reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny poszlam na to wesele ale wyobraxcie siedze naprzeciwko ciezarnej wiec cale wesele bedzie dla mnie meczarnia i bede sie modlic aby sie skonczylo..:(
KOCHAna pomysl ze za niedlugo ty tak bedzuesz wygladac co ja mam powiedziec szwagierka w domu obok jest na tym etapie co ja bym byla przylazi bczesto i glaszcze sie i mowi do brzucha :(:( ja mam to na cidzien a w sierpniu urodzi i co ja wtedy zrobie ehh :(:(:( moze chociaz juz bede w ciazy ..
 
Jeden dzień mnie nie było a tu tyle postów....Muszę koniecznie nadrobić:)
U mnie 25dc i taka sytuacja.... Na żywo widać całkiem konkretną różową kreskę....Zobacz załącznik 810930
Cuuuudownie !!!! Spokojnej szczesliwej ciazy :):)
To teraz roxie i olasec czekamy ja 25 dam znac tez bardzo licze na 2 kreseczki :)
A mi przyplatalo sie jakies przeziebienie eh katar bol gardla i glowy psykam tantum verde i biore vit C 1000 mg mam nadziehe ze nie zaszkodze jak cos tam sie zagniezdza a to 17dc owu byla 11-12 czulam bol jajnikow na necie pisze wszystko albo nic albo bedzie ciaza albo spozniony okres :/
 
Ostatnia edycja:
@Nusia123 ja bralam w ostatniej ciazy wit c 1000 i lekarz mi opieprz spuscil[emoji58]mowil ,ze to wrecz szkodliwa dawka dla plodu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Nusia123 ja bralam w ostatniej ciazy wit c 1000 i lekarz mi opieprz spuscil[emoji58]mowil ,ze to wrecz szkodliwa dawka dla plodu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O kurcze dziekuje Funia wezme mize rutinoscirbin ? Eh
A Za ciebie mocno trzymam kciukasy ps ja mam syna i corke i kalendarz chinski mi sie sprawdzil!! :) sprawdz sobie :)
 
Do góry