reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@mamcia2014 zdrowka dla Wiktorka [emoji8]
I pocwicz troche za mnie bo leze i grubne [emoji23]
@roxie123 powolutku sie zbieram[emoji4]tzn myje wlosy itd hehe,oby dzidzi bylo zdrowe i duze[emoji5]
Ja od wczoraj po kolacji rocznicowej waze kilogram wiecej[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@roxie123 wzielam sobie rosolek bo ostatnio ciagle mam smaka i ogromna miche pierogow ,15 szt,zjadlam je na dwa razy,druga czesc w domu[emoji4]
A potem kupilam sobie jeszcze takie mleczko skondensowane w tubce hahah i zjadlam troche ale to ma tyle kalorii ,ze stwierdzilam ,ze to na prwade przesada[emoji19]
A co Wy dzis na obiadek robicie? Ja ostatnio w ogole nie gotuje ale musze zaczac bo taka dieta mi nie sluzy:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 to jak Ty 15 pierogów jesz na 2 razy i to w ciąży...to ja się chowam pod stół ;p ja na raz z 20 zjem haha uwielbiam pierogi :D moja mama zawsze mówi że ja to taka pierogowa haha
U mnie dzisiaj żeberka i ziemniaczki pieczone :D dieta cud :D
 
hej :)
pewnie nikt już mnie nie pamięta , ale jakis czas temu udzielałam się na tym wątku :)
straciłam ciąze w lutym 2014 r , w lipcu juz byłam w kolejnej z młodszym synkiem ( bo w sumie mam ich dwóch) :) zarzekałam się ,że już dość i moje dwa smyki mi wystarczą , ale czas pokazał co innego i obecnie jestem w 12 tygodniu.
pomimo poronienia zarówno pierwsza i trzecia ciąza przebiegały prawidłowo bez większych komplikacji ,tak teraz wszystko jest pod gorę :( do 8 tygodnia wszystko ok, potem duzy krwiak , naszczescie brak plamien , kolejna wizyta ok, dzidziol rośnie -krwiak nie czyli ok :)
wczoraj wieczorem nagłe krwawienie , wizyta w szpitalu - jest dalej serducho ufff

postanowiłam znów do was dołączyć bo ostatnio forum bardzo mi pomogło przetrwać ciąże :)
siedząc w domu a właściwie polegując do głowy przychodzą rózne czarne scenariusze , a tu zawsze mogłam liczyć na wsparcie :)


&&& za wszystkie cięzarówki i starczki
[*] dla wszystkich aniołkow
 
@roxie123 ale przed tymi pierogami wpadl rosol z domowym makaronem a do tego jeszcze taki upal byl ,ze sie nie dalo[emoji4]
Kurka ja musze uwazac bo w ogole nie mam ruchu i jak tak bede zrec to bede grubasem.
Hmm nie wiem co ja mam dzis zrobic ,pomysle po lekarzu[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam was dziewczyny. moj lekarz wrocil dzia z urlopu wiec podeszlam do niej z wynikiem badania histopat. I powiedziała ze wszystko jest ok. Zdążyłam jej tylko zakomunikować że chyba jestem znowu w ciazy :) ale lekarka powiedziała ze to i tak za wcześnie na usg i zebym przyszla za 2 tyg. Zrobiłam bete i wyszla 270.8 (zakres ref. Do 10). Wiec chyba troche niska? Nie wiem bo pierwszy raz w życiu robilam to badanie :D
 
reklama
@roxie123 wzielam sobie rosolek bo ostatnio ciagle mam smaka i ogromna miche pierogow ,15 szt,zjadlam je na dwa razy,druga czesc w domu[emoji4]
A potem kupilam sobie jeszcze takie mleczko skondensowane w tubce hahah i zjadlam troche ale to ma tyle kalorii ,ze stwierdzilam ,ze to na prwade przesada[emoji19]
A co Wy dzis na obiadek robicie? Ja ostatnio w ogole nie gotuje ale musze zaczac bo taka dieta mi nie sluzy:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam dziś roladki ze schabu pycha ;-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry