reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nusia dziękuję. Musze trochę więcej odpoczywać bo czuję się dobrze i czasem zapominam o swoim stanie. Jeszcze 3 dni pracy i urlop. Zobaczymy co lekarka na ten ból powie chociaż liczę ze mi przejdzie. Najwyżej będę leżeć i brać luteine chociaż nic nie plamie.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak mialam kilka dni i przeszlo bedzie dobrze :):) odpoczywaj ile dasz rade :) przehdzie mnie jeszcze bolalo podbrzusze.
 
reklama
Sama nie wiem pod światło coś tam widać ale nie chce się nastawiać jutro zrobię betę. Dziś i tak 11dpo 25dc. Testy testami ostatnio tez myślałam że nic a wyszedł ledwo cień w 29dc a testy robiłam codziennie w pierwszej ciąży wyszedł mi 2dni po @ może ja już tak mam [emoji4]jutro się dowiem i nie będę się stresować czy ta kreska jest czy nie ma

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie jedna kreska.@Roxie123 bez zmian tzn.ze 1 kreska czy widzisz cien drugiej. Ja mysle że jesli widzisz cien to cos jest na rzeczy,a jeśli jedna to taniej zrobić test z allegro jutro.one naprawdę są czułe, ale rozumiem Cię że chcesz zrobić betę, sama wczoraj robiłam, skusiłam się bo byłam na badaniach, ale następnym razem betę zrobię dopiero po pozytywnym teście. Pisalysmy jednocześnie. jeśli widzisz cień to warto isc na betę.trzymam kciuki żeby była dodatnia.a ile trwają Twoje cykle.
 
Oj :/ Z allegro mi nic nie pokazują później pokazują więc tak jak mówię nie będę sobie wmawiać czy coś jest czy nie ma . Z krwi już powinno coś wyjść w 26dc 12dpo :) czytałam ze zagniezdzenie może trwać nawet do 12dpo . Na razie spokojnie co ma byc to będzie: )

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Oj :/ Z allegro mi nic nie pokazują później pokazują więc tak jak mówię nie będę sobie wmawiać czy coś jest czy nie ma . Z krwi już powinno coś wyjść w 26dc 12dpo

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Tez uważam ze sens robienia bety jest po pozytywnym teście. Jeśli masz te allegrowe to rób do skutku. Kiedy masz termin @?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odebrałam wyniki:
Tsh 1.8
Ft4 0.96
Ft3 3.14
Prolaktyna 69

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Na prolaktyne tez bralam bromergon jest to stary i tani lek.zaczelam od dawki jedna czwarta tabletki i co tydzien zwiększa lam az do 2. Bierze się go przed samym spaniem bo moga byc niezłe jazdy po nim.jak się czasem obudziłam w nocy to samopoczucie fatalne.później mi zmienil na norplolak czy jakos tak.bez skutków ubocznych ale drogi. Castagnus tez bralam sama od siebie, ale jak nie brałam tamtych
 
Moje ostatnie cykle nie były reg. Lekarz w piątek mówił że ov powinna być za dwa dni czyli niedziela lub pon . To byłby 14-15dc . Więc licząc 28 to @ w niedzielę by wyszła

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry