reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Może nie jest mi pisane być mamą i tyle...
Ciekawe kiedy teraz @ przyjdzie ;/ leki odstawiłam nie brałam już dzisiaj ;/
Zawsze udawało się od razu a teraz nie mimo brania leków...
No nic takie życie :<
Kreseczkom życzę nudnej ciąży :*
Jeden plus w końcu męża poprzytulam...
 
Roxie przykro mi, ale następnym razem musi się udać :) chociaż może się już starać... Masz leki i na pewno będzie już dobrze :)
Popatrz na mnie... Minęło 2 miesiące od zabiegu, a ja dalej nie doszłam do ładu z moim organizmem :( nawet nie wiem kiedy @ przyjdzie... A jestem jedyną osobą która będzie się cieszyć najbardziej na świecie jak @ do mnie zawita....
 
Może nie jest mi pisane być mamą i tyle...
Ciekawe kiedy teraz @ przyjdzie ;/ leki odstawiłam nie brałam już dzisiaj ;/
Zawsze udawało się od razu a teraz nie mimo brania leków...
No nic takie życie :<
Kreseczkom życzę nudnej ciąży :*
Jeden plus w końcu męża poprzytulam...
Roxie Kochana spróbuj na luzie podejść do następnego cyklu. Teraz miałaś leki, wiedziałas kiedy owulacja. To być może jakoś wpłynęło... widzisz ja w pierwszym cyklu po zabiegu tez pełna nadziei bo niby dwie owulacje. I guzik z tego wyszło. Za bardzo się spinalam. A teraz poszło bo nie myślałam tyle o tym i nie analizowalam.
Przecież Ty nie masz problemu z zajściem w ciążę. Będzie dobrze!

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Calineczko chętnie przyjmę. Mogę umierać całą ciążę byleby donosic. Który tydzień u Ciebie?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Dzisiaj 7t2d :)
Wczoraj poinformowaliśmy rodziców i rodzeństwo .
Rodzice oszaleli ze szczęścia :tak:
Teściu i teściowa już mi pokazywali gdzie będzie stała piaskownica a gdzie zawiśnie huśtawka :-) :)

@roxie123 trzymaj się kochana. Ściskam Cię mocno ! :)
W końcu się uda. Pamiętaj, że kolejny cykl to nowa szansa :tak:
 
Do góry