bo Wiktorek ma coś nie tak z nóżkami to znaczy nic groźnego chyba ale kolanka mu się schodzą a poniżej ma przerwę i chce żeby lekarz zmierzył czy to jest w normie czy już nie i czy nie potrzebna będzie rehabilitacja albo jakieś obuwie specjalne. Trochę się martwię żeby wszystko było ok .Bo przy okazji będzie miał usg bioder kontrolne no bo on miał operacje na biodrowy staw jak był malutki .
 
Witajcie nowe Aniolkowe mamusie światełko dla Waszych Aniołkow (*).
Zostancie z nami tutaj .
Ściskam Was mocno jeszcze zaswieci dla Was słońce.


Jak tam moje bestie ćwiczące ?Ja ostatnio na bakier z ruchem więcej na powietrzu się ruszam ale dzisiaj wygospodaruje trochę czasu na mate bo mi kg rosną nie dużo ale trzeba nad tym zapanować w porę.

U nas wszystko ok idziemy 7 lipca do ortopedy bo Wiktorek ma coś nie tak z nóżkami to znaczy nic groźnego chyba ale kolanka mu się schodzą a poniżej ma przerwę i chce żeby lekarz zmierzył czy to jest w normie czy już nie i czy nie potrzebna będzie rehabilitacja albo jakieś obuwie specjalne. Trochę się martwię żeby wszystko było ok .Bo przy okazji będzie miał usg bioder kontrolne no bo on miał operacje na biodrowy staw jak był malutki .
Ja ćwiczę ale tylko 15-20 min na więcej już nie wyrabiam ale podtrzymuje tendencje 55,+ :) a mój Wiktorek strasznie chce chodzić, póki co za raczki ale niestety robi to na paluszkach i nie wiem czy inne dzieci też tak zaczynały?
 
@Funia90 fakt przy braniu leków i tak się myśli , ale nie nakręcam się :) gotowa na wizyte ? nie denerwuj się :* dzidziuś ma się dobrze :) daj znać od razu :)
@roki_1991 wakacje zawsze służą :D przyjedziesz z fasolką
@Nusia123 powodzenia :D
@mallutka [*] światełko dla Aniołka
Mąż ma rację znajdź lepsza pracę , będzie dobrze masz nasze wsparcie :)
@mamcia2014 ja mam taką dietę ,że się lodówka nie zamyka :D haha
Zdrówka dla synusia na pewno lekarz coś zaradzi , grunt ,że zaobserwowałaś póki dziecko małe wszystko da się skorygowac :) wszystkiego dobrego dla Was ;*
@nafoczka chyba w większości dzieci tak zaczynają , przynajmniej widziałam to po dzieciach w rodzinie :D
 
Nafoczka ja pół godzinki ćwiczę bo na więcej mnie też nie stać; )
No mój Wikus też miał etap że na palcach chciał chodzić moja mama mówiła że powinien normalnie i że to ponoć nie dobrze zeby dziecko na palcach chodziło ale mu to przeszło także bez paniki puki co .

Roxie a ja ostatnio pizze zajadalam i to taką spora a teraz jest efekt trzeba kortyko do góry; )no dziękuję kochana oby wszystko było ok .
 
@mamcia2014 ważne , że mamunia pilnuje :) i ma wszystko na oku :)
Haha ja ważę 52 ale czuję różnicę , że idzie w dupe hahaha bo jakieś 8 miesięcy temu wazyłam 46 :D fakt szczygieł byłąm ale pracowałam po 16h nieraz i nie było kiedy zjesc wypocząć :) teraz luzik jedzonko odpoczynek i się odkłada
 
reklama
Do góry