reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@nafoczka to Ty pytalas co zabrac na wakacje z dzieckiem czy ktos inny? Jestem w miare swieza na tym forum więc dopytam czy mam pisac w tym watku, czy gdzies indziej.
@roxie123 na szczescie dzien juz sie konczy a jutro jest nowy dzień i to moze byc wyjatkowy dzien.
 
reklama
@Funia90 kiedyś pytałaś czy nam się sprawdził kalendarz chiński ale przeoczyłam to pytanie. Otóż nie sprawdził nam się. Wychodziło, że ma być dziewczynka a mamy chłopca. Z resztą od początku miałam przeczucia, że synek będzie:)

@zosiak pięknie wyglądasz :) Tak jak dziewczyny piszą, baw się dobrze i olej wszystkich do okoła.

@roxie123 jak chyba zatestuje jednak w niedziele albo poniedziałek bo chcemy jechać na wakacje i chce wiedzieć na czym stoje:) owulacje miałam 5 czerwca czyli w 22 dc bo ja mam dlugie cykle, ale może coś wyjdzie:)
 
@nafoczka to Ty pytalas co zabrac na wakacje z dzieckiem czy ktos inny? Jestem w miare swieza na tym forum więc dopytam czy mam pisac w tym watku, czy gdzies indziej.
@roxie123 na szczescie dzien juz sie konczy a jutro jest nowy dzień i to moze byc wyjatkowy dzien.
Tak kochana ja pytalam.
Wysłałam priv do części dziewczyn. Tych co wiem ze maja maluszki ale niestety nie wiem dokładnie które z was jeszcze mają więc jeśli któraś z was nie dostała priv a by chciała dołączyć to dajcie znać bo będą jeszcze inne akcje :)
Tak dużo napisalyscie ze ciężko nadążyć :*
@roxie123 głowa do góry
@Zaaaneta a co u ciebie?
@zosiak i tak dobrze ze byłaś na weselu. Nie możesz tak się izolować bo to nic dorego nie da
 
Tak kochana ja pytalam.
Wysłałam priv do części dziewczyn. Tych co wiem ze maja maluszki ale niestety nie wiem dokładnie które z was jeszcze mają więc jeśli któraś z was nie dostała priv a by chciała dołączyć to dajcie znać bo będą jeszcze inne akcje :)
Tak dużo napisalyscie ze ciężko nadążyć :*
@roxie123 głowa do góry
@Zaaaneta a co u ciebie?
@zosiak i tak dobrze ze byłaś na weselu. Nie możesz tak się izolować bo to nic dorego nie da
Ja mam dziecko wiec moge sie wypowiedziec,moze cos pomoge.
@funia w moim przypadku kalendarz chinski tez sie nie sprawdzil.

Zastanawia mnie czemu Zaaaneta sie nie odzywa.
 
@Olasec i @Frezja_1 dziekuje za odpowiedz[emoji8]
Taka jestem madra a w sumie nie wiem po ktorej stronie macicy mam maluszka,wydaje mi sie ,ze po lewwej wg usg ale czy to nie jest odbicie lustrzane???takze i tak zglupialam i nie jestem w stanie tego ziterpretowac,chyba ,ze pomozecie?[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ogolnie masakra ciagle rozmowa o dziecku przyszlym moj maz sie pytal czemu tak zrobili to ze wypadlo im to z glowy...
 
reklama
Jeden dzień mnie nie było a tu tyle postów....Muszę koniecznie nadrobić:)
U mnie 25dc i taka sytuacja.... Na żywo widać całkiem konkretną różową kreskę....
test3.jpg
 

Załączniki

  • test3.jpg
    test3.jpg
    487,1 KB · Wyświetleń: 378
Do góry