reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Na betę to ja już się nabiegałam i zawsze było źle. Obiecałam sobie, że jak się uda to tego nie zrobię. I dotrzymam słowa :) Nauczona smutnym doświadczeniem zaczekam na rozwój wydarzeń. Czekanie ma betę to dla mnie za duży stres i za dużo złych wspomnień:( Zresztą u mnie ciąże biochemiczne to norma, więc póki nie będzie tętna płodu nie będę sie cieszyć. Ale chciałam sie z Wami podzielić tą dobrą jak na razie wiadomością:)
 
Na betę to ja już się nabiegałam i zawsze było źle. Obiecałam sobie, że jak się uda to tego nie zrobię. I dotrzymam słowa :) Nauczona smutnym doświadczeniem zaczekam na rozwój wydarzeń. Czekanie ma betę to dla mnie za duży stres i za dużo złych wspomnień:( Zresztą u mnie ciąże biochemiczne to norma, więc póki nie będzie tętna płodu nie będę sie cieszyć. Ale chciałam sie z Wami podzielić tą dobrą jak na razie wiadomością:)
Trzymam mocno kciuki, żeby było wszystko dobrze
 
@roxie123 a u Ciebie jak dzisiaj.robilas test czy tylko beta. Kciuki zaciśnięte. U mnie jedna kreska 24 dc ale brzuch boli jak na okres.:frown:
@ni_kusia trzymam kciuki i zycze cudownej ciazy.
@...Margotka9022... u Ciebie jak samopoczucie. Bol w plecach przeszedl? Kiedy wizyta ?
U mnie dobrze! Dziękuję! Plecy prawie nie bolą chyba ze jestem za długo w jakiejś niewygodnej pozycji. Piersi nie bolą w ogóle. Nawet nie są nabrzmiale. Wiem ze z Julka miałam podobnie. Brzuch lekko cmi, czasem ciągnie w pochwinach. Mdłości brak, ale spać mi się chce i zmęczona ciągle jestem. Wizyta 22 czerwca w przyszły czwartek.

Roxie jak tam?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dobrze! Dziękuję! Plecy prawie nie bolą chyba ze jestem za długo w jakiejś niewygodnej pozycji. Piersi nie bolą w ogóle. Nawet nie są nabrzmiale. Wiem ze z Julka miałam podobnie. Brzuch lekko cmi, czasem ciągnie w pochwinach. Mdłości brak, ale spać mi się chce i zmęczona ciągle jestem. Wizyta 22 czerwca w przyszły czwartek.

Roxie jak tam?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
To bardzo sie cieszę. Oby tak dalej.:)
 
reklama
Jeden dzień mnie nie było a tu tyle postów....Muszę koniecznie nadrobić:)
U mnie 25dc i taka sytuacja.... Na żywo widać całkiem konkretną różową kreskę....Zobacz załącznik 810930
Gratulacje ! :)
Oj jak sie cieszę :)

Dziewczyny ja to sie meega zle czuje. :(
Piersi nabrzmiałe i bolą, sutki tez bolą, niedobrze mi od wczoraj. :(
Już zdążyłam spaść z wagi 2 kg :o
Do tego jakiś katar sie przyplątał. :hmm:

@...Margotka9022... super, że u Ciebie lepiej kochana :tak:
Chcesz to oddam Ci swoje objawy na 2 dni :-D

Mam nadzieję, że u Was lepiej? ;)

@Zaaaneta mogłabyś się odezwać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry