reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Fyniu gratuluje zycze zdrowka. Chyba nie dlugo sama zostane na tym forum:/ ale mam nadzieje zw Wasze ciaze beda zdrowe bo wystarczajaca przeszlyscie. Mam nadzieje tez ze szybko mi te pol roku zleci i bede mogla od nast roku sie starac
 
@dor_ka niom :*
@Funia90 hehe zapomniałam ;p pierożki ruskie robiłam :) mniam mniam :D z chęcią bym Was poczęstowała :*
Jutro jadę do szwagierki na nockę , ma córcię co ma 9 miesięcy taka kochana :) chrześnica mojego M :) On jutro idzie na paintball bo jego kumpel robi kawalerski więc się rozerwie trochę :) i ja też pobawię się z Mysią :) a w niedziele robimy urodzinowego grilla :) więc miło weekend się zapowiada ...może przestane myśleć i się stresować ;/
 
@katarina w sumie pisze tylko o pozycji lezacej,nie pisze o jakiej porze dnia wiec chyba moze byc na noc[emoji4]
Ale moze ktos podpowie zaraz[emoji4]
Tak jak mowisz oby nasze ciaze byly nudne[emoji5]

@Ewelyn oj tak[emoji5][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Funia gratulacje kochana :*:*:*
Katarina gratulacje:*:*
Ciesze sie z Wami i zycze Wam tulenie maluszkow za 8 miesiecy!!!:*:*
 
@Funia90 gdybyś się nie przyznała to bys oberwała ;p i nawet nie obejmowałyby Cie przywileje ciężarnej hihi :* to nie jest tak ,że mi przykro tylko nie moge się doczekac kiedy my będziemy się mogli starać w końcu ...a ten brak @ mnie dobija i dlatego takie mam odczucia bo znowu sie pokomplikowało ...jak zwykle ;/
To teraz moje drogie czekam na pierwsze wizyty i focie z usg :*
A moze juz nie przyjdzie??:) mojej kolezance wogole nie pokazywaly testy ciiazy :)
 
@Nusia123 u mnie testy zawsze pokazywały ;p z resztą nic nie było planowane :) nie umiem robić wpadki haha :)
A tak żeby było śmiesznie ... ;p specjalnie założyłam do spania białe majteczki ;p hahaha jeszcze z koronką z tyłu ;D taka nowa metoda aby przywołać @ :D :D :D
 
@katarina na recepcie lekarz musi napisac Ci R wtedy zapacisz ok 35 zl za opakowanie lub ten zamiennik cos kolo 3 zl
emoji4.png



Dobra dziewczyny sprzedam Wam info
emoji16.png


Rano mialam cien cienia i odebralam bete
emoji4.png
45 takze teraz juz nie odstepuje mojego brzuszka przez 8 miesiecy
emoji3.png
emoji3.png
emoji3.png



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wow Funia i ja dopiero teraz o tym czytam aż mi wstyd :D super :*
Zastrzyki dajecie właśnie na noc, 12 godz po acardzie :)

To i ja sprzedam newsa :D nie mam bladej kreski ale za to mamy zamknięty wątek :) i teraz pytanie do was? Czy widzą go wszystkie dziewczyny z tego tematu, czy tylko te co podałam czy nikt (ciężko mi to zweryfikować bo ja widze wszystko i jeszcze ciut :D

https://www.babyboom.pl/forum/temat/po-prostu-my.88538/
 
reklama
@nafoczka ja widzę :) a czy ten wątek mogą czytać np osoby poza grupy które np wpiszą sobie coś w google jakiś temat ? czy to co jest napisane czytamy tylko my ?
 
Do góry