reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@ni_kusia gratulacje ogromne

@Calineczka24 super, że rodzinka tak fantastycznie zareagowała

@roxie123 tak mi przykro przytulam Cię bardzo mocno

Ja jednak zrobiłam dziś test bo chcemy jechać na wakacje i coś dziś rezerwować i wyszedł negatywny. Nie smucę się bardzo bo nie liczyłam za bardzo, że się uda bo przytulanki były 3 dni przed owulacją ale jednak jakiś skutek jest. Trudno. Pojedziemy na wakacje i tam zadziałamy
@roxie123 następny cykl jest nasz
 
reklama
@ni_kusia gratulacje ogromne

@Calineczka24 super, że rodzinka tak fantastycznie zareagowała

@roxie123 tak mi przykro przytulam Cię bardzo mocno

Ja jednak zrobiłam dziś test bo chcemy jechać na wakacje i coś dziś rezerwować i wyszedł negatywny. Nie smucę się bardzo bo nie liczyłam za bardzo, że się uda bo przytulanki były 3 dni przed owulacją ale jednak jakiś skutek jest. Trudno. Pojedziemy na wakacje i tam zadziałamy
@roxie123 następny cykl jest nasz
Trzymam kciuki żeby sie udalo następnym razem. Ja to raczej nie wierzę w takie trafianie w płeć.niby piszą że coś w tym jest ale jaka jest sprawdzalnosc to chyba nie piszą. Ja stałam sie celowac raczej w owulacjie bo bardzo chciałam zajsc w ciążę i jest dziewczynka, ale Tobie życzę żeby Ci Sie udalo.może na wakacjach wyjdzie. A gdzie sie wybieracie?
 
Witajcie dziewczyny przepraszam ze sie nie odzywalam ale jestem mega zmeczona zacisnelam zeby i wczoraj sie bawilam ale wiecie jak mi ciezko bylo wesele sie skonczylo o 7 rano ale my z mezem zostalismy tam do 4 bo rano juz mielismy jechac na wies tzn ja mialam jechac ok 200 km na grob do mojej mamy ostatnio zdrowie mi nie dopisalo a ostatni raz bylam u niej 25 grudnia :/:( po przyjezdzie bylam tak zmeczona ze poszlam spac jak widzicie nie mam tez szczescia do pogody bardzo mi przykro bo chcielismy wypoczac posiedziec tez na cmentarzu :/
Roxie bardzo mi orzykro tak liczylas na ta ciaze ale nie zalamuj sie zacisnij zeby jak ja wczoraj bo wczoraj bylo mi tak przykro patrzec na ta babke zrobila sie nie mila atmosfera bo nie mielismy o czym gadac ja milczalam maz tez aoni ciagle o dziecku przyszlym mojemu mezowi tez bylo przykro. Dziewczynki poczytam Was jutro dobranoc.
 
@Frezja_1 chyba do Bułgarii polecimy. W końcu wczoraj nie zarezerwowaliśmy nic. Niby ofert pełno a ciągle coś nam nie pasuje.
Z tym planowaniem płci to faktycznie nie ma żadnej gwarancji ale chciałabym córeczkę bo synka mam i próbujemy. Choć drugi synek też super sprawa bo byliby zgranym duetem
 
Zazdroszcze Wam dziewczyny wakacji.my to raczej nigdzie nie pojedziemy. po wprowadzeniu się do nowego domu ciagle brakuje kasy, a tak bym chciała gdzies wyjechać i odpoczac zwłaszcza ze w domu i kolo domu zawsze jest cos do zrobienia. Życzę udanych urlopow.
@roxie123 a Wy gdzies wyjezdzacie ?
 
Przyszła @ mam nadzieję że razem z nią zniknie torbiel

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry