reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Jak dla mnie to nie jest cień cienia, tylko pięknie widoczna kreseczka :D jeszcze raz bardzo gratuluję i mocno trzymam kciuki za nudne 8 miesięcy :*
 
@katarina masz racje ,pamietam jak mialam ten test co ty ostatnio(bo to byl chyba z rosmana) i wtedy kreska byla taka jak twoja[emoji4]
Ale i tak krew jest potwierdzeniem wiec w sumie malo wazne[emoji4]

Roki juz nie prZesadzajmy heheh


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ładnie widać [emoji3] mnie takie wiadomości dają nadzieję [emoji3] może i ja też spróbuję jednak w tym cyklu [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A Ja się dziwię co taka cisza jest na wątku. A widzę, że tutaj dziewczyny się przeniosły[emoji6][emoji6][emoji6]ale tytaj widzę też dużo dobrych wiadomości. Gratulacje dla Was Dziewczyny[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@katarina na recepcie lekarz musi napisac Ci R wtedy zapacisz ok 35 zl za opakowanie lub ten zamiennik cos kolo 3 zl[emoji4]


Dobra dziewczyny sprzedam Wam info[emoji16]

Rano mialam cien cienia i odebralam bete [emoji4]45 takze teraz juz nie odstepuje mojego brzuszka przez 8 miesiecy[emoji3][emoji3][emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana gratulacje ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Funia, Katarina, serdecznie Wam gratuluję. Jesteście najlepszym przykładem na to, że może się udać. Życzę Wam i Waszym malutkim fasolkom spokojnego oczekiwania na szczęśliwe spotkanie w następnym roku :)
 
Hej dziewczynki

Funia,Katarina powiem,co ja o tym mysle.Wydaje mi sie,ze duza czesc dziewczyn zgodzi sie ze mna.Wszystkie jestesmy po stratach,jednej ,dwoch ,wiecej.I wierzcie mi ,ze takie informacje,sa ja miod na nasze serca,to ,ze innym sie udaje daje i nam wiare w to,ze i nam tez sie uda.Nie ma co ukrywac tak dobrych wiadomosci,tylko sie dzielic.I choc niejedna z nas poczula zazdrosc,dlaczego to nie ja,to wydaje mi sie,ze to jest taka troche konstruktywna zazdrosc.Evelyn juz stwierdzila,ze i moze ona sprobuje w tym cyklu. :-D
A ja tu prosze o jakies fluidki ciazowe,bo zaszalam wczoraj z moim malzem :-DI choc wydaje mi sie,ze moja owulka byla cos wczesniej w tym cyklu to i tak bede czekala konca cyklu z wielka nadzieja.
Uda nam sie kochane,wszystkim,zobaczycie.
Buziaki kochane,zycze milego weekendu.
 
reklama
Do góry