reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@nafoczka jestem w domu ale z lozka sie nie ruszam.
Maz zalatwil mi jakies jedzenie ,no i tyle co wstane ewentualnie do wc czy do lodowki potem,bo snaidanie mi zrobil.
Nie wiem tylko czy moge lezec w kazdej pozycji?np na boku?czy tylko na wprost? I czy mozna w takiej pozycji polezacej lezec?
Acardu nie wzielam a do wieczors musze sie zastanowic co z tym clexane.
Wy doradzacie odtstawic,ale myslicie ,ze to od tych rozrzedzaczy mogl zrobic sie krwiak?
W pierwszej ciaze zero plamien,krwawiakow,dopiero w drugiej byly palmienia i krwaiaki ,odkad zaczelam brac acard wlasnie.
@witch84 jestem w domku wiec internet jest na szczescie,ruszyc sie nie mozna wiec poogladam jakies seriale,cos poczytam i jakos zleci[emoji4]byle bylo dobrze[emoji4]

Zosiu musze lezec to jakos dam rade[emoji4]przyzwyczaje sie [emoji4]oby tylko bylo szczesliwe zakonczenie[emoji4]

@roxie123 ja to jestem taka panikara jak przeczytam skutki uboczne ,ze masakra[emoji4]
Nie boj sie ,bedzie dobrze,tak mowie ale sama mega sie balam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 sama jestem ciekawa odpowiedzi na Twoje pytania . Chociaż te leki rozrzedzają krew to nie powinny być przyczyną krwiaka , ale ja się nie znam aż tak na tym ;/ Wypoczywaj da się przyzwyczaić , chociaż wiadomo teraz lato to by się chciało tu i tam ...mi lekarz też coś wspominał o leżeniu przez pierwsze 3 miesiące ale zmienił temat mówiąc ,żeby najpierw zajść na tych lekach . Aha i pytałam go o luteinę gdybym zaczeła plamić < odpukać > zanim przyjde na wizytę , a on powiedział , że dupek w zupełności wystarczy ewentualnie wezme go 3xdziennie , lub bede dzwonić jakby się coś działo .
No ja nie wiedziałam do końca jak to z tym sterydem i się naczytałam i żałuję ;p ale wzielam przed 8 i jeszcze żyje xD Leż kochana , mężuś niech się zajmuje Tobą i przeleci , byleby dzidziolek sobie rósł zdrowo , zobaczysz po krwiaku nie będzie ani śladu :) Mi mój M jak wstawał rano tez zostawił kanapeczki na stole żebym nie musiała wstawać o 6 , ogólnie chyba się przejmuje tym wszystkim bardziej niż ja, nie daje po sobie poznać , ale wczoraj wieczorem podsłuchałam jego rozmowe z bratem i słyszałam jak mówił o mnie , że jesli nam się uda zajść to się będzie bał o mnie i wg że już musze brac to wszystko itd az mnie serducho ścisneło ... dla niego to też nowa sytuacja także rozumiem , bo gdyby jemu coś było nie halo to ja tak samo bym przezywała . A wygadał się bratu bo w sobote mieliśmy iść na wesele i sie pytał czy idziemy , odpuściliśmy , bo to taki kolega jego z którym teraz już taki mniejszy kontakt , a tez musimy zaoszczedzić bo pieniążki potrzebne i ja tak samo nie wiem co się tam we mnie dzieje póki co to nie pójde skakać , a siedzieć na weselu pilnować zastrzyku i leków to takie męczące więc stwierdziliśmy ,że nie ma sensu .
@nafoczka Ty wiesz coś na temat tego encortonu ? czytałam ,że wypłukuje potas i że może powodować cukrzycę . Brać dodatkowo omega 3 ? czy odpuścić póki co ?
@...Margotka9022... to chwila prawdy czy @ czy fasolka , oby to drugie :) możesz zrobić za 2 dni , nie wiem jak u Ciebie ale mi testy zawsze 2 dni wcześniej wykrywały :) 3 mam kciuki !
 
Funiu masz lezec tu chodzi zeby wsztstko sie uspokoilo zadnych sprzatan gotowan itp. nie wiem czy to od acardu mi lekarz mowil ze pomaga w prawidlowym zagniezdzeniu a steryd i diphaston jest na podtrzymanie oczywiscie wspomnial ze kazda moja nast ciaza niesie ryzyko i musze przy nast bardzo uwazac nie ma mowy o pracy.
 
@Funia90 Powinnaś leżeć na lewym boku. Zapobiega to powstawaniu żylaków, zakrzepów i w ten sposób nie uciska się żyły głównej.

@roxie123 Może same leki nie są przyczyną krwiaka, ale mogą utrudniać jego usunięcie. A z tym wypłukiwaniem potasu - zrób sobie za miesiąc morfologię i elektrolity, to będziesz wiedziała. A co do cukrzycy - ogólnie przyjmuje się, że sterydy mogą powodować cukrzycę posteroidową typ 1 (insulinozależna).
 
Funia kochanie teraz dużo odpoczywaj. Wiesz to dla dobra maleństwa. A krwiak podobno się wchłania. Co do leków nie pomogę niestety. Myślami jestem z Tobą.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@witch84 pewnie masz rację , ciężko tak bez podpowiedzi lekarza decydować brać czy nie brać ;/
Ok zrobię , chyba że nie będę w ciąży to wtedy odstawie i tak do następnego cyklu . Ale licze na te 2kreski i tak do samego końca :)

Chyba nie dane mi dzisiaj zjeść obiadu :D 2x wylałam na siebie zupę ;p najpierw zimną z lodówki , później gorącą ... rozkojarzona jestem ;) zrobiłam sobie 2 prania bo jeszcze nie ma burzy , uwielbiam robić pranie i prasować :D
 
@roxie123 Szkoda, że nie mieszkasz bliżej, bo ja już mam dość prania i prasowania :p Dobrze, że idzie lato, to zawsze więcej ciuchów się do pralki zmieści. Moi potrafią dziennie 3 komplety ubrań załatwić, więc u mnie pralka w zasadzie działa codziennie...
 
reklama
@witch84 pewnie masz rację , ciężko tak bez podpowiedzi lekarza decydować brać czy nie brać ;/
Ok zrobię , chyba że nie będę w ciąży to wtedy odstawie i tak do następnego cyklu . Ale licze na te 2kreski i tak do samego końca :)

Chyba nie dane mi dzisiaj zjeść obiadu :D 2x wylałam na siebie zupę ;p najpierw zimną z lodówki , później gorącą ... rozkojarzona jestem ;) zrobiłam sobie 2 prania bo jeszcze nie ma burzy , uwielbiam robić pranie i prasować :D
To ty uważaj na siebie. Czy to jest piątek 13-tego?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry